От UK да напазарим, под елхата дарове да наредим ! - тема 21

  • 48 967
  • 751
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6
Реших за направя поръчка от ММдирект чрез Гъбката, но се чудя ако я направя утре /събота/ дали ще ми я направят веднага , за да не изпусна намалението от 10% ,защото е до неделя или ще ми обработят поръчката чак в понеделник Thinking

# 31
  • Мнения: 525
Танче,   bouquet

Креми 7, надявам се ще споделиш за качеството на апреските... Wink

# 32
  • Мнения: 12
Запис и аз да ви следя!Танче благодаря ти! Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 131
Аз имам мейл от римини днес.Поръчката ми е от 24.10.За пореден път се убеждавам в бързината и коректността им.Поръчката ми е изцяло от некст.Нямам трпение да дойде понеделник да преведа паричките. Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 252
Танче,  Heart Eyes!
И за да не е само запис, получих рокличката на кръпките с клинчето, за които Оксана ме вдъхнови. Тази блузка, това халатче и тези пижамки, които са много красиви, но не очаквах да им е толкова тънко трикото. Халатчето е приказно мекичко и ще свърши работа, защото сме в къща и сутрин е доста студено. А и мушмулата веднага започна да се гушка в него Grinning

# 35
  • Мнения: 14
Taнче супер си, мерси!   bouquet  bouquet  bouquet

# 36
  • Sofia
  • Мнения: 4 040
ще следя темата

# 37
  • Мнения: 28
Момичета бихте ли ме насочили за доставка на стоки от Амазон към коя фирма от посочените на първа страница да се обърна?
http://www.almuz.dir.bg/_wm/diary/?df=46&dflid=3 Peace

# 38
  • София
  • Мнения: 4 026
за Танчето   bouquet

от Габко къде в София се взимат нещата?

# 39
  • Мнения: 23
Танче за теб това   bouquet
Към останалите въпросче:Виждали ли сте някъде по сайтовете трико за балет(гимнастика),че с моята балерина стягаме коледния концерт bowuu

# 40
  • София
  • Мнения: 4 026
http://www.next.co.uk/shopping/children/schoolwear/16 ето тук, но това на мен не ми харесва, много е изрязано, защо не си вземеш от тук, в Руския център има , както и в подлеза на НДК

# 41
  • Мнения: 23
http://www.next.co.uk/shopping/children/schoolwear/16 ето тук, но това на мен не ми харесва, много е изрязано, защо не си вземеш от тук, в Руския център има , както и в подлеза на НДК
Малко са ми далечко и Руския и НДК  Laughing А това на Некст го видях,но на мен ми прилича по-скоро на бански Simple Smile
А тези,които си гледала Ели с дълго ръкавче ли са? Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 252
[Малко са ми далечко и Руския и НДК  Laughing А това на Некст го видях,но на мен ми прилича по-скоро на бански Simple Smile

Матиа, погледни тук.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 677
И аз имам мейл от Ийзли  Laughing Когато получавах предната поръчка ми казаха, че следващия курс се очаква края на тази седмица и точно така стана - утре ще ми донесат нещата. Това ми е втора поръчка от тях, доволна съм, нямам липсващи артикули, винаги отговарят на имейлите ми, на скайп също.

# 44
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Добро утро и благодаря за полезната тема   bouquet

И аз се нареждам при чакащите, поръчах с Алезар. Много съм доволна от комуникацията с тях - бързи, учтиви и изчерпателни. Като си получа нещата ще се похваля  Simple Smile
От Изилито не съм доволна, защото късно ме уведомиха, че сменят адреса си - направих поръчка, бяха много любезни, нищо не споменаха за предстоящата промяна, мина седмица и повече и когато вече очаквах мейл, че нещата са ми обработени, изненадващо получих такъв, че нищо не са направили до момента и сменят адреса си  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт