LaRedoute.fr - 139 - Всичко за поръчката!

  • 40 004
  • 753
  •   1
Отговори
# 75
  • Бургас
  • Мнения: 366
http://www.laredoute.fr/vente-poupon-noir-hauteur-30-cm.aspx?pro … &numberpage=1
 в новата тема да питам за това бебе, дали го доставят с аксесоарите на снимката?
    bouquet за Алекс

Според мен - да. И това, което Мег79 е написала не е вярно - това бебе няма никакви функции - тези, които издават звуци са по-скъпите

Вече го поръчах като дойде ще пиша , само да отбележа, че в описанието се споменаваха батерии, което ме навежда на мисълта, че все пак нещо прави или пък издава звуци.
Сега видях, че и бубето 29  е писала за куклата, благодаря и на нея за включването   bouquet

# 76
  • Русе
  • Мнения: 764
mimi P27, julie.k, Persia, благодаря и на вас! Persia, ще го имам това долнище в предвид при следваща поръчка.   bouquet

# 77
  • Тук и там
  • Мнения: 97
misi77 - ако става на въпрос за 30 см. - кукличка - тя казва "мама", "папа", плаче и се смее  Peace
Ние имаме тази:

# 78
  • Мнения: 429
Отгоре в дясно на големия надпис La Redoute има  Suivre mes commandes. Кликни върху него и в горен десен ъгъл има надпис mes remboursements. Кликаш и там и ако ти се покаже гола негърка - всичко е наред. Ако има нещо отказано то ще е в табличка.
Благодаря ти  Hug
Голата как ми се показа, така че явно всичко е наред  Joy

# 79
  • Мнения: X
Здравейте.Имам спомен,че това поло е коментирано,но не помня дали си отговаряше на номера.Ако някой се сеща молля да сподели Praynig
http://www.laredoute.fr/product.aspx?productid=324140318&doc … =201209&qsf=1
Това поло го имам от мин.година в черно- симпатично е и си отговаря на номера.
Аз чакам на поща от 01.11...

# 80
  • Мнения: 387
 Доволни ли сте от тези панталонки за момиченца...  Rolling Eyes
  Мерси за отговорите предварително...  bouquet

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 685
Иве,Гале благодаря ви за коментарите,дано и на мен не са ми дълги,че съм 1,55 и май съм късоръка  hahaha
Цветелинка и аз чакам от 31.10,ама и днес го няма.....другата седмица  Mr. Green

# 82
  • Anywhere
  • Мнения: 1 090
 Доволни ли сте от тези панталонки за момиченца...  Rolling Eyes
  Мерси за отговорите предварително...  bouquet
Ние го имаме от миналата година  и съм доволна като цяло. С подплата от трико е, но няма ластик за регулиране на талията и на малката все и се свлича. Малко уголемен идва тя е 92 см сега , а 86р-р и е добре. Но и малко по-голям да вземеш, стои хубаво.
В албумчето ми има снимки Peace

# 83
  • Временно
  • Мнения: 788
бубето 29 ,миналата година го бях поръчала - хареса ми.Подплатен е,но не е дебел.За закрито е идеален,а за навън - за по-топло време.

Последна редакция: пт, 13 ное 2009, 10:41 от eva_merry

# 84
  • Мнения: 387
Благодаря Ви eva_merry и PRETTI  за светкавичните отговори.....Лек ден.. Heart Eyes

# 85
  • Мнения: 28
И аз оплак за поръчката ми от 28.10-още я няма, а  са само едни дънки и поларчето.Чакам и от 03.11 и 06.11 все малки пакетчета, но уви-нищо.

# 86
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Днес най-накрая си видях олекотената завивка - поръчка от 29.11. Разделена беше на 2, като 2рия пакет-със завивката незнайно защо е пратен в друг пощенски клон и после върнат в митницата. Така де, от там си го взех и всичко е наред  Peace.

# 87
  • Мнения: 1
Здравейте!Някой има ли вече с отказана поръчка под 10 евро?Вече се притеснявам за всичко.

# 88
  • Мнения: 114
Днес най-накрая си видях олекотената завивка - поръчка от 29.11. Разделена беше на 2, като 2рия пакет-със завивката незнайно защо е пратен в друг пощенски клон и после върнат в митницата. Така де, от там си го взех и всичко е наред  Peace.

Как я проследи ми е интересно? Че се чудя още за тия завивки.  Twisted Evil

# 89
  • София
  • Мнения: 113
 Момичета днес получих пакет от 03,11 а тези от 28,10 все още ги няма.
Явно е проблемна дата.

Общи условия

Активация на акаунт