Кога Джъмбо в Пловдив

  • 18 002
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 116
Какви са стоките, в смисъл какъв произход имат.

# 16
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
Какви са стоките, в смисъл какъв произход имат.
на етикетите пише made in kitai

# 17
  • Мнения: 3 830
Днес братовчедка ми е била на откриването и каза, че е останала леко разочарована. Имало някои стоки, които били на доста по-високи цени, а и повечето стоки били китайски и то с най-посредствено качество. Въпреки това се беше върнала с доста покупки и предимно евтини. Wink

# 18
  • Мнения: 101
Бях в Джъмбо на 26 и мога да кажа че аз пък съм доволна, има много боклуци но  има и хубави неща - аз купих основно играчки на фишер прайс, който са на цена като в тойса   Simple Smile

# 19
  • Мнения: 14
Посетихме въпросния магазин - това си е жив магазин от сорта на Евроланд. Нищо не ми хареса. Много съм разочарована и повече няма да отида там. Единственото по-различно е, че има много голям избор на опаковъчна хартия и торбички за подаръци.

# 20
  • Мнения: 344
Ще се цитирам от друга тема за въпросния магазин ...

Цитат
Относно Джъмбото - верно - голям магазин, много неща има.. даже почти от пиле мляко (а уж бил детски), НО адски неподреден... Може ли при плюшените играчки да има пирони и комплект шестовинтове??!?!? А до тях завивки(пеленки), а между гондолите коледни украси и ароматни свещи. Ми не съм съгласна с тая подредба. Ако влизаш само за бебешки неща да видиш, трябва да обиколиш целия магазин навсякъде, защото те са разхвърляни и в четирите ъгъла и из между най-различни други щандове. ААаа не .. такава бъркотия ... ама то - гръцка работа .. . кво да е... За някои неща цените са ОК, но с нищо не ми привлече вниманието и да ме накара да го посещавам често. Най-вероятно утре с мъжо ще идем да видим стикерите (които той не иска да лепим) и това ще му е на прословутото Джъмбо. Джунджории и китайски боклучета колкото искаш и из други магазини, които не са ИЗВЪН града на майната си. Била съм в Атина в Джъмбо .. там като че ли беше по-компактно и систематизирано, по-ми хареса, ама тва тука си е каша отвсякъде, бъкано с китайски ..(да не кажа нискокачествени) стоки. Със Choosy видяхме някои дрешки колко добре са шити - конци стърчащи и оверлог... Тъй... това е мойто мнение и не ангажирам никой с него. Но не съм впечатлена .. никак!

# 21
  • Мнения: 794
И аз в отбора на разочарованите от прехваления "Джъмбо"!
С нищо не е по-различен от магазините за един лев от сорта на Евроленд. Вътре мирише отвратително на китайски боклуци и на нафталин. Имах чувството, че и аз, и детето се омирисахме ужасно. Неподредено. Има малко дрехи и не са нищо особено, освен това не са и никак евтини. Дънките за момченца бяха меко казано отвратително грозни. Всички стоки са китайски с малки изключения. Две хубави неща забелязах - доста играчки и разнообразие от стикери за стена.
Не смятам повече да го посещавам. Отгоре на всичко е извън града.
 newsm11

# 22
  • в обкръжаващия ме хаос
  • Мнения: 346
Ще се цитирам от друга тема за въпросния магазин ...

Цитат
Относно Джъмбото - верно - голям магазин, много неща има.. даже почти от пиле мляко (а уж бил детски), НО адски неподреден... Може ли при плюшените играчки да има пирони и комплект шестовинтове??!?!? А до тях завивки(пеленки), а между гондолите коледни украси и ароматни свещи. Ми не съм съгласна с тая подредба. Ако влизаш само за бебешки неща да видиш, трябва да обиколиш целия магазин навсякъде, защото те са разхвърляни и в четирите ъгъла и из между най-различни други щандове. ААаа не .. такава бъркотия ... ама то - гръцка работа .. . кво да е... За някои неща цените са ОК, но с нищо не ми привлече вниманието и да ме накара да го посещавам често. Най-вероятно утре с мъжо ще идем да видим стикерите (които той не иска да лепим) и това ще му е на прословутото Джъмбо. Джунджории и китайски боклучета колкото искаш и из други магазини, които не са ИЗВЪН града на майната си. Била съм в Атина в Джъмбо .. там като че ли беше по-компактно и систематизирано, по-ми хареса, ама тва тука си е каша отвсякъде, бъкано с китайски ..(да не кажа нискокачествени) стоки. Със Choosy видяхме някои дрешки колко добре са шити - конци стърчащи и оверлог... Тъй... това е мойто мнение и не ангажирам никой с него. Но не съм впечатлена .. никак!
Те може нарочно да не са го подредили магазина, да може като тръгнеш да търсиш това, което ти трябва, да видиш още куп неща, които да решиш да си купиш. Това беше майтап  Wink
Аз още не съм ходила да го разгледам, четейки темата нещо и не умирам от желание да стигна почти до Цалапица, за да разглеждам магазин от типа на евроленд. Доверявам се на вашите впечатления. От друго се дразня,  усеща се повече желанието им за големи печалби и недотам добро отношение към клиента. Ходила съм два пъти в Гърция и много, ама страшно много ми хареса всичко там - магазини, кафенета, дори и простичките семпли кръчмички, храната и т.н., и гърците ми се видяха много мили, никакви забележки за нищо. А вижте сладкарница Дриймс на Главната, от колко много години е и чак това лято смениха гнусните маси и столове навън. Горе в сладкарницата последно съм се качвала преди година - тоалетните и умивалните бяха разруха. Доколкото си спомням беше чисто, но мноооого захабено. Вътрешният салон - стените жълти от цигарения дим, една боя да им бяха сложили. Та затова ви вярвам, че е неприятен магазинът и няма нищо общо с гръцкия му вариант и скоро няма да ида да го разгледам. А на всичкото отгоре и винетка ще трябва да си купя.

# 23
  • Мнения: 30
Аз днес посетих м-н "Джъмбо". На мен определено ми хареса! Нещата, които се предлагат са с много по-високо качество от тези, които се предлагат в м-н от типа на "Евроленд"  Naughty
И в САЩ нещата, които се предлагат са произведени в Китай...
Аз се радвам, че и в Пловдив си имаме вече "Джъмбо" и ще го посещавам винаги при първа възможност. Има неща за всеки!

# 24
  • Мнения: 1 251
Играчките на Фишър Прайс на английски ли говорят или гръцки, че бях чела за софийския им магазин, че доста от тях били на гръцки?  newsm78

# 25
  • Мнения: 454
И аз днес посетих Джъмбо и съм много доволна. Не съм ходила нито в софийския, нито в който и да е друг магазин, така че не мога да правя сравнение. Асортимента е доста голям. Определено има  стока, която напомня за Евроленда, но има и много качествени неща, а за разнообразието да не говорим. Със сигурност ще ида пак. И без това работата ми е наблизо, така че разстоянието, не ме притеснява.

# 26
  • Мнения: 23
Здравейте момичета.
Днес и аз бях една от посетителките. И на мен ми хареса.
Има доста интересни коледни подаръчета, а и разходих големия корем smile3503
Но не ходете там с мъже, няма да издържат.

# 27
  • Мнения: 299
Май днес половината форум е бил в пловдивския Джъмбо  Mr. Green.
И ние го посетихме,общо взето-хареса ми,наистина има голям асортиментот играчки,има доста джунджурийки за дома,но не е особено подреден- няма указателни табели,нито нищо,"загубих" мъжете си на няколко пъти Mr. Green.
Малчо си хареса един паркинг и като го прегърна,и дотам беше-на всичко друго не обръщаше внимание,направо не можах да повярвам на очите си Joy.
Някои от детските дрехи бяха с кофти качество и не ми харесаха,иначе харесах слипчета за малкия,но така и не взех.
Хубаво е,че най-после в Пловдив има магазин с мноооооооооого играчки(Хипо-то не е лошо,но няма особен избор,за Вис Виталис изобщо не ми се говори),жалкото е само,че е далеч и дотам ще се ходи само с кола.
Определено коледните подаръци за малчо ще са оттам Laughing.

Последна редакция: сб, 28 ное 2009, 22:10 от taniuha

# 28
  • Мнения: 6 206
Те може нарочно да не са го подредили магазина, да може като тръгнеш да търсиш това, което ти трябва, да видиш още куп неща, които да решиш да си купиш. Това беше майтап  Wink
Аз още не съм ходила да го разгледам, четейки темата нещо и не умирам от желание да стигна почти до Цалапица, за да разглеждам магазин от типа на евроленд. Доверявам се на вашите впечатления. От друго се дразня,  усеща се повече желанието им за големи печалби и недотам добро отношение към клиента. Ходила съм два пъти в Гърция и много, ама страшно много ми хареса всичко там - магазини, кафенета, дори и простичките семпли кръчмички, храната и т.н., и гърците ми се видяха много мили, никакви забележки за нищо. А вижте сладкарница Дриймс на Главната, от колко много години е и чак това лято смениха гнусните маси и столове навън. Горе в сладкарницата последно съм се качвала преди година - тоалетните и умивалните бяха разруха. Доколкото си спомням беше чисто, но мноооого захабено. Вътрешният салон - стените жълти от цигарения дим, една боя да им бяха сложили. Та затова ви вярвам, че е неприятен магазинът и няма нищо общо с гръцкия му вариант и скоро няма да ида да го разгледам. А на всичкото отгоре и винетка ще трябва да си купя.


Разбира се, че магазинът е подреден нарочно така.... Те нас чакат да им обясним как да си подреждат магазините.   ooooh!

А относно освежаването на интериора, позволи и ние да сме походили по чужбина и да сме забелязали, че хората там обръщат внимание единствено и само на чистотата. Нито освежават, нито подменят, гледат само да им е качествено това, което ядат, получават, купуват, ползват като услуга...
Само у нас я има тази комплексарщина - мрамора 100 лв кв м, тапета 50 лв ролката, дивана най-евтиния и гаден дунапрен, но скъпата дамаска отгоре. На три години се сменя тотално интериора, трошат се стотици хиляди левове, които никога не се възвръщат, а през цялото време се предлага на същото това място шунка от 4 лв кг.
Много се отдалечих от темата.

Играчките на Фишър Прайс са на гръцки.

# 29
  • Мнения: 454
Но не ходете там с мъже, няма да издържат.

Моят мъж издържа точно 15 мин и взе да мърмори. За мой късмет, дойде една приятелка, която ми предложи да ме прибере, след като разгледаме и аз го пратих да си ходи. Въпреки че седя малко, мъжът ми избра един конструктор за детето, който се превърна в тотален хит, та идването му не беше напразно.
И аз мисля, че детските дрехи не са първа хубост, но все пак взех две блузки на Алекс за яслата. Вече са изпрани и на пръв поглед нямат някакви деформации.
Като цяло съм удовлетворена от посещението. Бих казала, че и нашите коледни подаръци ще са от Джъмбо.
Утре пак ще ходя, защото още през седмицата се уговорих с едни приятелки за неделя. Днес посещението беше инцидентно, но пък утре ще съм по-ориентирана.

Общи условия

Активация на акаунт