САМО ЗА КОДОВЕ ОТ ЛАРЕДУТ-38

  • 46 798
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 037
Срам не срам да ще се запишем,че тука е купона в другата тема е скучничко лекинко
Змейче  Hug  Hug   Hug
извинявам се за спам-а Blush ralitooo_,искам да те питам нещо за едни ботички, а кутията ти е пълна Rolling Eyes драсни ми един ред, ако прочетеш Simple Smile

# 46
  • Мнения: 145
Аз пък искам да попитам някой разбрали до кога са валидни кодовета за поларчето, че сега чакам едното да дойде и ако ми е малко да пращам за другото?
VK преди време и аз бях написала нещо подобно, но никой дори не се засегна или трогна... Кучето си лае - кервана си върви. Много им е лесно да питат: "Дайте линк на тиганите" - беше това което мен лично многоооо ме подразни, поне 4 пъти преди това съм го писала този линк! Всеки иска да готово, малко са хората, който като нас си пишат по тевтерчета кой код за какво е и какво намалява и до кога.... Мързи ги хората да четат и т'ва си е  Mr. Green
Сега с моя въпрос дано не ядосам някой, но ако е казано до кога са валидни и съм го пропуснала - се ИЗВИНЯВАМ  Embarassed
А да видим, ще ми отговорите ли  Mr. Green Heart Eyes?

# 47
  • София
  • Мнения: 2 296


жабке,едните кодове са до 22.11 ,другите до 26.11.09г.

Последна редакция: нд, 01 ное 2009, 17:58 от Evа

# 48
  • Мнения: 305
Съжалявам, че "разбудих духовете", но точно това исках да кажа. Нека не отговаряме на въпроси "това мога ли да го намаля?" и "с кой код" . Еми какво да кажа, един пост след моя имаше същия въпрос. Представям си нещата така - влизат, питат и прочита САМО отговора и нищо, ама един пръст дори над техния пост.
Еva тази реплика "Обаче бях до тук"  ме плаши. Дано, не е това, което си мисля, че ако ти и другите момичета спрат да ровят за кодове, ей тогава ще видим кое с какво ще намалим.

# 49
  • София
  • Мнения: 2 296
Съжалявам, че "разбудих духовете", но точно това исках да кажа. Нека не отговаряме на въпроси "това мога ли да го намаля?" и "с кой код" . Еми какво да кажа, един пост след моя имаше същия въпрос. Представям си нещата така - влизат, питат и прочита САМО отговора и нищо, ама един пръст дори над техния пост.
Еva тази реплика "Обаче бях до тук"  ме плаши. Дано, не е това, което си мисля, че ако ти и другите момичета спрат да ровят за кодове, ей тогава ще видим кое с какво ще намалим.
Редактирах се-няма смисъл!  Confused

МамаВ слагаше много хубаво изречение в началото на темите си:
Да бъдем отговорни и наистина да си бъдем полезни! Щом едни могат - значи всички можем /или нека поне се опитаме/!

Последна редакция: нд, 01 ное 2009, 17:57 от Evа

# 50
  • Мнения: 5 598
МИнавам да кажа,че ако сейфгардвате поръчка-само с лично пратен код  Peace

# 51
  • Мнения: 200
В миналата тема се обсъждаше намалението на тези маратонки http://www.laredoute.fr/vente-chaussures-de-sport-future-cat-lo. … &numberpage=2.  Обаче аз изредих кодовете на първа страница и не ми се намалят.    Ч!ета редовно темата и не искам да задавам въпроси от сорта"Как да намаля това"   но просто бих искала да ми помогнете ако някой ги е поръчвал...ако знаете кякакъв трик...знам ли....с кърпите пробвах,не става. Ох,толкова ги искам...

# 52
  • Мнения: 145
В миналата тема се обсъждаше намалението на тези маратонки http://www.laredoute.fr/vente-chaussures-de-sport-future-cat-lo. … &numberpage=2.  Обаче аз изредих кодовете на първа страница и не ми се намалят.    Ч!ета редовно темата и не искам да задавам въпроси от сорта"Как да намаля това"   но просто бих искала да ми помогнете ако някой ги е поръчвал...ако знаете кякакъв трик...знам ли....с кърпите пробвах,не става. Ох,толкова ги искам...
Добре, защо не се задоволиш с цената 37,50Е ( в БГ няма да си намериш по-евтини, освен в Метро - боклуците им) и не ползваш код който ще ти даде БД и подарък. Аз ако съм на твое място така бих направила. После ако не искаш ще си продадеш подаръка в продавалника за 12-15 лв. и пак ще си на далавера  Peace

# 53
  • Мнения: 4 717
Да пусна и аз един код, който получих с подледната фактура -
 64955 - дава 30% отстъпка за текстил от колекцията 2009-2010, мисля че няма БД Sad

# 54
  • Варна
  • Мнения: 5 193
В миналата тема се обсъждаше намалението на тези маратонки http://www.laredoute.fr/vente-chaussures-de-sport-future-cat-lo. … &numberpage=2.  Обаче аз изредих кодовете на първа страница и не ми се намалят.    Ч!ета редовно темата и не искам да задавам въпроси от сорта"Как да намаля това"   но просто бих искала да ми помогнете ако някой ги е поръчвал...ако знаете кякакъв трик...знам ли....с кърпите пробвах,не става. Ох,толкова ги искам...
Маратонките са При Руж-мисля че кодовете 20/33 не действат на такива цени
Или чакай януарските намаления за по-ниска цена, или -тази  Simple Smile

# 55
  • София
  • Мнения: 1 531
Искам да ползвам един от кодовете от първа страница за БД+20/33 Е + подарък тренч marron.
Не можах да го намеря по снимките. моля някой ако го има да ми го покаже да се ориентирам как изглежда.
Благодаря! Hug

# 56
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Искам да ползвам един от кодовете от първа страница за БД+20/33 Е + подарък тренч marron.
Не можах да го намеря по снимките. моля някой ако го има да ми го покаже да се ориентирам как изглежда.
Благодаря! Hug

http://www.promokodove.com/wp-content/uploads/2009/10/G74QFL8IMQ.jpg

# 57
  • у нас
  • Мнения: 5 716
може ли реална снимка от фоторамката? Доволни ли сте от нея?

# 58
  • Мнения: 359
Момичета, съжалявам че ви ядосват въпроси от сорта на "как да намаля еди кое си", но на мен лично такива линкове ми вършат чудна работа, защото все се оказва, че някой от питащите е изровил нещо, което много ми харесва, но ми е убягнало. Пък и често се оказва, че някой от форума има идея точно с кой код може да се намали, защо да не помогне. Аз също си записвам кодовете във файл от форума, но понякога може да ми е под носа някой от тях и пак да ми убегне. Не сме всички факири като Ева и куражчето. Нека който не иска да не отговаря на такива въпроси, но не и да чета пет поста да не се задават, това разводнява още повече темата. Не им отговаряйте, но няма нужда да се нажежава обстановката.

# 59
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
може ли реална снимка от фоторамката? Доволни ли сте от нея?

От албума на Ева - http://mamaevinka.snimka.bg/hobby/snimki-lr.412224.15142077
Моята още не съм я пробвала

Общи условия

Активация на акаунт