Twilight/Здрач- сагата- тема 46 (а.к.а. "Треска за Новолуние")

  • 26 858
  • 728
  •   2
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 818
Да се запиша, че ще ви изпусна дирите иначе.

В анкетата се поколебах да отговоря с последната опция, просто защото ме накефи като отговор, но в крайна сметка гласувах за върколаците вместо вампирите Grinning

# 16
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Добър ви ден!
Гледам дишате още  Mr. Green
Някаква идея как да видя  и другите снимки? A outtakes? Малко не ме бива в търсенето  Blush
Поправям се намерих още 11 малки снимки Wink
Цвети, верно че блузката с червените черти си я носеше после. И аз чак я имам някъде

Последна редакция: пн, 02 ное 2009, 12:14 от Красе

# 17
  • Мнения: 384
Аз сега прочетох в едно списание,че на някакъв благотворителен търг две момичета са платили по 20 000$ да се поцелуват хубаво с Робърт Патерсън.  hahaha

# 18
  • Мнения: 195
Хайде девойки да започваме с организацията по купуването на билети, че ме е страх да не свършат!  Mr. Green Whistling
Строй се - преброй се, че не остана! Crazy

# 19
  • Мнения: 2 897
Добър ви ден!
Гледам дишате още  Mr. Green
Някаква идея как да видя  и другите снимки? A outtakes? Малко не ме бива в търсенето  Blush

OUTTAKES

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Дени, мерси! Твоите са по-хубаво качество  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 2 897
Дени, мерси! Твоите са по-хубаво качество  Mr. Green

Ама моля ти се, само високо квалитетен Роб вирее при нас Joy

# 22
# 23
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 843
Аз сега прочетох в едно списание,че на някакъв благотворителен търг две момичета са платили по 20 000$ да се поцелуват хубаво с Робърт Патерсън.  hahaha

На фестивала в Кан. Тогава май Шарън Стоун беше водеща. Има много срадко видео със срамежливия Роб

# 24
  • София
  • Мнения: 504
Аз сега прочетох в едно списание,че на някакъв благотворителен търг две момичета са платили по 20 000$ да се поцелуват хубаво с Робърт Патерсън.  hahaha
В това същото списание Роб го има на 4 снимки Laughing

Верно ли пише Патерсън? Shocked

Не е честно, трябва да се ходи на училище, а не искаааам Crossing Arms

# 25
  • Мнения: 2 897
Само 5 час съм спала тази нощ и още имам работа писна миииии, искам само да се любувам на Роб Twisted Evil

# 26
  • Мнения: 384
Е,Дени незнаеш ли бат Бойко спял по 3-4 часа на денонощие като един ''бог'' който чува и вижда всичко и дето вика ''който неиздържи на темпото,изхвърча''.  Laughing Ти,работохоличка ли си,тоя тип жена?
А има ли запис дали целува някоя от платилите или е станало скришом?
Много странен ми е от това интервю Патерсън,дали наистина е такъв особняк?Те повечето творчески натури са така принципно.А описанието на стаята му ми заприлича на моята студентска-ергенска квартира.

# 27
  • Мнения: 2 897
Такава съм работохоличка, че 5 дни в седмицата си клатя кркаата и зяпам Роб, а два дни съм в деветия кръг на ада от насъбрала се работа Crazy

Роб си е ексцентричен, типичен артист, за разлика от типичните захарни Дисни звезди, които имат перфектни дрехи, перфектни прически, перфектни стаи и т.н. And I love him  for it. А освен това съм убедена, че журналистите преекспонират странноста му, думите му, обстановката около него... Всичко през техните очи/статии е.. като подсилено на фотошоп. Поне моето лично мнение е такова.

# 28
  • Мнения: 84
ЕКСКЛУЗИВНО!

Момичета, току що получих на служебния мейл:

Нощна прожекция на  „Здрач 2: Новолуние” в Cinema City София и Cinema City Пловдив


Първата прожекция за широката публика на филма „Здрач 2: Новолуние” ще се проведе в Cinema City София и Cinema City Пловдив в нощта 26 срещу 27 ноември от 00:01. Зрителите ще могат да си припомнят първия филм „Здрач”, на специалната прожекция от 21:30ч. Билетите ще могат да се резервират на www.cinemacity.bg от сряда. От същия ден сутрин ще са в продажба.
Феновете на вампирската сага, които закупят билети за нощната прожекция на новият филм до края на следващото новолуние, 24 Ноември, ще участват в специална томбола в нощта на събитието за 5 DVD  в Cinema City София и 5 DVD  в Cinema City Пловдив с първата част от сагата . На касите на киното ще има кутии, в които може да се пускат касовите бележки с име и телефон.
Още много забавления очакват феновете, посетили първата прожекция на филма „Здрач 2: Новолуние”. 
Конкурс най-добър грим в стил „Здрач” ще забавалява екзалтиралите фенове.


Мисля, че настана време да се организираме!

# 29
  • Мнения: 2 897
Просто си ви представям в уречения час с пръст на F5 на сайта на синема сити... Аз бях така Crazy Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт