LaRedoute.fr - 139 - Всичко за поръчката!

  • 40 034
  • 753
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 170
Здравейте Grinning
Някой има ли тези кецове: ?
Интересува ме отговарят ли си на номера и въобще каквито и да е впечатления:)

Тези GEOX-ки също ми харесаха . Ако някой има 26-ти номер (+/-) да ми измери стелката, много ще съм благодарна.

И да попитам за тези дебитни ноти: какво се случва, че се стига до тях? Искам да поръчам олекотена, но... честно казано се замислям, хич не мога да се оправям с такива ситуации (особено пък на фенски). Ако се стигне до там да си общуваш с французите, ще станееее... не ми се мисли ooooh!

# 91
  • Мнения: 305
Днес взех две пакетчета за поща от 04.11 и едно от 28.10, което отлежаваше в пощата. Врътнах един"лек" скендъл,  и в отговор получих - ама ти си казала да не ти носят известия #Crazy Как да разбера тогава, че имам пратка. Не стига, че пратки под 2 кг трябва да ми ги носят в нас, ами и известия не носят. Така, че тези, който не са получили поръчките си от 28 да ходях да си ги търсят.
И да попитам - в какъв срок се получава рестото от ваучер, защото вече два дни нямам такова? newsm78. Да им пиша ли или да чакам смирено?

# 92
  • София
  • Мнения: 695
Да им пиша ли или да чакам смирено?
Аз винаги им пиша - и те веднага пращат номера на ваучера

# 93
  • Мнения: 305
Да им пиша ли или да чакам смирено?
Аз винаги им пиша - и те веднага пращат номера на ваучера

Не, рестото от използван ваучер.

# 94
  • Мнения: 199
[

Не, рестото от използван ваучер.

На мен ми го пратиха след 1 ден без да пиша на никого.

# 95
  • Мнения: 158
Аз чакам от 02.11 ни вест ни кост Sad

# 96
  • Временно
  • Мнения: 788
Аз чакам от 28.10,31.10 и 2.11. и още нищо няма пристигнало.

# 97
  • Мнения: 930
Да им пиша ли или да чакам смирено?
Аз винаги им пиша - и те веднага пращат номера на ваучера

Не, рестото от използван ваучер.

ще ти го пратят Peace, ако до седмица не ти го изпратят им пиши  bouquet

# 98
  • Пловдив
  • Мнения: 52
Днес взех две пакетчета за поща от 04.11 и едно от 28.10, което отлежаваше в пощата. Врътнах един"лек" скендъл,  и в отговор получих - ама ти си казала да не ти носят известия #Crazy Как да разбера тогава, че имам пратка. Не стига, че пратки под 2 кг трябва да ми ги носят в нас, ами и известия не носят. Така, че тези, който не са получили поръчките си от 28 да ходях да си ги търсят.
И да попитам - в какъв срок се получава рестото от ваучер, защото вече два дни нямам такова? newsm78. Да им пиша ли или да чакам смирено?
За Пловдив става въпрос нали?
И аз днес взех от 03.11., а от 30.10 ги няма  Thinking
Освен това си загубих личната карта, мацката в пощата каза, че ми я била върнала, а аз не помня да съм я прибирала, но в крайна сметка я няма  ooooh!  
И адидаския суичър ми е голям, поръчах 162, а на етикета пише 174. Абе каръшки ден е тоя петък 13..

Ето ги новите придобивки - http://maiastancheva.snimka.bg/other/la-redoute.434865.15912740

Последна редакция: пт, 13 ное 2009, 13:38 от maia_st

# 99
  • София
  • Мнения: 695
VK
за рестото говоря. Аз така докато бях на море нямах достъп до интернет всеки ден и не им писах..... и ми пратиха чек... та си усложних нещата. Затова от тогава винаги им пращам писма и ги моля да ми изпратят номера на ваучера  или остатъка от него на мейла.  Laughing

Аз също чакам поръчка от 28,10,09 - явно трудна дата ще се окаже.

# 100
моми4ета можете ли да ми кажете какво пи6е 4е досега не сам пазарувала от ларедут.     http://mail80.abv.bg/app/j/openmessage.jsp?fid=10&mid=454347 … p;rr=0&tid=60

# 101
parvenez pas à lire cet email, vous pouvez le visualiser grâce à ce lien
 
Pour être sûr(e) de recevoir tous nos emails, ajoutez laredoute@fr.redoute.com à votre carnet d'adresses
 Mon N° de client :  570044451
   
 
 
 Marques  Femme  Maman
& Bébé  Enfant  Ado  Homme  Grandes
tailles  Lingerie  Chaussures
& Accessoires  Sport  Beauté
& Forme  Linge de
maison  Meubles  Literie  Eléctro-
ménager  Image, Son,
Jeux & Micro 
 
 
   
 
 Mademoiselle Milena Stoianova

Vous avez récemment créé votre panier
sur laredoute.fr. Vous pouvez le valider
dès maintenant en cliquant ici !

En effet, nous avons sauvegardé votre panier
et nous le gardons en mémoire pendant quelques
jours seulement.

Alors n’attendez plus, faites vous plaisir
sur laredoute.fr

Julie Areski
Responsable Relation Client du site 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

# 102
може ли ниакои да ми каже какво пи6е

# 103
  • Мнения: 930
може ли ниакои да ми каже какво пи6е

канят те да си валидираш кошницата, ползвай гугъл преводача, не е 100% сигурен, но върши работа Peace

# 104
  • Мнения: 194
Пише, че ако искаш, можеш да си валидираш поръчката, т.е. да поръчаш нещата, които си сложила в кошницата си. Ползвай преводачите от стр.1, не са много точни, но се разбира в общи линии смисъла на написаното.

Общи условия

Активация на акаунт