От UK да напазарим, под елхата дарове да наредим ! - тема 21

  • 48 965
  • 751
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10
запис и от мен. Пазарували ли сте с двете нови фирми които са посочени в началото. Моля за отзиви.

# 16
  • Мнения: 88
запис и от мен. Пазарували ли сте с двете нови фирми които са посочени в началото. Моля за отзиви.

Виж миналата тема. Peace

# 17
  • Мнения: 2 495
Цоп и аз тук.Танче, тенкс!  bouquet
Мами, дойдоха ли ви нещата от easilyshopping?Моите още ги няма....усещам че за първи и последен път ще поръчвам на тях. Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: X
Цоп и аз тук.Танче, тенкс!  bouquet
Мами, дойдоха ли ви нещата от easilyshopping?Моите още ги няма....усещам че за първи и последен път ще поръчвам на тях. Rolling Eyes
Ммм не.Утре ще им пиша да видя какво е станало с поръчката.Че от доста дълго време е чакам  Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 959
хайде и аз тук, Танче благодаря за темичката   bouquet
аз днес също имам меил от Римини, Изили и Гъбката. С Гъбката съм просто очарована, защото направих поръчката вчера, днес ми писаха че е на английският им адрес и другата седмица ще е при мен, просто не можех да повярвам, че за една седмица нещата ще са при мен  Peace

# 20
  • Мнения: 2 495
Цоп и аз тук.Танче, тенкс!  bouquet
Мами, дойдоха ли ви нещата от easilyshopping?Моите още ги няма....усещам че за първи и последен път ще поръчвам на тях. Rolling Eyes
Ммм не.Утре ще им пиша да видя какво е станало с поръчката.Че от доста дълго време е чакам  Crossing Arms
.Аз още в понеделник или вторник им писах мейл да ги питам какво става с поръчката ми, пусната на 13.10.Отговориха ми че стоката пътува и в четвъртък да очаквам куриер. Shocked Да уточня че такъв не е идвал и до днес.Да не говорим че поне 3 пъти им писах да ми кажат IBAN, тъй като ще плащам по банков път.Няма да се учудя ако дойде куриера и да ми иска наложен платеж, но...хич няма да си взема нещата, тогава! Crossing Arms

# 21
  • Мнения: 367
Нинчето и моята първа поръчка е от 13 ,и ще я получа евентуално утре,така ми писаха днес.Много съм разочарована,чакам сумати време.

# 22
  • Мнения: 2 495
Всъщност...сега си проверих пощата, имам мейл от тях, че поръчката ми била във Варна и са ми дали номера на банковата сметка.Все пак не съм доволна. Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 685
Момичета бихте ли ме насочили за доставка на стоки от Амазон към коя фирма от посочените на първа страница да се обърна?

# 24
  • София
  • Мнения: 767
Здравейте,

Аз се нареждам също сред чакащите. Simple Smile Искам да благодаря, на този който пусна линка, към Алезар . Бях си харесала, някои неща от сайта на Тресапас и те се съгласиха да ми ги доставят.Обадиха ми се по телефона 1-2 часа , след като пуснах поръчката, за да ме уведомят в случай ,че не съм забелязала , че доставката до UK адреса е 3,5 паунда и нещата , които съм харесала в промоция са налини.  Peace Днес получих мейл, че в неделя тръгват за BG и следващият петък или събота би трябвало да са доставени до нас (те са от Варна, а аз от София).

Вече ме сърбят ръцете да си ги получа..  Mr. Green

Лека вечер!

# 25
  • Мнения: 32
  bouquet


(И мен леко ме разочароваха, но след 9 мейла - май имам шанс да си получа поръчката. Но ще се хваля като я поруча)

# 26
  • софия
  • Мнения: 25 482
Записвам се да следя отзивите за фирмите. От Емпреса съм тотално разочарована и 3ти шанс не смятам да давам  Naughty Който си няма култура на обслужване си я няма и 'тва е! Отивам да прегледам и предишната тема за отзиви. Добре, че ви има!

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Танче, мерси за темата!  Grinning

# 28
# 29
  • Мнения: 1 053
Да следя темата    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт