Twilight/Здрач- сагата- тема 47 (а.к.а. "Треска за Новолуние")

  • 22 073
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 915
Първа снимка на Кристен от Париж.

# 16
  • Мнения: 25
Един възможен отговор сте пропуснали и той е-с черни дънки   Laughing

# 17
  • София, България
  • Мнения: 5 605
Един възможен отговор сте пропуснали и той е-с черни дънки   Laughing

 hahaha  колко си права  hahaha

# 18
  • София
  • Мнения: 504
Един възможен отговор сте пропуснали и той е-с черни дънки   Laughing
Аз точно това казах в предната тема... hahaha
Още не съм гласувала, но ако имаше опция за мен, щеше да е черни дънки и нагоре shirtless. Не защото съм фен на вълците, а заради купона Joy
И кецове, естествено.


Сега ще ме накарате да си търся карирани ризи за премиерата. Пловдивчанки, къде има интересни? Очертава ми се идване тази седмица Grinning

# 19
  • Мнения: 1 163
Един възможен отговор сте пропуснали и той е-с черни дънки   Laughing

 hahaha  колко си права  hahaha
Laughing Любимите на Мириел  Whistling

# 20
  • Мнения: 6
Монка, от утре се впускам в търсене на карирани неща, ако видя нещо ще кажа Peace

Не закачайте Мириел на тема "прекрасните-черни-дънки" че току виж ни зацелила с нещо Mr. Green карирано естествено!

Искам рейбанки за премиерата (за гледалите последния епизод на свръхестественото - с черни очила посред нощ Laughing), но до тогава няма как да се вредя, ако намеря някъде менте ще си взема за майтапа Whistling

Днес много ни е модна темата Flutter


# 21
  • Мнения: 3
Ха, Монка, че обади се  Hug   Ами знам ли къде са  каренцата  в Пловдив  newsm78   Аз вече забравих какво е това магазин   Joy    Но това не ми пречи да си мечтая за разни маркови неща.

Цвети, на предпремиерата пред групата ти сме "ни лук яли, ни лук мирисали",  дори не посещаваме "бг мама"    hahaha    А Мартий Шийн има муцунка на таралежче и все едно е излязал от някоя приказка, но е толкова налудничаво зловещ. И наистина го раздава гейски, ха ха.

Кристен в Париж! Завиждам на Крис за Париж и завиждам на Париж, че Крис е там.

# 22
  • Мнения: 0
 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Момичета, невероятни сте. Като давах идеята за анкетата и представа си нямах каква ще я спретнете. Направо паднах от смях пред компютъра.
Особено ми хареса отговора "гол до кръста" - като се има предвид, че ще са преобладаващо зрителки - интересна гледка ще да е   Joy Joy Joy

# 23
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 915
Е, хайде сега, Мириел виновна. Ами какво да правя като той навсякъде е с черните си дънки. Буквално навсякъде. В Базар не е ли отново с тях, ама по фотосесии, по интервюта. Единственото, на което се надявам, е някъде там да има един куфар пълен с черни дънки и да не е един чифт.

# 24
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 915
СУТРЕШЕН БЮЛЕТИН НА ЗДРАЧНОТО МЯСТО

1. Питър Фасинели – интервю

Питър Фасинели, който играе д-р Карлай Кълън в Здрачната сага, отдели от времето си, за да говори с нас – Time Out Kids. В това интервю с него обсъждаме как филмът го е променил, от кой тийм е семейството му и дали смята, че феновете ще са изненадани от „Новолуние“.
Сякаш сънувах, но наистина пред мен стоеше Питър Фасинели, известен като д-р Карлайл Кълън в „Здрач“. 35 годишният актьор има вече  1.2 милиона последователи в Twitter ,и е баща на три дъщери, а съпругата му е Jennie Garth, също толкова мила като партньорката му в сагата. Докато снима друг филм в Ню Йорк, той се връща всяка вечер в Ел Ей, за да бъде със семейството си.

Цялото интервю може да намерите в линка в заглавието.

2. Още от Дакота на корицата на Teen Vogue! - видео

Eто и корицата

Тя обсъжда приятелството си с Кристен Стюърт в статията: „Станахме си много близки, сякаш се познаваме от цял живот. Постоянно си говорим.“

В Runaways: „Отношенията между Джоан и Чери по сценарии са нещо като между мен и Кристен в реалният живот без онази част, в която са конкуренция.“

В New Moon: „Никога не съм играла толкова зъл герой и понеже познавам Кристен много добре, да бъда злобна към нея беше странно.“

3. Списание French Gold Сканове




Останалите сканове може да намерите в линка в заглавието

4. Нови снимки от Новолуние – Edward & Bella – Зад кулистите!



5. Rob in VAMPIRES magazine


6. Нова снимка от Новолуние - Едуард при Волтури


7. Нови Горещи Снимки на каста



8. ‘Twilight’ Star Gives Us Her ‘New Moon’ for PETA - Кристин Сератос


9. 5 забавни неща, които не знаехте за „Новолуние“
1. Къщата на Суон няма да бъде същата
Както знаем, първият филм беше сниман в Portland, Oregon, но следващите части бяха преместени във Ванкувър, защото нуждите за преместването били главно къщата на Кълън и гимназията. Но се наложило преконструиране на къщата на Чарли Суон, която била направена точно така както в „Здрач“ с малко изключение.

Останалите 4 може да прочетете на линка на заглавието

10. Интервю с Кристен ВИДЕО


11. Тайлър говори за Роб на конференцията за „New Moon“

Не мога да кажа, ако трябва да изброявам, ще включва в листа целия каст. Прекарвам много време с Кристен, защото повечето ми сцени са с нея, затова Кристен и аз сме близки. Също така съм приятел с Роб, защото заедно прекарваме много време. Но най-хубавото нещо за сагата е, че каста е сближен,  и щеше да е ужасно ако беше обратното. Нямаше да можем да създадем сагата, защото героите са тясно свързани. Затова всички сме щастливи, че се сприятелихме.

Q: Кой ще спечели в бой между Джейкъб и Едуард? И бой между теб и Роб?


Цялото може да прочетете в линка в заглавието

12. A.J. McLean от Backstreet Boys е Огромен фен на „Здрач“ и видео

Като вземем предвид факта, че A.J. McLean винаги е носил очна линия и е обличал блещукащи тениски,  не ни е толкова иненадващо, че той обожава „Здрач“.

Неговият колега Brian Littrell, раздува напред назад, че A.J. се възхищава на вампирският филм, затова, когато MTV News успя да се добере до него, го накарахме да си признае всичко – колко точно се възхищава на историята за Едуард Кълън и Бела Суон. И в случай, че някой се чуди: A.J. е Team Edward.

Видеото може да видите на линка в заглавието

13. Келън говори за „Затъмнение“ и любовта си към каскадите


Келън Лътс е перфектният Емет. Той дори мисли като него. Ското проведохме разговор с Еonline Mark Malkin секси звездата от „Здрач“беше категоричен, че момчетата ще водят момичетата си, жените си, бащите дъщерите си, за да гледат „Затъмнение“, казвайки, че ще бъде страхиотен екшън филм. Според Келън третата част със сигурност ще привлече мъжката публика така, както дамите, което ще направи филма още по-голям хит от „Новолуние“

Останалото в линка в заглавието

14. Интервю с глутницата - MTV разкрива нови факти за Новолуние ВИДЕО

15. Роб обича Cosmopolitan – не, не е шега и не, не е фотошоп

Няма фотошоп. Ще има статия в унгарското списание Cosmopolitan. Но чак за декември, затова ще трябва да почакаме.

Не ви ли прилича на арестуван Wink

16. Нова Снимка от Новолуние на Алис

Това е сигурно сцената в училище, в ръката си май държи подаръка за Бела.

17. Nikki Reed aux Hamilton Behind The Camera awards


18. 5 съвета за блясък в косата като на КСтю

На Новолунското турне през уикенда, Кристен показа нова късоподстригана прическа. Но блясъка в косата й е завиден, затова ще ви да м 5 съвета как да го постигнем!

1. Купете си специална четка, която е с гъсти пръчици, за да може да разнасяте лесно продуктите за косата от корена до карищата.

Останалите съвети може да намерите в линка към заглавието

19. Kristen Stewart на благотворителното събитие Walk To Cure Juvenile Diabetes

Прекрасната Кристен и бокс звездата Шугър Рей бяха известните личности на ’Walk to Cure Juvenile Diabetes’ благотворително събитие за Juvenile Diabetes Research Foundation International (JDRF) вчера на Dodger Stadium в LA.

20. Twilight Saga in “TopMusic&Cine” (Spain)


21. Първата снимка на Кристен от Париж



НОВО АВТОРСКО ТВОРЧЕСТВО ОТ ЗДРАЧНОТО МЯСТО

“Огледални души„ – глава втора (фенфикшън)



Автор: Womanitka

- Ренесме!

Името изплющя като проклятие във въздуха. Той никога не се бе замислял. Беше приел новото си съществуване без въпроси, без тайни желания, без негодувание. Нямаше нещо, за което да съжаляваше от предходния си човешки живот. Беше получил нещо повече от втори шанс. Беше с най-красивата жена, която бе виждал. Боготвореше я от мига, в които болката отмина и отвори очи. Обожаваше я от момента, в който я видя истински. Би направил всичко за нея.

Целия фикшън може да намерите в линка на заглавието


„Откровения“ – „Бела“ глава седемнадесета (фенфикшън)


Автор: kapriss

Точно преди да излезем на брега Неси спря.

- Не мисля, че искам да присъствам на това. Ще отида да видя дядо. – Каза тихо, изглежда й бе много неудобно.

- Както решиш мила. Скоро ще дойда да те взема. И без това от много време не съм виждала Чарли.

Усмихнах й се и закрачих напред. Замислих се за хората, на които държа и обичам – те остаряваха. С Чарли не се бяхме чували от около месец. Бях прекалено заета с всичко, ставащо около мен. Той явно се бе примирил с моята липса, но гледаше да компенсира с честите посещения на Неси. Настояваше тя да отива при него възможно най–често. С Рене имахме само телефонни разговори, и то като се опитвах да имитирам стария си глас. Бях прекъснала всички роднински връзки.

Целия фикшън може да намерите в линка на заглавието


Време е и ние да гръмнем шампанското


И накрая, но не на последно място по значение, дойде и нашия ред да се похвалим. Днес нашия блог навършва два месеца и е малък повод за празнуване на целия екип.

За два месеца Блога има над 160 000 посещения, над 900 поста и над 1300 ваши коментара. Постепенно станахме най-горещия бг блог WordPress!

(още инфо и "скучни статистически цифри" може да се видят на адрес - тук)



14. Страницата ни във FaceBook ТУК

Други Фен Фикшъни, новини, авторски статии и клипове можете да намерите  в Twilight FanFictions Blog
[/quote]


# 25
  • Мнения: 3
Благодаря за нощния бюлетин и честито за повода на екипа на Мириел     bouquet

Най- накрая форумът и темата са достъпни  Simple Smile

Вече завиждам на Париж и заради Роб.



# 26
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Аз и без Роб си мечтая за Париж, а  Роб не ми се мисли  Mr. Green
Днес ще прибираме малкото попълнение на фамилията от родилния дом  Laughing По този повод моят дзвер не е на градина, дълбоко се прецаках  Joy
Мириел, честито за блога!
Имах май една карирана ризка без ръкави (upgrade-нах я в 9 клас  Mr. Green), ама дали не хвана пътя към клошарите  Thinking

# 27
  • Мнения: 5
Добро утро!

Гласувах с предпоследната опция - с фен тениска, въпреки че в момента съм в процес на издирване на такава.

Весел и усмихнат ден от мен   bouquet

# 28
  • Мнения: 195
Само минавам да кажа Роб е прекрасен и се връщам назад да чета!   Blush

Веселинка, питам аз за новата ти страст (аватара), защото мен май същата страст ме тресе!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Айде отивам да дочитам....както винаги....


Офф! Яна, шпионирайки отчетната ни темичка попаднах на сладкиша с ябълки, който си предложила и вчера го сътворих!!!!!  Mr. Green Heart Eyes

Последна редакция: вт, 10 ное 2009, 09:53 от Nikka

# 29
  • Мнения: 2 897
Добро утроооооооооооооооооооооооооо  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт