LaRedoute.fr - 139 - Всичко за поръчката!

  • 40 027
  • 753
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 1 178
Дамм, от митницата 4 лв. за колет 2100 гр.  ooooh!

Поправка- таксата се взима от БГ Пощи, за това че представят колета пред Митница. Money

Нищо, че междуобщностните пратки са освободени от митнически контрол и всякакви митнически формалности #Cussing out, на ВЕСЕЛЦ явно са далеч от ЕС.   Naughty

# 406
  • Мнения: 1 201
момичета имам един проблем,не мога да вляза в акаунта си в ларедут,изписва ми нов акаунт който дори не съм пазарувала от него Rolling Eyes т.е. искам да вляза с първия си акаунт но,автоматично ми изписва този новия,излизам,влизам все новия седи Outta Joint
С мишката без да щракаш отиваш горе в дясно върху името което ти изписва (точно под Mon espace client) и се появява падащо меню, щракаш върху X Me deconnecter. После се регистрираш с твоя акаунт.

# 407
  • Мнения: 231
Имам нужда от спешна помощ! Моля ви да ми кажете как да разбера размерите за коланите, много го искам тоя колан от сума време, но не мога да разбера дали ще ми стане! има налични 95 и 85см, това дължината на целия колан ли е? Или до първата или до последната дупка  ooooh!! Не мога да разбера! Помощ!

http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?productid=324135299&a … 5&Mode=Update

# 408
  • Мнения: 685
Wink Кой не чете редовно  Peace
Аз не от опит, ама поне 3 пъти го четох тук, така че казвам:
Номерацията, която е изписана е дължината на колана на средната дупка  Laughing ама обяснение..с една дума, ако колана има 5 дупки, то до/на 3тата е 85 см единия, а другия 95.
Някъде имаше и линк с картинка, но не знам къде, вероятно на 1ва стр  newsm78

# 409
  • София
  • Мнения: 8 283
какво открих
този горен плик http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?productid=324100269&a … 6&Mode=Update го свалям с код на  6,54 Е
дали си заслужава да го пусна ?

с кой код?

# 410
  • София
  • Мнения: 2 296

Някъде имаше и линк с картинка, но не знам къде, вероятно на 1ва стр  newsm78
Ето ви картинка-

# 411
  • Мнения: 231
Опасявам се, че пак не мога да го схвана  Cry. Мн съм зле! Вижте, талията ми е 76см, ханша 100, коланите си ги нося някъде по средата. Имам ли шанс да вляза в това чудо и кое от двете да си взема  Shocked Cry

# 412
  • Мнения: 620
Точно за 95 си.

# 413
  • Мнения: 145
Опасявам се, че пак не мога да го схвана  Cry. Мн съм зле! Вижте, талията ми е 76см, ханша 100, коланите си ги нося някъде по средата. Имам ли шанс да вляза в това чудо и кое от двете да си взема  Shocked Cry
Аз бях глупачето, което много време пита и все тази табличка ми даваха, моя съвет е мери по твой колан  Peace  Аз лично не посмях да рискувам с колан за 30Е ....  Tired

# 414
  • София
  • Мнения: 2 296
Трябваше да си викнеш Алекс на домашно посещение,да те измери!
Ама соленичко щеше да ти излезе!  Mr. Green

# 415
  • Мнения: 231
Трябваше да си викнеш Алекс на домашно посещение,да те измери!
Ама соленичко щеше да ти излезе!  Mr. Green

 Joy Ходи ли вече по домовете?  Joy

Много благодаря, направо го грабвам този от 95см, пък ако не някой ще му се зарадва в Продавалника  Hug  Crazy

# 416
  • Мнения: 1 201
Опасявам се, че пак не мога да го схвана  Cry. Мн съм зле! Вижте, талията ми е 76см, ханша 100, коланите си ги нося някъде по средата. Имам ли шанс да вляза в това чудо и кое от двете да си взема  Shocked Cry
Би трябвало да ти стане някъде между талията и ханша...

# 417
  • София
  • Мнения: 8 283
Трябваше да си викнеш Алекс на домашно посещение,да те измери!
Ама соленичко щеше да ти излезе!  Mr. Green

 Joy Ходи ли вече по домовете?  Joy

Много благодаря, направо го грабвам този от 95см, пък ако не някой ще му се зарадва в Продавалника  Hug  Crazy

Че 'що да не ходи, ако добре заплатено  Mr. Green

... ако ти е голям ще си го отрежеш сама или при някой обущар

# 418
  • Мнения: 231
Тогава няма значение  Mr. Green

Последна редакция: вт, 17 ное 2009, 22:04 от issues

# 419
  • София
  • Мнения: 2 296
issues`намали си снимките,огромни са,ще ти изтрият поста!  Peace
Максимално допустим размер на изображение, публикувано в мнение:
ширина - до 600 пиксела
височина - до 600 пиксела

Общи условия

Активация на акаунт