За нова пакистанска тема ред е вече- да я изпишем заедно със малкото човече

  • 41 978
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Аааа що така бе,
във началото на темата Беназирчето беше, а сега гледам едно малко сладурче. Що я сменихте?
Значи Лютеничке пътувала сиииии. Шматкеееей, знаЙш що сЪ притеснявам налиииии Hug Къде шматкува или е тайнЪ?

# 16
  • Мнения: 914
Привет  на всички    bouquet

монсун понеже  не  те  засичах в  арабската  а  те  видях тук  да те питам  как е  детенцето  ти  оправи ли се   Hug


# 17
  • Мнения: 0
ето ме и мен
МАКТУБ С ТЕБ СЪМ  bouquet    bouquet    bouquet

# 18
  • Мнения: 48
здравейте момичета как сте?аз отдавна не сам писала но все по задачи аз от днес най накрая съм щастливо омъжена но както винаги  не  е така както очаква човек.глупавите имиграционни отказват да продължат пребиваването на моя съпруг защото нямал виза Д и сега нови разправий и глупости но какво да се прави в тази държава все така става но все пак да почерпя. Laughing Laughing  мактуб леко раждане ако не си родила малката Анджелина вече.   

# 19
  • Мнения: 482
Честито, Рени! Дълъг и щастлив семеен живот ви пожелавам. Сега, след като имате сключен брак, как му отказват да продължат пребиваването? Би трябвало поне временно да получи, но сигурно и вас ще ви проверяват - дали бракът не е фиктивен, дали живеете заедно. Това ли имаш предвид, като казваш , че ви очакват нови разправии?
Мактуб, чакаме новината...

# 20
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 942
Добро утро!!!
Рени, честито щастие! Тортата е върхът  Grinning. Да почерпиш и за златна сватба! и по- бързо да се оправят неразбориите около визата  Praynig

панда, разписвай се по-често.

за всички  Hug Hug Hug

# 21
  • Мнения: 482
Мактуб, добре дошла  Wink , казвай новините!

# 22
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Маринче - днес, като във виц Simple Smile ,при нас в арабската дойде една друга Мактуб , свързана с Мароко , да не би нея да си видяла и по погрешка да я викаш?!? Simple Smile Simple Smile

Ще си изчакаме чакалото....дано само да са ОК двете мадамки.

# 23
  • Мнения: 482
Ами не, нашата си беше, видях, че беше на линия. А и като влизам в профила и, се вижда това: " Последно Активен:    Сряда, 28 Октомври 2009, 16:53  "

# 24
  • Мнения: 113
Ето ме и мен.Направо като се сетя тези дни през какво минах...
Ще се вкюча после пак че сега говоря с мъжа ми и ще ви разкажа.

# 25
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Хади Душа,
чака ме те Hug

# 26
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
олеееееее дойде си ...чакаме

# 27
  • Мнения: 689
станахме ли лели или още не?

За Пк нямам думи:70 жертви и 150 ранени в Пешавар Rolling Eyes
Клинтънката е там,говорят с външния,добре говорят,ама с празни приказки не става...
Мактуб-да не би с някой от семейството нещо? Sad

# 28
  • Мнения: 113
Значи приеха ме в понеделник в болницата вечерта да ми предизвикат раждането...нямах болки въобще нищо...и първо ми биха някаква инжекциа в матката,след което ми започнаха болките,обаче към 4 часа спряха...след това в 5 часа ми сложиха някакво хапче и в 7 часа ми пуснаха система след което пак ми започнаха болките и така откарах до 12,след което вече страшно много ме болеше без спиране.Няма нужда да казвам прегледите за разкритие колко бяха ужасни и накрая се оказах само с 5 см....главата на бебето не беше на правилна позиция,аз вече не знаех къде се намирам заради неспирната болка и тъкмо си мислех че лекарите ще ми кажат да напъвам,но уви тези 5 см. и спукани води...неправилното разположение главата на бебето къm края ме отведоха на операционната маса...хич не исках да съм секцио и трудно го приех,но какво да се прави...преди мен имаше още две жени,които успяха да родят нормално,макар и трудно и с много крещене...едната даже към края вече не издържаше на болките и викаше лекарите да я оперират,обаче те и се скараха и казаха че трябва да издържи и накрая успя след няколко напъна и седем шева.А аз толкова се надявах на нормално и до последно стисках зъбим но уви - късмет.
И така после вечерта ми донесоха малката за през ноща,нооо цяла нощ тя не искаше да яде,до сутринта не беше акала или пикала и взе че повърна...и тогава сестрите пак я взеха ще и направят няколко изследвания да видят дали всичко е наред и така наложи се тя да остане в болницата - утре ще имам някакви новини...не е нужно да казвам колко е кофти да се прибереш сам вкъщи...сега само тя ми е в главата...стискайте палци момичета всичко да е наред  Praynig надявам се утре да си я взема..
аз сега съм вкъщи,доста ме боли разреза като се раздвижа,но няма начин..
лека вечер за сега  Hug

# 29
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
мактуб4е, мислех,4е само аз съм отка4алка на  втория ден да излизам,ама ти не лъжеш никак! защо не й даваше да яде, оставяш я и да су4и? набутваш зърното ,ако не търси! ама да не се изпиша? newsm78дано е наред!а ти се изцеждай, да не ти спре хептен!

Общи условия

Активация на акаунт