Аsi / "Гордата Аси" - 13-та тема

  • 33 917
  • 737
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 610
Иве- страшна снимка!  аз Демир го харесвам най-много такъв- тъжен или замислен.  Heart Eyes



погледа е трепач  Crazy



Крони- страхотни подписи, аз преди време си бях сложила един от сватбата ( втората) но го махнах.

# 676
  • Мнения: 164
Днес май пак се очертава тежка серия, а и много ревлива. Аз ще отскоча до магазина да се подготвя, че изхабих на детето кърпичките.

# 677
  • Мнения: 6
Момичета, съжалявам че съм много боса и не мога да правя клипчета.
Има една сцена която бих сложила в клипче, а може би вече и да има такова.
Става дума за сцената когато Аси мереше в един магазин сватбената рокля на Дафне. И като се показа на Демир,........... божееее, начина по който той се вкамени и я гледаше беше направо за Оскар.
В коя от серия (от преведените) е тази сцена, моля ви ако янкой си спомня да ми каже.

# 678
  • Мнения: 199
е Гале, отдадохме нужното внимание на кукумицина Нериман Mr. Green
и тя душа носи - трябваше да я обезкостим и нея...


Ми как,всичко си е тип-топ даже,отдадохме и дължимото, че и всички свекърви покрай нея. Peace

И едно клипче от мен с неизлъчвани кадри: http://www.vbox7.com/play:79214e5c

# 679
  • plovdiv
  • Мнения: 54
Calico,това е 25 епизод 2  4аст -на първа страница има линк със сериите които е ка4вала Мишел  bouquet 

# 680
  • Мнения: 610
Calico - ето снимка от тази сцена , наистина как я гледаше само... Heart Eyes

# 681
  • Мнения: 62
Момичета много ми е сладка Аси, но се ядосвам на гримьори и стилисти във филма,  а и операторите не виждат ли. Точно в последните серии, когато беше сватбата и най-емоционалните моменти лицето на Аси беше в ситни пъпчици. Разбирам нормално е една жена да има такъв период, но тия хора около нея блеят ли, не виждат ли, а развалят хубавите ни представи и това на което се възхищаваме през целия филм точно сега. Явно че са добри, но забелязвам че не обръщат внимание на детейлите. Не си водя изводи само от конкретния пример. newsm78

# 682
# 683
  • Мнения: 6
Злате, благодаря ти, отивам да го видя.  bouquet

Близнаците2004, наистина момента е уловен. Гледа точно като цапнат с мокър парцал, направо е втрещен и потресен от красотата на Аси. Мисля, че човек дори и да не знае каква е сцената и види само снимките, няма начин да не забележи копнежа и мечтата в погледа му. От мене има Оскар за тази сцена, такова красноречиво занемяване изигра Демир.

Мика, може би точно това е едно от качествата на филма- че не е всичко лустросано, ами е както е в живота- и там се случва да ходим с пъпчици, не винаги човек си слага целия макиаж заради няколко пъпки, нали?

# 684
  • Мнения: 7
Има още една такава сцена, когато Аси отива в Истанбул ( по работа на Джамал ага) и по повод някакъв прием Аси беше с черна рокля с прибране коса. Тогава Демир също остана поразен от првъплащението й й го каза даже. И й постави гребенчето с перлички  newsm76.

# 685
  • Мнения: 6
О, да Вики, така е. И там е поразен от мълния, спомням си. Има и още такива сцени- и когато тя беше на терасата на сватбата на Гонджа, и други моменти дето застива на стоп-кадър от красотата й.
Ама тази дето мери роклята за мене е просто върха, може би защото идеята е да ни внуши как си я представя като собствената си булка, и го изигра блестящо, тоз Демир

# 686
  • Мнения: 0
Да кажа нещо, въпреки че не е по днешната серия. Като се коментира химията между  Демир и Аси, в   повечето клипове се показват погледите и целувките между тях, аз обаче съм се вторачила в прегръдките, и там има едно такова особено привличане. Не е във всички серии, но някъде е много силно изразено като че ли ще се погълнат,  Демир така обхваща Аси и придвижва ръката си към кръста и, че ако взема да описвам ще отида към еротиката, наистина сцените са много силни. И понеже не мога да давам линкове – има подобни сцени в линка на miss sixty  от 36 стр. и на ortabudala от 9 тема ,44 стр., е, в сериите сцените са по пълни, но и така мисля ,че се вижда за какво става дума.
И още нещо. В предишни теми четох списъци за Демир правите, в сеното ще го хвърляте, пък аз мога почти да бъда майка на Демирчо и на повечето от вас, и да го метна в сеното най-много до космодиск да стигна,та дали не може да се прередя и да ме уредите поне  с някоя прегръдчица?Само да не види дядо Шишарко. smile3503

# 687
  • София
  • Мнения: 375
охх пак съм в джаза и гледам сериите напред - за кой пореден път, не знам Crazy вече няма да е нужно да ги гледам, когато пита някой, след някое друго гледане ще ги знам на изуст ooooh!
та стигнах до извода, че нашата мома е зодя Овен - ама всеки път първо говори, и после мисли ooooh! и една такава скорострелна в приказките Mr. Green

# 688
  • Мнения: 7
Шишарка, аз те пускам пред мен, за другите не зная.
А относно прегръдките не мислите ли, че само в този филм те говорят повече и от обикновена целувка, не само еротика, много повече...
Това, че си я представи своя булка беше недвусмислено.  Laughing

# 689
  • София
  • Мнения: 375
шишарка това със сеното си ми е запазена марка, запиши се в списъка, но не го въргаляй в купите hahaha hahaha hahaha
там аз ще се вихря Mr. Green

за прегръдките си много права Peaceхем така нежно да не я счупи, хем пък страстно и жадно Crazy

Общи условия

Активация на акаунт