Twilight/Здрач- сагата- тема 46 (а.к.а. "Треска за Новолуние")

  • 26 856
  • 728
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 6
Лили, как ще изглеждаш като майка на по-голяма дъщеря?! Всички видяхме, че не се променяш във времето и сме те заподозряли, че си с вампирска нишка!

Аз за премиерата....де да знам....нещо по-топло ще си облека, но задължително ще съм с бъдещата си здрачна тениска, която само аз ще си знам, че я нося Mr. Green Нещо карирано, нещо черно, нещо плетено(като на Алис ръкавиците) и рецептата за "аз-съм фенка" е готова Laughing

# 721
  • Мнения: 21

Тина, разконспирира го тоз Майкъл Шийн - imdb.com казва Уелс, а е роден ден след мен на 05.02. ама девет години по-ранно. Знаех си, че водолейте сме все таланти  Joy

Чакай да не забравя да те изкоментирам преди да сме минали в другата тема
Е, ти вече го и провери М.Шийн, много си бърза, аз днес не стигнах до там
Но, да- щом каза в интервюто по повод Крис, че "He's English", a не "He's British", предположих, че той самия ще трябва да е от другите малцинства, ама не ми звучи много ала Шон Конъри... Laughing
Аз Майкъл май съм го гледала само като Тони Блеър в Тhe Queen... като върколак не знам дали съм изгледала Underworld- той в коя част беше, аз и двата съм ги гледала с превключване между каналите... Laughing

Но за интервюто му тук, направо се смях като го чух как говори като Аро- имам чувството, че ще го направи много gay- вариант...Перез Хилтън ще си умре от кеф...  Joy  Joy

Последна редакция: пн, 09 ное 2009, 20:48 от staro-novo

# 722
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Тина, за Джаспър сигурно са откраднали идеята от СС. Нали Едуард чувстваше и неговата жажда през мислите му. 
Аз май съм твърдо в AU, че в повечето случаи чак в AH. Макар, че няма нищо по-сладко то канон Едуард  Mr. Green Blush Който разбрал, разбрал, аз се изказах  Mr. Green
Оня ден свърших един ФФ, който успя да ме изненада, че и да ме разреве накрая. Отдавна не се беше случвало.
Хаха, и аз съм Тийм Деймън Simple Smile Лош, лош....

# 723
  • София
  • Мнения: 504
Мисля, че я мернах в tally weijl  , а май и във Fox имаше  Mr. Green
Аз ще си поръчам тениска от бг сайта ама ще досаждам на Бела да ми каже как става  Mr. Green
Мерси, Simple Smile ще погледна, въпреки че там никога нищо не си харесвам.

Троицата вече е в Париж (прибягвам до туитър, хаха), сега съжалявате ли че не отидохме? Laughing

Чувствам се особено, както в онези дни когато снимаха в Италия, бяха толкова близо... Laughing

# 724
  • Мнения: 21
Чувствам се особено, както в онези дни когато снимаха в Италия, бяха толкова близо... Laughing

 Joy Joy Joy
В смисъл- че са на европейска почва ли?
На един хвърлей разстояние? В +- 1-2 часа часова зона от нас?
 Heart Eyes Laughing
Монка, Монка

Качи ти снимките от последните фотосесии и после запретваме ръкави
Ама само от тези на  американска почва- никакви сега от Европа, че то края няма да му се види

# 725
  • Мнения: 21
Тина, за Джаспър сигурно са откраднали идеята от СС. Нали Едуард чувстваше и неговата жажда през мислите му. 

Е, сега- ти пък "откраднал"- нали в канон ФФта следват ориналния текст- СС включително... пък и по Новолуние Едуард каза на Бела после, че си е мислил как да я убие/искал е да я убие- ама в какъв орицателен словоред беше там като се дърляха, имало ли, нямало ли опасност за нея и как бил минал инцидента на партито (трябва да повторя книгите)... но мисълта ми беше, че при Стефени е като раздвоение/разтроение на личността- един ред такива мисли, един ред други (human nature, анималистика и после морализъм/теология), докато в този фик май ще ги редуват една след друга трактовките... и има елемент на "превиване на лентата назад" и да си спомним какво стана преди няколко минути или оня ден- което е тромаво...  но иначе като замисъл и като стил е окей,


Я раздуй, кой фик си чела сега... човешки Едуард хубав ли е, бре... аз освен онова за връщането на Бела в миналото май друг вариант не съм харесала

# 726
  • София
  • Мнения: 504
Joy Joy Joy
В смисъл- че са на европейска почва ли?
На един хвърлей разстояние? В +- 1-2 часа часова зона от нас?
 Heart Eyes Laughing
Монка, Монка

Качи ти снимките от последните фотосесии и после запретваме ръкави
Ама само от тези на  американска почва- никакви сега от Европа, че то края няма да му се види
Ами да, само на някакви 3000км са от нас Laughing

Нали ти писах, към 4ч сутринта е било, всичко е готово, освен онези... очевидните за които не съм решила. Wink

# 727
  • Мнения: 21
Нали ти писах, към 4ч сутринта е било, всичко е готово, освен онези... очевидните за които не съм решила. Wink

Кои онези, какви очевидни?..Много си cryptic...
Имаше разни "sexy eyes" пози от една от пресконференциите онзи ден- (как е облечен с онази карирана ризка ,, и какво беше- яке отгоре? няма да го гледаме...но в лицето не беше зле) ... мисля, че си заслужават да се включат в конкурсния материал
Отивам да гледам, aма ти да му мислиш...  Heart Eyes

# 728

Общи условия

Активация на акаунт