САМО ЗА КОДОВЕ ОТ ЛАРЕДУТ-38

  • 46 795
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
jabka_28 мерси!
ще го дебна Mr. Green
maia_st, jabka_28, с кодовете за полареното яке намалих само спортни стоки- три поръчки!Пробвай с всички кодове за поларчето. СЛАДКИ СЪНИЩА, момичета! Peace

# 31
# 32
  • Мнения: 305
jabka_28 мерси!
ще го дебна Mr. Green
maia_st, jabka_28, с кодовете за полареното яке намалих само спортни стоки- три поръчки!Пробвай с всички кодове за поларчето. СЛАДКИ СЪНИЩА, момичета! Peace

От спортни до спортни има разлика. Онзи синия знак с буква S не се влие от кода на полара.
mariana.y.t  Ти пробва ли с някой код? Прикс руж е. Peace

И сега нещо, което няма да си позволя повече да направя. Аз съм един от консуматорите на този форум. Кодове не търся, защото незнам от къде и не публикувам, защото винаги са ме изпреварели и не искам да ги повтарям. Нямам право да правя забележки, но да ви кажа чесно вече и аз започнах да се дразня. От както се пуснаха кодовете 20/33, и по-специално в предната тема, на всяка страница чета - "Това може ли да го намаля?" Еми нямам претенции да съм опитна, още се уча, но ми е чудно, защо преди да се попита " ...ама може ли" или "Защо не може" първо не се пробва. Или "на това 30/55 действа ли" Еми всеки си има регистрация, кошница в редута. Пробвайте! Аз когато искам да намаля нещо си го слагам в кошницата и си отделям 30 мин. Изпробвам всички кодове в темата, после се връщам на 1 стр и ако стане - стане, ако не здраве да е. Ама много ме дразнят тези въпроси. Повече от всички други. Сякаш ние сме на щат или на хонорар, за да пробваме еди кое си дали ще се намали, пък и с кой код, че да ви предоставим сдъвканата информация. По принцип да - като не ти харесва въпроса и не искаш да отговориш го подминаваш, но това на нищо не прилица. Тема пълна с кодове и въпроси " Това може ли да го намаля, с колко и с кой код  #Cussing out/
Простете ранното ми неделно словоизлияние, повече няма да се повтори. Не е чесно спрямо редовно четящите и спрямо Злейковица/ да ти е честита лентичката   bouquet Прикрепям се към пожеланията на момичетата/.
Приятен ден!

# 33
  • Мнения: 187
някой има ли снимка на полар4ето, 4е не го откривам в албума newsm78

# 34
  • Мнения: 5 026
някой има ли снимка на полар4ето, 4е не го откривам в албума newsm78
Ето го, в абума на Евка  Peace

Юрганчето и чантата и аз ги искам, почвам да ровя за код с бланк подарък.

# 35
  • Мнения: 242
Запси и код,за да не спамя...
32379 - БД за покупки над 60 Е от колекция Bebe et moi

# 36
# 37
  • Мнения: 114
Охо, докато се устетя, три страници сте изписали ... Браво и благодаря за темичката, Змейценце.   bouquet

# 38
  • Варна
  • Мнения: 5 193
може ли да се намали още ето този шал Пума  http://www.laredoute.fr/vente-echarpe-strass.aspx?productid=324162468&documentid=201209&categoryid=22915970&pos=17_n_n&numberpage=1
и шапката пума  http://www.laredoute.fr/vente-bonnet-a-visiere.aspx?productid=324162465&documentid=201209&categoryid=22915970&pos=13_n_n&numberpage=1
В предишната тема една бамбина много държеше да намали шала и шапката, след многократни опити за помощ от момичетата стана ясно,че се намаля само шапката-шала не успяха да го намалят
А най-сигурно е, ако пробваш всички възможни кодове,които действат на колекцията Е/З 2010

И прочети пак VK  Peace

# 39
ДА, може!Но в момента не е в наличност в бяло, само в черно:  Peace

# 40
Здравейр VК! ДА, права си, но си мислех, че го знаят за спортните стоки. И по принцип БРАВО, че се осмели да се изкажеш!  bouquet Ами нали е по-лесно да се пита, а не да се губи време да се търси.  Wink Hug Peace

# 41
  • Мнения: 158
ДА, може!Но в момента не е в наличност в бяло, само в черно:  Peace
Точно в черно ги искам  Peace с кодовете 20/33 или да пробвам наред

# 42
Aneliana:И двата продукта могат да се намалят. Шалът е наличен в черно, а шапката в бяло и черно. Вече получих шапката: много е добра! PeaceПРИЯТЕН ДЕН,МОМИЧЕТА! Peace

# 43
Aneliana:ДА, с кодовете 20/30, може и с поларчето 20/30;за да ти излезе по-евтино, раздели си продуктите в 2 поръчки: към шала добави нещо за 3,00 евро още /тривки или друго/, а към шапката си поръчай някое поло или каквото искаш до 33 или 30 евро: така ще ти излезе евтино и за повече продукти. Peace

# 44
  • Мнения: 158
Така мисля да направя...само утре да си заредя картата и действам  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт