Моля помогнете - болнаво дете

  • 10 405
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 484
Как е  детенцето  дано  всичко  се е  оправило.

# 46
  • Мнения: 47 996
А аз да питам какво влияние оказва теглото при раждане за болести след 3-4 години  newsm78
защото в няколко поста се споменава, а аз имам две деца, родени едрички, едното не боледува дори и веднъж годишно, ами по-рядко, а другото не пропуска вирус, а и  не само, постоянно е болен

# 47
  • Мнения: 1 418
и аз мисля че трябва да спреш детето от градина за известно време.Педиатъра не ви ли е дал някакви витамини или нещо за подсилване на имунитета?

# 48
  • Мнения: 1 650
За имунната с-ма препоръчвам Цитросепт.

# 49
  • Мнения: 17 546
А аз препоръчвам това. Децата ми на годинка изкараха двусранна вирусна бронхопневмония, след която боледуването продължи още около половин година от най-малкото нещо. Един китаец в магазин за някакви части видял мъжът ми, че е омърлушен и го попитал направо, "Човек, какви проблеми имаш?" и той казал, че децата ни са много мънички и много боледуват. Тоози човек, го посъветвал да вземе това. Има го в аптеките, не е скъпо. Сега имам здрави 17 годишни синове, които ядат много плодове (а ги проядоха още тогава, след като боледуваха и след ампулките с жен-шен) и боледуват изключително рядко.
Знам, че пише противопоказания за деца под 12 години, но аз има давах по половин ампула през ден. Нямаше никакъв проблем.

Общи условия

Активация на акаунт