За нова пакистанска тема ред е вече- да я изпишем заедно със малкото човече

  • 41 980
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 482
Еееееееее, честито най-напред, да ви е жива и здрава, и само радост да ви носи малката кукла. Ти даже пропусна да кажеш, но е кукла, нали, не ви е изненадала с пола  Grinning За операцията не се притеснявай, аз пък се радвам, че съм раждала по този начин, имам само хубави спомени от двете раждания. Много жалко, че са задържали бебето, а теб са те изписали. Тук при секцио изписват чак на петия ден, да бяха те оставили малко при бебето. Кога ще ходиш да я видиш? Сигурна съм, че се притесняваш за нея и че много ти липсва...  Hug
Поправям се, сега се загледах, че пише "тя".

# 31
  • Мнения: 5 462
Честита ти дъщеричка Мактуб !!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Да ви е жива и здрава !!!  bouquet Peace

# 32
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Мактубче, миличката ми тиииии,  Hug
Хайде утре да си я веземеш и всичко да е наред. Значи сме лели. Ще се моля от сега за нея мила, почвам и няма да се спра Hug

ДА ВИ Е ЖИВА И ЗДРАВА И ПОД ЩАСТЛИВА ЗВЕЗДА ДА Е РОДЕНА!!!А ти мила по скоро да се съвземеш и утре тука със нея да ни се разпишете. Искам силно да те гушна и да ти дам и от моята сила Hug Hug Hug
За Мама Мактубчето, че се се е държала като Герой Hug

# 33
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Мактубче - дано е жива и здрава Джолинката и скоро да се съберете...Ще се моля за вас !  нека да се съберете и да сте много щастливи ! Ще чакаме !!!

# 34
  • Мнения: 113
Благодаря ви момичета за пожеланията  bouquet
Марси колко пъти и набутвах гърдата да яде,но тя упорито отказваше и си затваряше устата като клещи..явно я болеше коремчето...знам ли...

# 35
  • Мнения: 3 804


Мактубче -честита принцеса  Hug  bouquet Дано още утре да си я прибереш в къщи и да бъде най-здравото ,красиво и послушно бебе.

# 36
  • Мнения: 4
Мактубче, честита ти рожба! Да ти е жива и здрава малката принцеса. А ти толкова много си преживяла милата, но всичко ще е наред с бебка, не се притеснявай. Всички ще се молим за нея, та ние толкова много я чакахме, нали сме й лели  Mr. Green  За тебе много   Hug , а за бебка това
 
А колко см е, колко тежи? Hug

# 37
  • Мнения: 800
Мактуб  4естИта мома!!!!!   Иншалла всИ4ко да е наред !!!!

# 38
  • Мнения: 21
С теб сме мактубче-стискаме палци всичко да е наред.Я виж колко лели сме се наредили.КУРАЖ миличка.Целувки от мен Heart Eyes newsm76

# 39
  • Мнения: 48
мактуб честито и от мен!!!да ти е жива и здрава малката Анджелина.дано скоро да си я вземеш и всичко да е наред! Praynig Praynig Praynig                                                                                                                                 благодаря ви много за пожеланията момичета.марина не му разрешават пребиваване защото бил с туристическа виза нямало значение че сме женени и сега ще се върне в ирландия да вземе виза Д и пак ще дойде.  Confused Confused                                                                                           

# 40
  • Мнения: 1


Мактуб, честито и от мен!!!!!!!

Най-накрая да стана леля, ей голямо чакане изчаках.....

В началото се почудих какво да тикажа...хем се е случила радостта, хем не е съвсем пълна..така де, връщаш се в къщи без малкото вързопче...Но пък тези проблеми се забравят а тя ти остава да те радва за цял живот...дано по-скоро си я вземеш и започнете да се опознавате  Laughing Всичко ще е наред,иншаллах..радвам се, че и ти звучиш добре, въпреки операцията.

Таткото сигурно се побърква отрадост и той, хайде по-скоро да се съберете тримцата!

 1stroller  ylinfant newsm30 smile3504 Misc Baby Bottle 1crib feeding smile3541 smile3504 newsm30 : stork-girl

# 41
  • Мнения: 689


ох,на лелите им олекна  Grinning

инша'Алла скоро ще се гушнете,Мактубка и така неразделни ден и нощ цели две кърмачески години Heart Eyes

# 42
  • Varna
  • Мнения: 2 596
МАКТУБЧЕ Hug
Не спирам да ви мисля и да се моля за вас. Нещо ново със малкото Мактубче?
Хади на закуската, че все не слагате беййй, голе ми пък сте Дюканкииии

Последна редакция: чт, 29 окт 2009, 09:02 от DELTA_DELTA

# 43
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
Мактуб, честито!!! Да е жива и  здрава малката красавица, много да ви радва и след 1-2 годинки да помага на мама за братчето !



Това е за малката сладуранка, нали пък ми е първата буквичка  Grinning

# 44
  • Мнения: 914
мактуб    честито    bouquet


не се притеснявай  да не ти спре кърмата  изцеждай се    Hug и  да си клещи  устичката пак  опитвай   помоли  ги  да  не дават   изкуствено мляко   че  майчиното е по полезно

аз също навремето  оставих малкия  в  кувюоз    и  ходих да го кърмя по 2 пъти   ми го даваха ,даже оставях  в  бутилчица   при тях

Ин  шаа   Алла хаир   Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт