LaRedoute.fr - 138 - Всичко за поръчката!

  • 33 138
  • 739
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 2 241
Аз чакам още две части от поръчката ми от 29.10  Crossing Arms

# 646
  • Бургас
  • Мнения: 0
И аз чакам от 29.10.2009 Sad

# 647
  • Мнения: 41
Аз чакам от 6.10. за пощата,но явно няма да дойде.Затова им писах и те ми изпратиха да попълня бланката за изгубена поръчка

# 648
  • Бургас
  • Мнения: 366
момичета тези маратонки   http://www.laredoute.fr/vente-basket-air-divine.aspx?productid=3 … &numberpage=1   някоя от вас има ли ги ?От каква кожа са -естествена или изкуствена?
И аз да побутна питането, но относно размера - дали си отговарят???
А и щерката е харесала това http://www.laredoute.fr/vente-pantacourt-slim-fille.aspx?product … &numberpage=2, но с 100000000 условия - та питам някой имали го - може ли снимка и как да разбера дължината на панталончето, ако някой даде размери за 156 ще съм безкрайно благодарна
Аз имам панталон с размер 156- (но е дълъг, не е такъв тип), за мадами с височина до 154-155 см., талия 62-66, ханш 86-90, зависи от еластичността на панталона, моя е с 2 % еластан. Като гледам детето на снимката  дължината му е 7-8 см. под коляното. Дано съм била полезна  Peace.

# 649
  • Бургас
  • Мнения: 0
Някой от Бургас да е получавал поръчка от 29.10.2009?

# 650
  • Мнения: 1 080
момичита спомням си, че някои от вас си купиха матрак може ли линк, че аз все на такива с "камион" попадам

# 651
  • Мнения: 50
ами и аз не съм много наясно, ама като си вляза в кошницата отстрани има едно сейфгард, доколкото си го преведох с него упоменаваш че със сигурност ще поръчаш този артикул, предполагам че те сейфат в системата по някакъв начин. Аз така го разбирам, някой да ме поправи ако греша. Ама с тези ноти големи неясноти, сега докато ги оттренираме  Grinning

сейфгарда, който се намира на страницата с кошницата и над който има следния надпис Besoin d'une conseillère pour terminer votre commande ? се използва ако решиш да се обадиш на онлайн помощник, който да ти помогне да завършиш поръчката...затова го запазваш продукта  за да може помощника също да го види  когато му кажеш потребителското си име (e-mail или номер)...услугата струва 0,34 цента на минута разговор и предполагам е на анлийски и/или френски.....но това не означава , че ти се запазва във времето, защото по тази логика можеш да запазиш тонове стока без да я поръчаш....запазва се само за да може помощника да я види срещу потребителското ти име  така както и ти я виждаш и да ти помогне да завършиш поръчката...

Последна редакция: ср, 11 ное 2009, 17:11 от lapence

# 652
  • Тук и там
  • Мнения: 97
Пействам си стар пост, защото зачестиха въпросите относно ДЕБИТНИТЕ НОТИ   Crazy

За информация на такива като мене, които са пуснали олекотена завивка, която естествено пристига отделно. Та сумата на фактурата е по-малка от 10 Евро и се наложи да пиша за да разбера как да се плати този NOTE DE DEBIT, отразен под фактурката. Сабине ми отговори, че след като въведа данните от картата си за следваща поръчка /както беше обяснено и във връзката с поканите от 5,10 и 20 евро/, на страницата под данните на картата има една кака, която говори по телефона. Там се запазва поръчката и им се пише мейл, че искате да си пуснете поръчка и допълнително да ви дръпнат съответната сума от NOTE DE DEBIT и бла-бла. Аз да не се мина бях запазила тази поръчка цели 3 пъти   и любезната Сабине ми обясни, че ми е анулирала другите 2, като са си дръпнали необходимата сума и всичко е ОК. 
Дано съм била полезна на някой, който се чуди как да си оправи задълженията към ЛР. 


Допълвам, че ако ползвате код - той трябва да ви е лично изпратен. Надявам се да е било полезно   bouquet

Последна редакция: ср, 11 ное 2009, 17:13 от Iva-1977

# 653
  • Мнения: 187
Пействам си стар пост, защото зачестиха въпросите относно ДЕБИТНИТЕ НОТИ   Crazy

За информация на такива като мене, които са пуснали олекотена завивка, която естествено пристига отделно. Та сумата на фактурата е по-малка от 10 Евро и се наложи да пиша за да разбера как да се плати този NOTE DE DEBIT, отразен под фактурката. Сабине ми отговори, че след като въведа данните от картата си за следваща поръчка /както беше обяснено и във връзката с поканите от 5,10 и 20 евро/, на страницата под данните на картата има една кака, която говори по телефона. Там се запазва поръчката и им се пише мейл, че искате да си пуснете поръчка и допълнително да ви дръпнат съответната сума от NOTE DE DEBIT и бла-бла. Аз да не се мина бях запазила тази поръчка цели 3 пъти   и любезната Сабине ми обясни, че ми е анулирала другите 2, като са си дръпнали необходимата сума и всичко е ОК. 
Дано съм била полезна на някой, който се чуди как да си оправи задълженията към ЛР. 


Допълвам, че ако ползвате код - той трябва да ви е лично изпратен. Надявам се да е било полезно   bouquet
благодаря мила, явно ще изчакам и другите две части и тогава ще му мисля Rolling Eyes

# 654
  • Варна
  • Мнения: 99
Чета ви вече 2 седмици с тези дебитни известия и се чудя. Аз миналия месец също поръчах олекотени. Цената на едната беше под 10 евро, разделена беше поръчката на 3 и от кредитната карта за всяка ми е изтеглено по 14.44 лв и не съм се занимавала с дебитни ноти и т.н.
Стигам до извода, че това се практикува когато плащате с дебитните карти. Или просто аз съм извадила късмет  Flutter

# 655
  • Мнения: 118
благодарско за инфото, златни както винаги, последен въпрос  Embarassed мейла го пращам на адреса даден на първа страница при проблем с поръчката.   newsm78

# 656
  • Пловдив
  • Мнения: 150
Pysana, не е така обаче. Аз на единия акаунт плащам с дебитна, на другия с кредитна. И при двата се получи така. А миналата година като поръчвах олекотени, си ги теглиха на части. Вече наистина не мога да ги разбера. А как ще ме задължат да направя още три поръчки за да ги платя.... и защо да не може наведнъж да си ги вземат....  Rolling Eyes

# 657
  • Мнения: 1 666
Днес получих тези маратонки поръчани на 29.10. -

И понеже аз изрично питах дали са с връзки или ластици и ми беше отговорено, че са с ластици.... сега изрично искам да подчертая, че черните поне са с връзки, категорично!
Иначе са супер!

# 658
  • Мнения: 187
Pysana, не е така обаче. Аз на единия акаунт плащам с дебитна, на другия с кредитна. И при двата се получи така. А миналата година като поръчвах олекотени, си ги теглиха на части. Вече наистина не мога да ги разбера. А как ще ме задължат да направя още три поръчки за да ги платя.... и защо да не може наведнъж да си ги вземат....  Rolling Eyes
и аз това се питах, какво им пречи да си ги прихванат наведнъж със следваща поръчка newsm78
все пак се надявам да си ги дръпнат от картата Praynig
че ми е дива индия Crazy

# 659
  • Тук и там
  • Мнения: 97
Pysana, не е така обаче. Аз на единия акаунт плащам с дебитна, на другия с кредитна. И при двата се получи така. А миналата година като поръчвах олекотени, си ги теглиха на части. Вече наистина не мога да ги разбера. А как ще ме задължат да направя още три поръчки за да ги платя.... и защо да не може наведнъж да си ги вземат....  Rolling Eyes
и аз това се питах, какво им пречи да си ги прихванат наведнъж със следваща поръчка newsm78
все пак се надявам да си ги дръпнат от картата Praynig
че ми е дива индия Crazy

Ами пак уточнявам, че аз си пуснах 2 дебитни с една поръчка - не са ми направили проблем  Peace

mi6ova
  - пишеш на адреса от първа стр., като си попълваш всички необходими полета  Wink

Общи условия

Активация на акаунт