LaRedoute.fr - 138 - Всичко за поръчката!

  • 33 116
  • 739
  •   1
Отговори
# 630
  • Временно
  • Мнения: 788
Момичета, здравейте. Аз като съвсем невежа да питам Embarassed От продавалника разбрах че има намаление и че доставката е безплатна или нещо подобно Embarassed Ако съм си харесала нещо и помоля някоя от момичетата от моя град да го заяви в поръчката си освен цената на стоката обявена в сайта, какво друго ще трябва да доплатя. И как да разбера кога правите поръчките Embarassed
Благодаря предварително.

Виж в първия пост на темата.Там има информация за това кои момичета за кои градове поръчват.Пиши им лично съобщение и се разберете.

# 631
  • Мнения: 4 736
 Благодаря и се извинявам, знам колко е досадно някой да дойдзе и да пита наготово Embarassed Hug

# 632
  • София
  • Мнения: 1 176
Момичета бързо помагайте моля ви!Една приятелка иска за мъжа си екип на адидас,той е висок 170 и тежи 90 кг.иска размер Л,но вече няма наличен,според вас М дали ще му стане или да поръчвам ХЛ,ама да не му е много голям.екипа е тозиhttp://www.laredoute.fr/vente-survetement.aspx?productid=3241463 … &numberpage=3.
Ако някой има размер Л,моля ви дайте размери!

Точно този екип го нямаме от Ла Редут,но имаме няколко екипа на Адидас,купувани от тук.Моят мъж е 175 см висок и около 85 кг и на всички на етикета по френската номерация F пише размер M.Дано съм те ориентирала.Между другото XL е изчерпан  Peace
Ако все пак искаш размери на М ще меря  Hug

# 633
  • Мнения: 43
Момичета, здравейте. Аз като съвсем невежа да питам Embarassed От продавалника разбрах че има намаление и че доставката е безплатна или нещо подобно Embarassed Ако съм си харесала нещо и помоля някоя от момичетата от моя град да го заяви в поръчката си освен цената на стоката обявена в сайта, какво друго ще трябва да доплатя. И как да разбера кога правите поръчките Embarassed
Благодаря предварително.

Виж в първия пост на темата.Там има информация за това кои момичета за кои градове поръчват.Пиши им лично съобщение и се разберете.

Има и такса на Ларедут от 7% върху сумата на поръчаните артикули! Peace

# 634
  • Мнения: 70
Момичета, имам едно запитване към вас..

Аз и съруга ми мислим да издадем дебитна карта на дъщеря ни, която е на почти 13 - има такава карта в ДСК - ДСК Старт. Отначало дъщеря ми като ми каза ми се стори налудничаво, но после като ми каза : "Мамо, то какво разлика има дали ще пестя пари и ще си купя нещо от тук или ще събера пари и ще си купя от там, освен че е по-евтино" и така де, в описанието на картата пише, че може да се пазарува от интернет, НО.. примерно като регистрирваме картата в Peypal и предполагам, че искат име и фамилия ( досега не съм се регистрирала) на дъщеря ми ли името и фамилията трябва да се напише или мойта, тъй като главно аз ще пазарувам, но посредством дъщеря ми ( тя разбира повече  Crazy ) също така и в ЛаРедут.. предполагам и там искат данни, но тъй като картата ще е на дъщеря ми как трябва да постъпа и изобщо има ли смисъл да и изкарвам карта!?

п.с Имам огромно доверие на дъщеря си  Grinning

# 635
  • Мнения: 114
Чечинка, регистрирай картата си тук - https://www.paypal.com/bg Ако името върху картата е на дъщеря ти, ползвай него.

И доверието е различно понятие от наличността на картата. Това в кръга на майтапа, де. Все пак Вие ще и зареждате картата с парички. Пък и ти ако оперираш предимно, няма страшно. Но трудно се спират изкушенията ...

# 636
  • Мнения: 70
Мерси много! А иначе може ли примерно в ЛаРедут да напиша за адрес за доставка и име на получателя моето, при положение, че картата ще е на дъщеря ми?

п.с. Това ми е ясно мисля картата да седи в мен ( поне за начало) и само, когато реши да си купи нещо ще се консултира с мен и така  Mr. Green

# 637
  • Мнения: 187
Не съм сигурна-мисля че се коментираше за някакво обаждане по телефона ...но нека не те обърквам.Дано се включи Ева-мисля че при нея имаше подобен казус и да помогне.
Само да те попитам колко тежи едната завивка и с какъв размер е
размера е 140/200, на кашона пише 2.220кг

# 638
  • Мнения: 874
Мерси много! А иначе може ли примерно в ЛаРедут да напиша за адрес за доставка и име на получателя моето, при положение, че картата ще е на дъщеря ми?

п.с. Това ми е ясно мисля картата да седи в мен ( поне за начало) и само, когато реши да си купи нещо ще се консултира с мен и така  Mr. Green
  може

# 639
  • Мнения: 685
Чечинка, в ЛаРедута няма значение от чия карта плащаш Wink Просто правилото е на 1 акаунт регистриран може да се плаща само с 2 карти и с 1 карта може да се плаща на 2 акаунта...аз с моята примерно съм плащала от акаунт на приятелка, не е от значение, важно е при регистрацията да посочиш твоите имена и адрес, ако е на детето в пощата ще искат, като ходиш да си вземаш нещата да носи акта за раждане, поне на мен така ми бяха отг на въпрос, ако има колет до детето кой го получава?

# 640
  • Мнения: 187
така-а-а и аз днес си взех олекотената от митницата на стойност 7.49, там нямам дебитна нота, но пуловерчето със поларчето си го взех от пощатата (поръчката е разделена) и там вече имам дебитна нота за 5.12 евра. Та питането ми е като пускам следваща поръчка, трябва първо да я сейфгардна, после да им пратя мейл с номера на нотата и тогава да я пускам или как  newsm78
хич не ми е ясно, как така се сейфгардва, моля някой да обясни Whistling

# 641
  • Мнения: 118
ами и аз не съм много наясно, ама като си вляза в кошницата отстрани има едно сейфгард, доколкото си го преведох с него упоменаваш че със сигурност ще поръчаш този артикул, предполагам че те сейфат в системата по някакъв начин. Аз така го разбирам, някой да ме поправи ако греша. Ама с тези ноти големи неясноти, сега докато ги оттренираме  Grinning

# 642
  • София
  • Мнения: 4 493
момичета тези маратонки   http://www.laredoute.fr/vente-basket-air-divine.aspx?productid=324167056&documentid=488409&categoryid=45584119&pos=6_n_n&numberpage=1   някоя от вас има ли ги ?От каква кожа са -естествена или изкуствена?
И аз да побутна питането, но относно размера - дали си отговарят???
А и щерката е харесала това http://www.laredoute.fr/vente-pantacourt-slim-fille.aspx?product … &numberpage=2, но с 100000000 условия - та питам някой имали го - може ли снимка и как да разбера дължината на панталончето, ако някой даде размери за 156 ще съм безкрайно благодарна

# 643
  • София
  • Мнения: 5 362
Има ли и други чакащи като мен от 28.10 и от 29.10?

# 644
  • София
  • Мнения: 1 209
Аз чакам от 29.10.2009

Общи условия

Активация на акаунт