LaRedoute.fr - 138 - Всичко за поръчката!

  • 33 135
  • 739
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 187
здравейте, поръчката ми е разделена на 3 части( заради олекотените завивки), ще трябва да ги плащам със следващите три поръчки, парите за нея си стоят блокирани. Въпроса ми е:  Ларедутци от блокираните пари ли ще си дръпнат, и ако не- банката ли трябва да разблокира сумата newsm78
   Ти пък как разбра че трябва да ги плащаш със следващите 3 поръчки? И въобще защо мислиш че няма да си дръпнат парите-това че само са блокирани нищо още не означава според мен newsm78
защото имам спомен, че по напред се коментираха тези неща, че така се практикува
до сега не ми се е случвало Thinking

# 616
  • Варна
  • Мнения: 1 579
Някой да чака поръчка от 22.10. освен мен, за Варна? Че свикнах с бързото пристигане, и сега ми е малко кофти като се бави така.  Confused
Ха я ходи и ги трови.В събота взех от 24.10 и ми сервираха,че друга от 28.9 са я върнали след престой 37 дена ooooh!,а аз ходя ден през ден да я търся и не я намериха.Днес вече получих от 30.10
П.П-Тормоз му е майката здраав и постоянен.Говоря за 9020.Дано да не си там. Hug
аз тъкмо издирвам тел на митницата, че да ги проверя какво става, от 30.10 ми е поръчката,
desuri, ти в пощата ли си ги получаваш, аз само веднъж в пощата получих, бях поръчала една блузка отделно, уж за да дойде по-бързо, но не стана точно така . . .
някой ако може да помогне с тел. ще съм благодарна   bouquet
Марта извинявам се,но сега видях поста и,че вече са ти отговорили със тел.По принцип получавам и на двете места,но лично аз предпочитам сякаш да ги получа от размена пощ.станция при митница.
Поне по мое скромно мнение е,че са по старателно заведни и описани.В едни грамадански книги с номера на пристигане и разделени на секции.Докато в кварталния клон са само по име и адрес /поне във въпросния/.И при положение,че вече ме познават и да не се сетят ,че била седяла не потърсена и да проверят отново,какво е името ми дойде в повече #Cussing out
Стискам ти палци да се появи.

# 617
  • Мнения: 146
Момичета бързо помагайте моля ви!Една приятелка иска за мъжа си екип на адидас,той е висок 170 и тежи 90 кг.иска размер Л,но вече няма наличен,според вас М дали ще му стане или да поръчвам ХЛ,ама да не му е много голям.екипа е тозиhttp://www.laredoute.fr/vente-survetement.aspx?productid=3241463 … &numberpage=3.
Ако някой има размер Л,моля ви дайте размери!

# 618
  • Бургас
  • Мнения: 366
 http://www.laredoute.fr/vente-esito-a-pattes-auto-agrippantes-ga … mp;zanpid=1009338 Нося 35 номер обувки от сайта, от тези мартонки 35 номер ли да си поръчам или +1?

# 619
  • Мнения: 874
здравейте, поръчката ми е разделена на 3 части( заради олекотените завивки), ще трябва да ги плащам със следващите три поръчки, парите за нея си стоят блокирани. Въпроса ми е:  Ларедутци от блокираните пари ли ще си дръпнат, и ако не- банката ли трябва да разблокира сумата newsm78
   Ти пък как разбра че трябва да ги плащаш със следващите 3 поръчки? И въобще защо мислиш че няма да си дръпнат парите-това че само са блокирани нищо още не означава според мен newsm78
защото имам спомен, че по напред се коментираха тези неща, че така се практикува
до сега не ми се е случвало Thinking
  Ами предполагам зависи от отделната цена на всяка завивка да не е под 10 евро.Аз съм в подобна ситуация м момента с 2 олекотени по 6,90е и подарък.Но знаеш ли че аз след тези завивки съм правила още 2 поръчки,които минаха.Във всеки случай ще чакаме пакетите да видим какво ще стане и се моля да не са за митница и да вземат да им откъснат отрязъците с кодовете

# 620
  • Мнения: 187
здравейте, поръчката ми е разделена на 3 части( заради олекотените завивки), ще трябва да ги плащам със следващите три поръчки, парите за нея си стоят блокирани. Въпроса ми е:  Ларедутци от блокираните пари ли ще си дръпнат, и ако не- банката ли трябва да разблокира сумата newsm78
   Ти пък как разбра че трябва да ги плащаш със следващите 3 поръчки? И въобще защо мислиш че няма да си дръпнат парите-това че само са блокирани нищо още не означава според мен newsm78
защото имам спомен, че по напред се коментираха тези неща, че така се практикува
до сега не ми се е случвало Thinking
  Ами предполагам зависи от отделната цена на всяка завивка да не е под 10 евро.Аз съм в подобна ситуация м момента с 2 олекотени по 6,90е и подарък.Но знаеш ли че аз след тези завивки съм правила още 2 поръчки,които минаха.Във всеки случай ще чакаме пакетите да видим какво ще стане и се моля да не са за митница и да вземат да им откъснат отрязъците с кодовете
аз съм с две олекотени за по 4.90 и подарък. преди малко взех едната завивка от митница. кодовете си стоят на листа, имам и дебитна нота за 5.24 евро, т.е 4.90+ 7%
какво следва newsm78

# 621
  • Мнения: 874
Не съм сигурна-мисля че се коментираше за някакво обаждане по телефона ...но нека не те обърквам.Дано се включи Ева-мисля че при нея имаше подобен казус и да помогне.
Само да те попитам колко тежи едната завивка и с какъв размер е

# 622
  • Мнения: 863
здравейте, поръчката ми е разделена на 3 части( заради олекотените завивки), ще трябва да ги плащам със следващите три поръчки, парите за нея си стоят блокирани. Въпроса ми е:  Ларедутци от блокираните пари ли ще си дръпнат, и ако не- банката ли трябва да разблокира сумата newsm78
  Ти пък как разбра че трябва да ги плащаш със следващите 3 поръчки? И въобще защо мислиш че няма да си дръпнат парите-това че само са блокирани нищо още не означава според мен newsm78
защото имам спомен, че по напред се коментираха тези неща, че така се практикува
до сега не ми се е случвало Thinking
 Ами предполагам зависи от отделната цена на всяка завивка да не е под 10 евро.Аз съм в подобна ситуация м момента с 2 олекотени по 6,90е и подарък.Но знаеш ли че аз след тези завивки съм правила още 2 поръчки,които минаха.Във всеки случай ще чакаме пакетите да видим какво ще стане и се моля да не са за митница и да вземат да им откъснат отрязъците с кодовете
И моята поръчка е по абсолютно същия начин и се притеснявах че няма да ми ги дръпнат но днес като си влизах да гледам салдото по картата ми е намалено с тази сума а на блокирани пише 0 предполагам че и при теб може да ги дръпнат
И да споделя преди време бях питала дали някой не продава онова коледно костюмче от албанците, оттогава го следях всеки ден и понякога се появяват бройки от определен номер за няколко часа и успях да поръчам 86 сега ни е малко голямо но пък е страхотно  Peace

Последна редакция: ср, 11 ное 2009, 13:16 от bebka2304

# 623
  • Мнения: 4 753
Момичета, здравейте. Аз като съвсем невежа да питам Embarassed От продавалника разбрах че има намаление и че доставката е безплатна или нещо подобно Embarassed Ако съм си харесала нещо и помоля някоя от момичетата от моя град да го заяви в поръчката си освен цената на стоката обявена в сайта, какво друго ще трябва да доплатя. И как да разбера кога правите поръчките Embarassed
Благодаря предварително.

# 624
  • Мнения: 118
така-а-а и аз днес си взех олекотената от митницата на стойност 7.49, там нямам дебитна нота, но пуловерчето със поларчето си го взех от пощатата (поръчката е разделена) и там вече имам дебитна нота за 5.12 евра. Та питането ми е като пускам следваща поръчка, трябва първо да я сейфгардна, после да им пратя мейл с номера на нотата и тогава да я пускам или как  newsm78

# 625
  • Варна
  • Мнения: 286
така-а-а и аз днес си взех олекотената от митницата на стойност 7.49, там нямам дебитна нота, но пуловерчето със поларчето си го взех от пощатата (поръчката е разделена) и там вече имам дебитна нота за 5.12 евра. Та питането ми е като пускам следваща поръчка, трябва първо да я сейфгардна, после да им пратя мейл с номера на нотата и тогава да я пускам или как  newsm78
от коя дата  е поръчката   bouquet

# 626
  • Мнения: 2 241
Добре де, така и не разбрах кога пратките отиват в пощата и кога на митницата  Crossing Arms

# 627
  • Мнения: 118
от 30.10., сега чакам от 1 и 2.11.  Wink
на митница отиват над 2 кг., на поща под, ако имаш завивки понеже са обемни и над 2 кг. на митница, ако остатъчната поръчка ти е под. 2 кг. на поща, ако не и тя на митница в отделен пакет, по ясно от това не знам  Whistling

# 628
  • Варна
  • Мнения: 286
Добре де, така и не разбрах кога пратките отиват в пощата и кога на митницата  Crossing Arms
до 2 кг за поща, над 2 кг за митница

# 629
  • Временно
  • Мнения: 788
Добре де, така и не разбрах кога пратките отиват в пощата и кога на митницата  Crossing Arms
До 2 кг на пощата,над 2 кг - на митницата.Това важи за градовете в които има митници.За останалите населени места всички поръчки пристигат на пощата.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт