МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 43: насладихме й се и ще я запомним

  • 22 573
  • 741
  •   1
Отговори
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
ТРЕТИ СЕЗОН НЯМА!!!!!! ФИНАЛА НА ФИЛМА БЕШЕ 75 СЕРИЯ!!!! НЯМА ПРОДЪЛЖЕНИЕ!!!! КЕНАН СИ ОСТАВА МЪРТЪВ, ЛАМИЯ СИ ОСТАВА ЖЕНЕНА ЗА ДЖЕМИЛ! ТОЧКА!!!!

Последна редакция: вт, 20 окт 2009, 19:27 от късметчето

# 1
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
 Добре дошли  Hug Hug Hug

# 2
  • В най-романтичното място,което можете да си представите.
  • Мнения: 2
  bouquet  bouquet  bouquet

# 3
  • Мнения: 490
Цитат
 МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 43: насладихме й се и ще я запомним
« Вторник, 20 Октомври 2009, 17:11 »  

--------------------------------------------------------------------------------

Цитат на: geradost в Събота, 26 Септември 2009, 16:58


ТРЕТИ СЕЗОН НЯМА!!!!!! ФИНАЛА НА ФИЛМА БЕШЕ 75 СЕРИЯ!!!! НЯМА ПРОДЪЛЖЕНИЕ!!!! КЕНАН СИ ОСТАВА МЪРТЪВ, ЛАМИЯ СИ ОСТАВА ЖЕНЕНА ЗА ДЖЕМИЛ! ТОЧКА!!!!
 
hahaha hahaha Joy Joy Joy не бях го забелязала това преди Mr. Green

# 4
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864

Добре заварили! Hug Hug Hug Hug
Как са болните  хора днес?
Бланче,няма идеални копия никъде на филма Sad Sad Sad
скъсвам се да слагам филтри,като правя анимации,и пак са гадни #2gunfire
Ще полежа малко,че ми се обадиха старите болежки и ходя малко като Джемката в 75-та серия,и после ще ви навестя.
мимкис как може,да не си се докосвала до това велико творчество досега?!? Hug
Имам една огромна молба към всички,които имат по-силна памет от мен:Кажете серии,в които Джемката се хили в близък план newsm78 newsm78 newsm78

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
  bouquet

# 6
  • В най-романтичното място,което можете да си представите.
  • Мнения: 2
Имам една огромна молба към всички,които имат по-силна памет от мен:Кажете серии,в които Джемката се хили в близък план newsm78 newsm78 newsm78
Хили се предимно в първите серии,още на острова.После като почват мъките, как да се хили човека.

# 7
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Знам,ама те са с най-лошо качество.А имаше един момент,преди нова година,играеше с пашата на шах,и Ламия влезе нахилена в стаята,а той я попита нещо от сорта,къде му е скрила подаръка newsm78 newsm78 newsm78.....как го обясних,ако се сети някой  ще е чудо Laughing Laughing Laughingтова коя серия беше newsm78

# 8
  • В най-романтичното място,което можете да си представите.
  • Мнения: 2
Знам,ама те са с най-лошо качество.А имаше един момент,преди нова година,играеше с пашата на шах,и Ламия влезе нахилена в стаята,а той я попита нещо от сорта,къде му е скрила подаръка newsm78 newsm78 newsm78.....как го обясних,ако се сети някой  ще е чудо Laughing Laughing Laughingтова коя серия беше newsm78
В момента не се сещам за този момент,но вече гледам тези серии,ако се появи ще ти кажа.

# 9
# 10
  • В най-романтичното място,което можете да си представите.
  • Мнения: 2
А сещаш ли се за причината Ламия да е нахилена? Така мога да се сетя.

# 11
  • Мнения: 0
  Здравейтееее Hug Hug Не смеех да се обадя докато не пуснете нова тема.
  Syd,Късметче,радвам се ,че нещата около вас се подобряват  Hug
  lacunababe,знам за кой момент говориш,веднага отивам да го търся Peace

# 12
  • Варна
  • Мнения: 17 960
А къде изчезна Герадост? И по другите теми я няма... Cry

# 13
  • Мнения: 1 064
Аз ще ви кажа. Това е в 58-ма серия, мисля, че накрая. Точно преди празнуването на Нова година. Преди това Джемил ходи в стаята и й подарява колие. Казва й, че иска неговият подарък да е само да се усмихва. Отива да играе шах с пашата, а през това време се обажда Кенан и казва, че ще дойде на Нова година. Ламия слиза, премълчава, че ще идва Кенан, но се хили като тиква. Джемил, милия, така се обнадежди... Каза й - а, ти си ми донесла подаръка. Там Джемчо се смее, а после като бие пашата на шах много весело потрива ръце. Но не е в близък план.

Лакунче, не търся идеални копия, а най-доброто от това, с което разполагаме. Ако знаеш, моля те, ориентирай ме. Най-хубави са турските, от СТАР ТВ, но с тези рекламни банери, които постоянно изкарват на екрана, направо ми топят нервите.

А надписът в началото - НАПРАВО МЕ ИЗКЕФИ!!!

ГРЕШКА!!! - 57 епизод накрая.

Последна редакция: вт, 20 окт 2009, 18:20 от B l a n k a

# 14
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30

А надписът в началото - НАПРАВО МЕ ИЗКЕФИ!!!

ГРЕШКА!!! - 57 епизод накрая.

 Кой надпис? Simple Smile
 
 lacunababe, бърже да разгонваш болежките  Hug, кой им е разрешил да те барат, м? М? М?  wait #Sniper smile3516

Общи условия

Активация на акаунт