Кога Джъмбо в Пловдив

  • 18 005
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 552
 виждали ли сте бейби борн с пеещото гърне и на каква цена  http://www.igra4kite.com/product_info.php?products_id=5648

# 46
  • Мнения: 428
Момичета, а хубави колички за кукли има ли?

# 47
  • Мнения: 2 132
виждали ли сте бейби борн с пеещото гърне и на каква цена  http://www.igra4kite.com/product_info.php?products_id=5648
За Джъмбо не знам, но гледам, че в Амазон е 32лири - http://www.amazon.co.uk/Zapf-Creation-White-Magic-Potty/dp/B0018 … 359063&sr=1-1

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 588
Момичета, а хубави колички за кукли има ли?

Да, имаше доста модели и на ниски цени. Не гледах много подробно, че вече си имаме.

# 49
  • Leeds, UK
  • Мнения: 2 133
Сигурно има памперси...а какви са им цените, някой да ми сподели?!

# 50
  • Мнения: 3 453
Сигурно има памперси...а какви са им цените, някой да ми сподели?!

  Има, но не съм гледала цени.Видяха ми се само малки пакети от по 10бр. памперсите.Като влезеш от касите и само на ляво в дъното се падат.

# 51
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Идвам да си излея мъката от този магазин повече няма да стъпна там, това ми беше второ ходене и последното.Едно ,че половината неща са буклуци,друго цените им са по високи .Една съпостава този волан  https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png Алекс го има от Хиполенд за 43лв купен през март ,а представете си колко е в Джъмбо 79лв просто полудях .Други играчки от тази серия също са  с надути цени купих автовоз Cars с три колички на 49лв и после се сетих ,че в Хипото е 44.99лв ама беше късно .Не ми е проблем 4 лв отгоре ,че съм дала ,но уж го рекламират уж еФтин пък половината неща бяха надути .И не бях само аз възмутената хората се оплакваха и излизаха от магазина ,имаше и доста който бяха напълнили кошниците с болкуци и бяха доволни .Хора всякакви ,аз повече там няма да го посетя .
Лека вечер  Hug

Последна редакция: нд, 13 дек 2009, 17:55 от Cherry Mam

# 52
  • Мнения: 1 014
Е, то във всеки магазин едно е по-евтино, друго по-скъпо, иначе как ще им излезе сметката? Първо си правиш проучването на цените на стоките, които те интересуват, после пазаруваш. Нали не очакваш всички стоки да са с цена като на оферта. Освен това,  като не си удовлетворена можеш да върнеш стоката - до 6 месеца с касовата бележка. Малко са магазините, където можеш да го направиш. (Утре ще напиша и отзив дали наистина е вярно това - ще ходя да връщам нещо, дано да нямам проблем)
Иначе - за боклуците - наистина има много, но има и доста наща, които си заслужават. Направи ми впечатление, че е много по-добре като цяло в сравнение със софийския магазин например.

# 53
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
azira  права си аз всеки си има мнение .Аз се разочаровах ,излях си мъката и забравих все пак има доста по важни неща в живота .
Дано да не ти направят проблем за връщането . Hug

# 54
  • Мнения: 803
Четох много противоречиви мнения за Джъмбо
По принцип харесвам "по-скъпите" магазини. Ако такъв магазин е добър, той има качествени неща. А на тези стоки, които ги има и в другите магазини поддържа същите цени. Подбраната добре стока не може да е евтина. Освен това и добрите клиентите не са тези, които тъсят къде нещо е по-евтино с 50 стотинки. Аз лично се стремя да купувам/и потребявам/ по-малко и по-качествени неща.
Отстрани погледнато май съм неясен Laughing Подкрепям мнението на Cherry Mam.

# 55
  • Мнения: 6 206
Е, но в там има и доста скъпи и качествени неща. а за боклуците винаги си има клиенти...
сега обзавеждам бебешка стая - ами намерих си уникални неща там - какво на бялото черно ли да кажа
За цените - много рядко съм виждала да е някъде по-евтино... ама много, а цените на играчките ги знам наизуст
Моето дете очаква роборатор за коледа - в хипо е 180 лв, там е 140 лв... Понеже си зареждам на едро директно от София от склада на Хипо, в понеделник като правя поръчка ще видя колко е роборатора и ще реша откъде да го взема.

Наистина има хора угодия нямат. Довчера беше няма един свестен магазин за играчки в този град. Сега е - само боклуци. Утре и друго ще се измисли.  Joy
Хубаво, че не се обръща внимание.

# 56
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Отидох, видях и сега ще споделя впечатления.
Взехме два комплекта от возилата на Tonka за малкия. Доволна съм от цените им - 10 см-вите коли излизат по 5 лв. броя; От близкото детско магазинче, цвъкели по 5 см са с цена 4 лв.
Меки бебешки занимателни играчки също взех на атрактивни цени.
Лъжички за хранене на Nuby - комплект от 3 бр. за 4 лв. Иначе съм ги купувала - 2 бр. за 7 лв. Чашите за пиене на Nuby също бяха по-евтини от обичайните "градски цени".
Дървени пъзели също има на добри цени.
Красиви подаръчни кутии с дядо Коледа - 3 в комплект, за 6 лв. Идеални са, спестявам си опаковането, после могат да се ползват, направени са от много дебел картон.
Другите неща, които взех не знам как вървят по магазините - топка с дръжка за подскачане - 7 лв. Харесах си и цветен глобус (полюлей) от оризова хартия - 4 лв. и т.н.
Дрехите за 2 г. момчета почти липсваха. Качеството им беше посредствено. За тези цени има места от където вземам дрешки с чудесно качество (например магазина на Storex).
Голяма част от магазина не успях да разгледам - в събота положението беше на границата на търпимото (най-вече в сектора с играчките).
Като цяло съм доволна, а детето се забавлява много - взема, изпробва, игра. Ще го посетя пак за в бъдеще.
 

# 57
  • Мнения: 1 014
Такааа, а аз успях безпроблемно да върна играчката днес. Разбира се казаха, че трябва да взема нещо на тази ст-ст или по-скъпо, защото не връщали пари. Мисля си, че ако му се занимава на човек и пари ще му върнат, но аз така или иначе трябваше да избирам и друг подарък, така че се наложи още доста да доплатя.

# 58
  • Мнения: 11
Малко неблагодарна работа от страна на недоволните.За мен джъмбо е магазин в който винаги съм си давала парите с удовлствие .И не ми говорете, че в евроленд нещата ги имало ,напротив евроленд е магазин с много ниско качествена стока а и разнообразие няма никакво .Магазина си е перфектен .И мен спецялно много ме улесниха с избора на подаръци и играчки .На който не му харесва да не ходи въпрос на вкус.

Общи условия

Активация на акаунт