Twilight/Здрач- сагата- тема 47 (а.к.а. "Треска за Новолуние")

  • 22 054
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 200
Знете ли снощи докато гледах интервютата с Роб се замислих, че това е първият актьор, който е толкожа красив без грим и тн. Смисъл примерно преди си падах по Джъд Лоу - ми без грим и прияеска си е истиснки оплешивяващ чичка  ooooh! А за Роб мога да кажа, че без грим е по-хубав  Laughing

 Joy  Joy  Joy "чичка"  Joy  Joy

Юън Макгрегър е готин без грим.... кой друг, кой друг..
само зелените му очи го спасяват, ето за какво говоря :

, Цък. Иначе е много сладък милият  Laughing

Кой друг? Хммм.... newsm78

Кам има страхотно семейство- жена му е също много симпатична, а дъщеричката муе разкошна  Laughing

# 46
  • Мнения: 21
И Хю Джакмън мисля е естествено готин.

А, не- Хю е по-готин в роля/с грим, отколкото извън работа (щото нещо обича слънцето или солариума)... но чакай да помисля кой друг актьор е сладък без грим... Джаксън, естествено...
брей, не мога да се сетя от раз за други мъжки звезди... не е ли странно?
явно има "смяна на генерациите"... щом като си помислиш за някои от традиционните мъжки актьори в главна роля и си казваш- а, не става, той вече е остарял....



 само зелените му очи го спасяват

 Joy Joy ех, много си строга

# 47
  • Мнения: 200
Тина права си , аз мислех да пиша, че и Киану и Джордж Клуни са нелоши без грим / и Деп също е доста чаровен без грим/, но после си помислих...ама те са стари  ooooh! newsm78 Как да ги сравниш с млада рибка като Роб  Laughing

Последна редакция: вт, 10 ное 2009, 12:02 от Bel Ami

# 48
  • Мнения: 0
Добър дееен  Hug
Мириел, честито на блога ви и благодаря за бюлетина  bouquet
WomanitKa, сега освен да направим един списък и така по ред на номерата да ни навестяваш Grinning
Деничка на мен също не ми се стори много "мацка", колкото и да не искам не мога да гледам нищо друго освен носа й Crazy

# 49
  • Мнения: 21
Тина права си , аз мислех да пиша, че и Киану и Джордж Клуни са нелоши без грим / и Деп също е доста чаровен без грим/, но после си помислих...ама те са стари  ooooh! newsm78 Как да ги сравниш с млада рибка като Роб  Laughing

Нали?  Wink Сменя се модата...
Ах, Киану... толкова беше мистериозен като млад... сега -всичките му филми, една и съща поза, интонация, и грим, много грим... последно го гледах в The Day the Earth Stood Still...все едно играеше в Матрицата, само дето без шлифера,,,, Joy

# 50
  • Мнения: 1 343
Добър дееен  Hug
Мириел, честито на блога ви и благодаря за бюлетина  bouquet
WomanitKa, сега освен да направим един списък и така по ред на номерата да ни навестяваш Grinning
Деничка на мен също не ми се стори много "мацка", колкото и да не искам не мога да гледам нищо друго освен носа й Crazy


I.v.a.n.o.v.a
  Hug  Тебе ще те оставя последна Simple Smile
Не ме разбирай погрешно кефиш ме много и не искам да сгафя Simple Smile Хубаво е да имам малко опит за да е сигурна победата ... Хахаха така като се замисля кой ли да навестя първи  Twisted Evil

# 51
  • Мнения: 200
Леле Тина вярно, аз скоро го гледах и въобще не се сещам той да е играл, смятай колко ме е впечатлил  ooooh! Наистина с тази Матрица прекали  Stop Спомням си в "Скорост" или в "Месец любов" как въздишах по него  Crazy  Добре де Орландо Блум нали беше изгряваща звезда, много секси и тн..ама май не може мн да играе, пък и малко прекалено елфски / не ме разбирайте погрешно, аз се кълна във Властелина  Hug/  Но виж Хийт Лейджър си беше много готин! Страшно естественно хлапе - поздрав - heath ledger singing

Уоми нали сме съгражданки, да ме посетиш моля те, не ме оставяй на свинския грип дето вилнее навън Praynig

Абе колкото и да го бистрим и да го мъдрим- по -хубав и прекрасен от Роб няма!

# 52
  • Мнения: 384
Хмм,да хубавите мъже остаряха,ще видим Роб как ще се развие,още е млад,млад...Джъд Лоу е адски магнетичен за мен,а Кеану го харесвам преди да се отъждестви с ролята си в Матрицата.
Много хубави татковци показвате,толкова години в тия среди и не съм мернала такъв баща.  Crossing Arms
Гласувах с опция,че ще облеча нещо с което няма да се отличавам сред тийновете.
С Тина на линия темата върви спортменски бързо.  Grinning
Никка,сега се сетих,че не свирнах за женската среща при отчетните и съжалявам.Другия път ще се обадя!  Peace

# 53
  • София, България
  • Мнения: 5 598
ДНЕВЕН БЮЛЕТИН
изготвен от Мона Лиза


 НОВИНИ


Започвам шеговито с порция колажи (знаете колко ги обичам, слабост са ми .... )



всички колажи тук





- Smiley Rob in Paris – първи снимки от тази вечер!  от Монка - нашият Роб-експерт!

Ето и първите снимки на Роб след като днес към 6ч местно време пристигна там заедно с Кристен, Тейлър и Крис. Утре през целият ден има фен срещи и записи на предавания.

Из туитър се носи слух, че тази вечер Роб, Кристен и Тейлър са били на вечеря заедно. *замечтава се за романтичните малки френски ресторантчета…*

Проверявайте сайта за ъпдейти през целият ден утре 

Стига съм философствала, снимките : ))




всички снимки тук



- THE CULLEN FAMILY – BREAKING DOWN FAN ART!



източник




- Robert Pattinson Smokin’ Hot In Beverly Hills -   клипчето тук




- Anna Kendrick – нови снимки!



останалите тук





- Фен Арт – СУПЕР МИКС – РОБ, КРИСТЕН, ЕДУАРД, РОБСТЕН, ТЕЙЛЪР, ДЖАКСЪН, …



всички тук




- Rob’s HitFix interview  клипчето ТУК




- Backstage pics of Rob’s interviews!Или с други думи – Роб зад кадър!



още тук




- КОРИЦАТА НА TEEN VOGUE С ДАКОТА! ПРОСТО ПРЕЛЕСТНА!



източник




- Снимки на Cam Gigandet със семейството си! Много са милички ….



всички снимки тук



- Ето я и бомбата! CHRISTIAN SERRATOS ЗА PETA!!!!! ЕХААА!!! Е ТОВА Е !



източник




- ФЕН АРТ ОТ МОНКАА!!!!

Творческият процес тук



- СТРАХОТНА, МНОГО APT СНИМКА НА АШЛИ!



източник




- САМ СРЕД ВЪЛЦИ!!!

Джейми с върколаците пред хотела им в Лос Анджелис



много снимки тук




- Michael Welch във филма ‘Unrequited’!



Честно казано не съм голям фен на „Майк Нютън“, но трейлърът на новият му филм е доста мнoгoобещаващ!

трейлърът тук




- И ОщЕ ОТ МОНКА!!!

The brand new beauty unit – „A Rob“ (vol. 3)    КОЛЕКЦИЯ ОТ СНИМКИ ТУК

# 54
  • Мнения: 21
Леле Тина вярно, аз скоро го гледах и въобще не се сещам той да е играл, смятай колко ме е впечатлил  ooooh!

 Joy  Joy  Joy
ето такива разговори ми липсваха...  Heart Eyes

С Тина на линия темата върви спортменски бързо.  Grinning

Това като комплимент ли е  Wink Липсвах ли ви?  hahaha


Да, ударила ме е приказливата вълна, ама сега излизам...  Heart Eyes
Мона, мерси за бюлетина   bouquet

Като се върна ще обсъдим атрибутите на Крисчън Сератос, от Джей-Ло пропорции, не й личи като е с дрехи... това момиче много се бута в центъра напоследък... нов имидж, сега това..тц-тц

# 55
  • Мнения: 1 343

Уоми нали сме съгражданки, да ме посетиш моля те, не ме оставяй на свинския грип дето вилнее навън Praynig


Така ли ... и още не сме пили кафе  #Crazy Малеееее никаква захапка за теб  Crossing Arms
Simple Smile В най - скоро време да поправиш грешката и може да поразмисля Wink Skype Womanitka почти винаги на линия  Joy Joy Joy

# 56
  • Мнения: 2 897
Сератос има Джей Ло пропорции колкото Кендрик има пропорциите на Кейт Мос Mr. Green
Снимката е толкова фотошопната, че е почти като рисунка Peace

# 57
  • Мнения: 200
Тина знаеш как да поддържаш темата и дебатите и винаги се усеща липсата ти  Hug

Уоми аз съм от Стз, но живея в Сф, като си идваме някой път ще се уговорим за кафенце  Hug

Сератос обаче си направи последно страхотен цвят на косата, и много хубава прическа  Peace

Уф не мога да се нарадвам на Джакс и Ашли целувката - просто са страхотни!

Момичета дайте линк към снимки от последната сесия на Венити Феър, че имам само половината, искам цялата да си сваля! Praynig

Последна редакция: вт, 10 ное 2009, 13:06 от Bel Ami

# 58
  • Мнения: 1 343
Хахах ми ние значи се посъбрахме ти мама дими Simple Smile мишето Simple Smile А като прибера и Валка да си е при мен и ставаме цяла банда Simple Smile

# 59
  • Мнения: 1 162
Време е и ние да гръмнем шампанското


И накрая, но не на последно място по значение, дойде и нашия ред да се похвалим. Днес нашия блог навършва два месеца и е малък повод за празнуване на целия екип.

За два месеца Блога има над 160 000 посещения, над 900 поста и над 1300 ваши коментара. Постепенно станахме най-горещия бг блог WordPress!

(още инфо и "скучни статистически цифри" може да се видят на адрес - тук)


За 2 месеца? Кога сварихте бе хора  Shocked Браво. Мириел за бюлетините  bouquet  bouquet  bouquet. Един от най-запомнящите се за мен постове от всички е пародията ви за Срещата  Crazy. Невероятни. И Бони ( разбивачката на класации), браво и на теб, не съм изненадана - новия фик ми е един от любимите след СС и ще го следя.

Сега за това как ще съм на предпремиерата (ако изобщо съм там  ooooh!) искаше ми се да е нещо по - тематично, но май ще съм както обикновено, да не бия на очи, или.....абе незнам. Има време още, ако се оборудвам с каре, защо да не съм с него.

А за секси актьор без грим, ами незнам да ви кажа малко е старичък, но все пак ми е един от любимите - Хю Лори  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт