Кога Джъмбо в Пловдив

  • 17 999
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 251
И аз вечерта вчера отидох, не издържах на любопитството!  Mr. Green Като цяло отидох нарочно преди затварянето един час, да разгледам спокойно!  Party Определено има доста неща, някой от тях качествени, други не чак толкова, но за 20 до 30 лева може да се вземе доста нормален, хубав и интересен подарък за дете например! Повечето неща си купувам от сайтове, от тук не взимам друго освен храна, но определено има какво да се хареса и купи на едно детенце на нормални цени!
Например скоро взех ето това от Май тойса http://www.mytoys.de/catalog/show/KID/de-mt.to.br01.13.04/1688455 за приблизително 50 лева, в Джъмбото беше на 59 лева, което е една нормална разлика според мен! Докато в Бейбиленда на Петко Д. Петков беше към 70 и няколко лева. И на други неща ми направиха впечатление нормалните надценки, коледните украси имаше доста избор, аз лично се впечатлих от цените на чантите и опаковките за подаръци (луксозните, гланцирани от качествения картон), които бяха на доста прилични цени! Чанта с дядо ти Коледа, размери около 1 м на 60 см, беше към 5 лева, а честно казано аз рядко успявам да купя такава тук около центъра, която да не е боклук и да не струва към 10 лева!  ooooh!
И наистина хората са си направили много добре сметката, като идеш уж да подарък за детето, да си тръгнеш и с нещо за дома!  Money

# 31
  • Мнения: 3 453

Играчките на Фишър Прайс са на гръцки.

  Може, но не всички.Имаше си буквари на БГ.

# 32
  • Мнения: 2 132

Играчките на Фишър Прайс са на гръцки.

  Може, но не всички.Имаше си буквари на БГ.
Аз имам спомен, че съм купувала от София играчка на английски, но беше отдавна и не помня точно.

# 33
  • Мнения: 6 206
Аз имам поне 10 играчки на ФП от там и всичките до една са на гръцки, включително и голямата бебешка кухня...
Може и да има други, но са по-скоро изключение

# 34
  • Мнения: 55
А какво е работното време на магазина?

# 35
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
А какво е работното време на магазина?
понеделник - събота от 10 ч до 21 ч
неделя от 10 ч до 20 ч

# 36
  • Мнения: 0
И аз вечерта вчера отидох, не издържах на любопитството!  Mr. Green Като цяло отидох нарочно преди затварянето един час, да разгледам спокойно!  Party Определено има доста неща, някой от тях качествени, други не чак толкова, но за 20 до 30 лева може да се вземе доста нормален, хубав и интересен подарък за дете например! Повечето неща си купувам от сайтове, от тук не взимам друго освен храна, но определено има какво да се хареса и купи на едно детенце на нормални цени!
Например скоро взех ето това от Май тойса http://www.mytoys.de/catalog/show/KID/de-mt.to.br01.13.04/1688455 за приблизително 50 лева, в Джъмбото беше на 59 лева, което е една нормална разлика според мен! Докато в Бейбиленда на Петко Д. Петков беше към 70 и няколко лева. И на други неща ми направиха впечатление нормалните надценки, коледните украси имаше доста избор, аз лично се впечатлих от цените на чантите и опаковките за подаръци (луксозните, гланцирани от качествения картон), които бяха на доста прилични цени! Чанта с дядо ти Коледа, размери около 1 м на 60 см, беше към 5 лева, а честно казано аз рядко успявам да купя такава тук около центъра, която да не е боклук и да не струва към 10 лева!  ooooh!
И наистина хората са си направили много добре сметката, като идеш уж да подарък за детето, да си тръгнеш и с нещо за дома!  Money

Съгласна съм за Бейбиленда,те направо прекаляват с цените ,бях харесала една детска количка за кукли  на малката с 20 лв по-скъпа от Вис Виталис!Иначе на мен много ми хареса в Джъмбо,наистина има и хубави и не чак толкова качествени неща ,но определено ще го посетим пак.Купих това пиано за 60лв вместо за 124лв ,както в този сайт http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/products_id/10381 .Определено ми хареса!

# 37
  • Мнения: 5 295
А някой да е забелязал дали има кукли на  Famosa  http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/images/nenuco_2310-1.jpg?

# 38
  • Мнения: 3 453
  Мисля че няма.

# 39
  • Мнения: 5 295
Благодаря!

# 40
  • Мнения: 4
само за информация ще кажа, че трансформираните кукли winx в jumbo са на 29.90 лв, а на всякъде другаде са около 44 лв, което си е доста голяма разлика, аз лично харесвам много магазина в пловдив, много е голям и зареден, и има въздух, дори и да има много хора не се усеща  Peace

# 41
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Някой забелязал ли е има ли дървени играчки в Джъмбо - основно ме интересуват тип пъзел?
А дали има детски кът?
мн. кофти, че нямат сайт

# 42
  • Мнения: 690
Някой забелязал ли е има ли дървени играчки в Джъмбо - основно ме интересуват тип пъзел?
А дали има детски кът?
мн. кофти, че нямат сайт


нямат детски кът. Дървен пъзел не съм видяла  newsm78 мисля, че имаше кубчета, но може и да съм пропуснала ...
дървен пъзел има в Евроленда на главната - с животни е, зависи с колко части ти трябва, моят е с 6 животни - 4лв.

# 43
  • Мнения: 3 453
 Има страхотно разнообразие на дървени пъзели в Джъмбо!Не можеш да ги пропуснеш!Много са.Цените бяха от 2 до 8лв най-големия ако не се лъжа

# 44
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Благодаря, момичета. Определено ще посетя магазина и без друго искам да добия лично впечатление.

Общи условия

Активация на акаунт