LaRedoute.fr - 139 - Всичко за поръчката!

  • 40 022
  • 753
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 790
Какво е Ла Редут
как става поръчването от там, за колко време пристига поръчката
и решение на някои проблеми, може да прочетете в:


Сайт с подробно упътване как се пазарува от Ла Редут

Още едно упътване или Сайтът на Finty

И още един сайт с упътване: Moment of peace

Това е сайтът с отзиви и размери на артикулите 

МОЛЯ, НЕ ПУБЛИКУВАЙТЕ ОБЯВИТЕ СИ ЗА НЕУСПЕШНИ ПОКУПКИ В ТЕМАТА!
ТОВА МОЖЕ ДА НАПРАВИТЕ:

ТУК
ТУК
ТУК
И ТУК

Подаръците, които не ви трябват, може да замените
ТУК

Какво е Ла Редут?
Как да се регистрирате?
За поръчката
За доставката
Често срещани проблеми при поръчката
Адресът за запитвания при проблем с поръчката
Шаблони на писма при различни проблеми с поръчките
За чековете
За ваучерите
За връщането на артикули
За размерите
Таблицата с размерите на Ла редут Имайте предвид, че не е много точна и понякога се получават съществени разминавания. Долните таблици са доста по-точни. Затова, се опитайте да се ориентирате по тях. Ако не можете, питайте в темата. Винаги ще ви отговори някой със сходните мерки, кой номер да поръчате!
Размери на сутиени
Мъжки размери
Дамски размери
Детски размери
Размери на аксесоари
Видове чаршафи, материали на обувките, модели на дънките, типове … ето на артикулите
За промоционалните кодове За тях има отделна тема в подфорум „На пазар”

Цветовете на френски
Преводач от френски на английски, български или какъвто щете


Поръчки за цялата страна правят 450, Мама Бобо, anincenceto, Unicorn маграт чеснова, както gul4i.

 За София може да си поръчате при Linet и Зи

За Пловдив и региона може да си поръчате при Змейковица, при Духи Пухи, както и при Desita1234
За Бургас и региона може да си поръчате при Силвето 85 и при zajka , която прави поръчки и за района на Казанлък.
За Русе и региона може да си поръчате при shanel1982 , както и при marian1
За Варна и региона може да си поръчате при Miraj , както и при Pepina78
За Стара Загора и региона може да си поръчате при trampoline и при napata
За Враца и региона може да си поръчате при pepi7096
За Шумен и региона може да си поръчате при milan.sis
За Велико Търново и региона може да си поръчате при contesa
За Ловеч, Плевен и региона може да си поръчате при sisipisito и при mimi_lazarova
За Кюстендил и региона може да си поръчате при EmoM
За Видин и региона може да си поръчате при соня-82
За Добрич и региона може да си поръчате при gul4i


Предишни теми:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131132133 134 135 136 137 138

# 1
  • Тук и там
  • Мнения: 97
Един път и аз да съм първа - не мога да се въздържа  Mr. Green
Алекс     bouquet Мъж ми е благодарен за точното му оразмеряването от теб  Wink

Предполагам, че кода трябва да е пратен лично. Аз поне използвам такъв. Вече няколко пъти сейфгардвам поръчката, след като въведа данните от картата и им пиша да я валидират. И всеки път Сабине ми отговаря, че не може, защото не съм въвела данните......  newsm78  А сега, де?????
И аз съм до там... ако имаш някакво развитие нататък се обаждай.

Значи въвеждаш си данните от картата, сейфгардваш я, пишеш й мейл, че искаш да направиш поръчка и да си дръпнат еди коя си "Дебитна нота" и тя ти казва, че не ти вижда данните ?
Странна работа  newsm78 Пиши й да се разберете какво да правиш  Thinking

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 366
http://www.laredoute.fr/vente-poupon-noir-hauteur-30-cm.aspx?pro … &numberpage=1
 в новата тема да питам за това бебе, дали го доставят с аксесоарите на снимката?
    bouquet за Алекс

# 3
  • София
  • Мнения: 8 282
Ей, реших да се запиша в темата и като публикувах се оказа че Алекс е припомнила за 2ри път че има нова тема  Embarassed

здравейте има ли ниакакав код за намаление за това        http://www.laredoute.fr/vente-ensemble-patins-a-roulettes-ajustables-protections.aspx?productid=324166451&documentid=201209&categoryid=0&pos=3_n_n&numberpage=1                    благодария предварително.                                          
с кода за играчките става -30% и дава БД

http://www.laredoute.fr/vente-poupon-noir-hauteur-30-cm.aspx?pro … &numberpage=1
 в новата тема да питам за това бебе, дали го доставят с аксесоарите на снимката?
....

ами би трябвало, не са кой знае какво та може да ги дават с куклата.

За да не раздувам темата, да се редактирам отново и да кажа и положението при мен.
Мисля, че приключих с Редута .... ноо Naughty саамо до намаленията  Mr. Green
Чакам от 31.10.
шевна машина http://www.laredoute.fr/vente-machine-a-coudre.aspx?productid=32 … &numberpage=2
и Ролери: http://www.laredoute.fr/vente-ensemble-rollers-en-ligne-et-prote … &numberpage=1

това добре, но след тази поръчка пуснах(има няма 30 мин след нея) и един пуловер Пума + бермуди и се оказа че ги няма регистрирани,  newsm78 но и e-mail за потвърждения няма... та се оказа, че съм спестила.... Mr. Green

Последна редакция: чт, 12 ное 2009, 12:46 от Desem

# 4
  • Мнения: 5 790
Тъкмо щях да ти скръцна със зъби.  Mr. Green

Iva-1977, радвам се, че са му точни дрешките!!

# 5
  • Мнения: 6
Да се включа с един въпрос,получавам код за 10евро ,но не ми се хваща,за първи път ми пращат и незнам какво да правя? newsm78

# 6
  • Мнения: 741
Момичета, отказана ми е сокоизстисквачка, изпращат ми ваучер. С него може ли да се платят две или повече поръчки, защото е 100 евро?  Praynig Моля да ми отговорите, че съм притеснена!

# 7
  • Мнения: 187
Един път и аз да съм първа - не мога да се въздържа  Mr. Green
Алекс     bouquet Мъж ми е благодарен за точното му оразмеряването от теб  Wink

Предполагам, че кода трябва да е пратен лично. Аз поне използвам такъв. Вече няколко пъти сейфгардвам поръчката, след като въведа данните от картата и им пиша да я валидират. И всеки път Сабине ми отговаря, че не може, защото не съм въвела данните......  newsm78  А сега, де?????
И аз съм до там... ако имаш някакво развитие нататък се обаждай.

Значи въвеждаш си данните от картата, сейфгардваш я, пишеш й мейл, че искаш да направиш поръчка и да си дръпнат еди коя си "Дебитна нота" и тя ти казва, че не ти вижда данните ?
Странна работа  newsm78 Пиши й да се разберете какво да правиш  Thinking

на трета стъпка ли се сейфгардва? newsm78( става въпрос за оная мацка отдолу, със слушалките)
Besoin d'une conseillère pour
terminer votre commande ?
1 Cliquez sur : sauvegarder ma commande
2 Appelez le 0 892 350 350 (en savoir plus)


и какъв то4но имейл пращате Rolling Eyes на Сабине, какво трябва да пише в него?
има ли готов шаблон?

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 366
Момичета, отказана ми е сокоизстисквачка, изпращат ми ваучер. С него може ли да се платят две или повече поръчки, защото е 100 евро?  Praynig Моля да ми отговорите, че съм притеснена!
Да, можеш  Peace. След направена поръчка ти изпращат ресто, с нов ваучер.

# 9
  • Мнения: 114
Алексче, бравотооо.   bouquet

Шпионкам Ви, че в коша си имам едни завивки и се чудьосвам от няколко дни да ги пускам или да не ги ...

# 10
  • Мнения: 741
Момичета, отказана ми е сокоизстисквачка, изпращат ми ваучер. С него може ли да се платят две или повече поръчки, защото е 100 евро?  Praynig Моля да ми отговорите, че съм притеснена!
Да, можеш  Peace. След направена поръчка ти изпращат ресто, с нов ваучер.

Благодаря много! По имейла ли го изпращат новия ваучер?

# 11
  • София
  • Мнения: 113
http://www.laredoute.fr/vente-poupon-noir-hauteur-30-cm.aspx?pro … &numberpage=1
 в новата тема да питам за това бебе, дали го доставят с аксесоарите на снимката?
    bouquet за Алекс

Не мила не го доставят със аксесоари.Само бебето е .
Аз миналата година купих на дъщеря ми същото, но бяло за 9,90 Е.
Бебето казва мама, папа(татко на фр.)смее се и плаче Hug

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 270
Мамчета дайте някакво предложение за ботуши от естествена кожа.
 42 номер с ниско токче .ако някои е купувал такива ще съм му благодарна да сподели.
  за Алекс   bouquet

# 13
  • Временно
  • Мнения: 788
Знам че много е обсъждана масичката за игра,но моля споделете заиграват ли се децата с нея?
Дъщеря ми е на година и почти 7 месеца,но много рядко нещо я грабва и не се заиграва дълго с нищо.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 366
Момичета, отказана ми е сокоизстисквачка, изпращат ми ваучер. С него може ли да се платят две или повече поръчки, защото е 100 евро?  Praynig Моля да ми отговорите, че съм притеснена!
Да, можеш  Peace. След направена поръчка ти изпращат ресто, с нов ваучер.

Благодаря много! По имейла ли го изпращат новия ваучер?
Да, почти веднага след като си направила поръчка, поне при мен беше така.

Общи условия

Активация на акаунт