Twilght/Здрач- сагата- тема 44 (за романтични вампири и буйни върколаци)

  • 25 947
  • 727
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 897
Ааааа,Лили, дремнах след като почетох Новолуние Hug

# 706
  • Мнения: 3
Дени, а добре, да не те мисля, че ще вампирясаш от недоспиване   Laughing

Та ме подсети, например като тема за анкетата - по колко пъти са четени книгите. Може пък и да е правена или пък не е мн. свежа, както и да е    newsm78

Май ще подхвана и аз Новолуние-то, от тези клипчета ми се прииска да почета Стефани.

# 707
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Лелеее, Дениии, първата снимка на Тейлър във второто списание е супеееер. Може ли да си я крадна? Може ли, може ли?

И нещо от мен. Вчера ви казах, че чакам Феликс и Едуард на снимка. Е, вече е факт



Стоп-кадри от битката при Волтури (“Новолуние“)

И един нов кадър от "Новолуние"

# 708
  • Мнения: 2 897
Мириел, ама може разбира се, подарявам ти я направо, хич не ми трябва Joy Само едно условие - какво си й замислила Wink Аватар? Подпис? Част от temple вкъщи, пред който се кланяш Crazy (шегувам се)

П.С. Хереса ли ви отряда от наградите? Какво мислите за "even my hair gets wet when it is near me" Crazy Самичка съм ги правила хихи.. 1ите 4 са леко идиотско-нелепи, ама ми се стори забавна композиция..

П.С. 2 Не ми дадоха да сложа Тай да отбележа само.

П.С. 3 Джейми и приятелката му още снимки тук
Kолко ли е дребна мацката.. защото той определено е хилав и за да изглежда дребна до него сигурно е тотално миньонче.. Мечтата ми.. ама на.... 177 см съм. Освен на Дъ Хълк да съм джобното гадже или на Майкъл Джордан.. Ех..

Последна редакция: нд, 25 окт 2009, 12:56 от Dеничка

# 709
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
В момента я оформям и смятам да я лепна в подписа. Не спирам да я гледам. Страхотен е.

# 710
  • Мнения: 2 897
В момента я оформям и смятам да я лепна в подписа. Не спирам да я гледам. Страхотен е.

Чакам да видя този нов подпис Grinning

Леле сложих цял списък с ПС-ове в предното мнение, за да не направя flood и да си говоря сама, хайде не се срамувайте, пишете Crazy

# 711
  • Мнения: 6
Лили, идеята за анкета е супер!
Нямам търпение да гледам новия кадър от Новолуние...
Пф днес е ужасен ден на работата, стискайте ми палци да издържа до довечера.

# 712
  • Мнения: 2 897
Уфффффффффффффффф Sad

Новите снимки са били пуснати ънтагнати без разршение и сорс-а решиха вече да не пускат никакви снимки............

# 713
  • Мнения: 3
Което значи ?.....
Е сега си погледнах моите, свалени и подредени не точно като при Монка   Mr. Green

Дени, супер ти е рубриката, малко робско забавно комиксче, доколкото разбрах с моя английски   Laughing    А като цяло спец отрядът е разбивачът в неделя  Laughing

# 714
  • Мнения: 2 897
Ами значи, че няма да има вече ексклузивни снимки просто... Само сканове от списания.... Което значи повече чакане... да не говорим, че в списанията има и надписи и т.н. върху снимките Cry

# 715
  • Мнения: 3
Ееееее, лошо. Боже, какви конспирации и санкции   Rolling Eyes

# 716
  • Мнения: 2 897
Да не говорим, че някои са аут тейкове и няма дори да видят белия свят Cry

# 717
  • София
  • Мнения: 504
Всичките са за разстрел #2gunfire

Скапаха ми сутринта....ъъ, обяда Crossing Arms

Добро утро Laughing

# 718
# 719
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Добър ден! Макар,ч е според новините за снимките не едобър, аман от цензура и конспирации  ooooh!
Дени, пак прекрасни снимки  Hug
Роб е прекрасен!!!
Май сте пропуснали за днес  Blush

Общи условия

Активация на акаунт