Аsi / "Гордата Аси" - 13-та тема

  • 33 905
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 0
Морганче, благодаря за определението "жадно", аз все не можех да намеря точната дума.

# 691
  • Мнения: 0
Момичета,гледам свекървите разпъвате на кръст.Аз да ви кажа съм пощадена от моята не мога да се оплача за нищо.При това живеем заедно,но и дума досега не ми е казала накриво и детето гледа,а по характер е много благ човек.Явно съм извадила късмет,че като ви чета какво сте писали тръпки ме побиват.

# 692
  • Мнения: 332
дами тук съм. Мразя я Нериман още повече и още по-силно. Взела съм 2 л. Кока-кола и 1 л. Джим бим. Явно ще се опиянявам, ама то-пияна жена, весела къща. Сега докато пишех си представих ако Нериман четеше форума, какъв водопад от думи и мълнии щеше да е. Щеше да каже - "ами мъжът и работи, тя пие и кръстосала крак връз крак. А, не може така"Mr. Green

# 693
  • София
  • Мнения: 375
Ванче, я сипи по едно и на нас, и да ти дреме на капата какво би казала Нериман Mr. Green
аз не оставам длъжна - ще и отговоря веднага hahaha hahaha hahaha

Мишелка имам въпрос към теб

ББ на концерта, когато Демир вижда тъпата Мелек и Али да се целуват в колата, пеят еврейската песен Ава Нагила, знаеш ли защо? Какъв е този концерт, че пеят такава песен newsm78 newsm78 newsm78 направо ме хвърли в оркестъра това, а нали турския ми е колкото да кажа добър ден, та не мога да схвана какво и защо...   bouquet

# 694
  • Мнения: 199
та стигнах до извода, че нашата мома е зодя Овен - ама всеки път първо говори, и после мисли ooooh! и една такава скорострелна в приказките Mr. Green

М-м,не!Ако си спомняте рожденния и ден,Али докато гледаше личната карта 23.05.Излиза зодия Близнаци. #Crazy Shocked #CrazyАз тва изобщо няма да го коментирам,че да не обидя някой.

# 695
  • Мнения: 332
та стигнах до извода, че нашата мома е зодя Овен - ама всеки път първо говори, и после мисли ooooh! и една такава скорострелна в приказките Mr. Green

М-м,не!Ако си спомняте рожденния и ден,Али докато гледаше личната карта 23.05.Излиза зодия Близнаци. #Crazy Shocked #CrazyАз тва изобщо няма да го коментирам,че да не обидя някой.

я съм коза, ама от онези най-рогатите. Абе - тъпо и упорито си следвам мойте си неща, като коза. При мен словоизлиянието е преди мисълта. Но нали не плащам данък общестено мнение, някога и каруцар би ми завидял.

# 696
  • Мнения: 164
и аз имам въпрос-молба към Мишел и тези, които разбират езика. Ако може да погледне един турски форум за Аси - ще има 3-ти сезон или аз нещо не съм разбрала newsm78. На някои от подфорумите не мога да вляза, май иска регистрация

http://www.asi-dizi.com/forum/index.php

Последна редакция: вт, 10 ное 2009, 17:16 от kroni_m

# 697
  • София
  • Мнения: 5 334
Ай, merhaba! Такъв сън му ударих (имайки предвид, че аз почти никога не спя следобяд!), че както казват турците - оооооооооф, бе! hahaha hahaha
О, вие искате тука да ме натровите с лентички и сега да не се отлепя от компютъра, така ли? Sad






^ Малко и от мен, да не изоставам.  bouquet

# 698
  • София
  • Мнения: 375
Ваня, това за каруцарството няма да го коментирам, ела да ме видиш като шофирам Crazy ще ям бой някъде, със сигурност
а ината ooooh! ooooh! ooooh! просто Господ като раздавал, аз няколко пъти съм се нареждала, и с кофите е изливал - ама кво да правиш - характер..

Гале, тогава мисля че са объркали месеца на Асито, просто с това държание - няма каква друга зодия да е, трябва да е нещо рогато hahaha hahaha hahaha

# 699
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313
Ето няколко статии за артистите от филма (ако са пускани,  Embarassed)
http://www.slusham.com/19025
http://www.slusham.com/19639
http://www.slusham.com/21081

Част от информацията не е нова и е обсъждана, но какво пък, повторението е майка на знанието   Simple Smile

# 700
  • София
  • Мнения: 5 334
Аз съм овен и, да ви кажа, твърде е възможно и Аси да е тази зодия. Макар че Мурат е овне, един ден по-рано от мен роден hahaha , но не го знам що за инат е. А, знам ли, Демир също може да е овен. Те само овен и овен се дракат така. Айде, няма да говоря толкова много от личен опит, защото съм го изпитала това овен-овен на гърба си. Stop

# 701
  • Мнения: 332
Морганчето, като сме тръгнали да се хвалим - аз съм сама жена у дома - мъж, който е симбиоза между панагюрка и македонец, син, на мама принца, то нали царица, какво да роди освен принц, куче-мъжко, заек - мъжки, две риби-уж мъжка и женска, а то хайвер не хвърлят и като добавка - учител съм, което значи, че не ми се противоречи, всичко си знам и всичко си мога и съм оцеляла и незнам защо винаги става на мойто Mr. Green

айде почна, да си сипнем по едно, че много мъка егати. Наздраве!

# 702
  • София
  • Мнения: 375
а за мъжете овни не съм съгласна.... те са по-мекушави от нас..
живях с един такъв 4 години, и беше без мнение, то обичам да става на мойто винаги, но трябва да има интрига, да се боря, да ми е интересно, а така като се съгласяват веднага с мен и ми става безинтересно Crazy

аз нема да се Фаля повече, че и тук във форума ми лъсна кьопавия характер - а бях под прикрите демек добра душа Joy

айде приятно гледане   bouquet

# 703
  • Мнения: 7
Малиии, Нериманчето я е разтърсила ревността повече от всичко, нито убийството на тате я интересува толкова, колкото Ихсан и Сюхейля!  newsm61

Тази патка щяла да "мисли", ама не разбрах с какво?!?  smile3532

А съмашък я било страх. От какво, като от нея по голям таласъм няма  hahaha hahaha hahaha.

# 704
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Я вижте Керим как е яхнал метлата #Crazy #Crazy #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт