Twilght/Здрач- сагата- тема 44 (за романтични вампири и буйни върколаци)

  • 25 946
  • 727
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 384
Добро утро!
Тази снимка нова ли е незнам,но много ми харесва макар че е с къса коса
http://twitpic.com/mrp5j
ЗДРАВЕЙТЕ,мили заздрачени!  Hug

# 691
  • Мнения: 6
Яна, на тези снимка май беше в Япония...Монка е по местоположенията Mr. Green
Ето още няколко цък  цък  цък цък

# 692
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Robert Pattinson в "Free" Magazine \Greece\

За мен най-хубавите снимки на Роб е винаги когато изглежда самотен Sad

# 693
  • Мнения: 17
Ще се опитам и аз да сложа някои снимки които ми харесват:



 ох, на кака

 а аз се опитвм да ги отказвам





Не са ли малко големички? Абе карай.

# 694
  • Мнения: 0
Добро утроoo !
Rania добре дошла  Hug
Цвети обичам да си в снимково настроение  Flutter Дарси довърши ме с тези снимки  #Crazy

# 695
  • Мнения: 384
Цвети,мерси за снимките!  Hug Ох,как немога да накарм един определен човек да си пусне по дълга коса,мисля че ще го докара като Роб в Япония!  hahaha
Бела,много интересен поглед върху визията на Едуард.Така си е,верно беше тинейджър и свежар изведнъж взе да го играе сериозен,покровителствен съпруг.  Rolling Eyes

# 696
  • Мнения: 3
РаниаHug    При нас ще ти е добре    Grinning

Дарси, снимките са наистина малко големички, но са то-о-о-о-лкова хубави.  Да, отива му на Роб да изглежда самотен и далечен.  Не, все пак за мен усмихнат е най-прекрасен. 



Добре започвам деня. Цвтка отново ни е предала снимковото си настроение за добро.  Изгледах клипчетата от вчера, отново, а това, което Дени е пуснала сутринта ме настръхна. Кадрите са къси и разбъркани  (но ние сме наясно   Mr. Green ) и съчетани с музиката са разтреперващи, леко удрят на точното място   Laughing

# 697
  • София, България
  • Мнения: 5 600
Днесс колко ми е хубавоооо - спах, спах и накрая се будя един час по-рано - СУПЕРР  Mr. Green


Имате ли идея за анкетка?  Hug

# 698
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Тъй като не остана време до премиерата хайде да се преброим и да се съберем за премиерата newsm78

# 699
  • Мнения: 25
Хайде ето я и моята любима

# 700
  • Мнения: 2 897
Специално за Мириел, малко Джейк Hug Да докажа, че не сме 100%ови дискриминаторки... само 90% Crazy

Taylor Lautner in GQ

„15 a 20″ magazine scans

И... специално от мен наградите ни в неделя, малко по-кратки, но ангажименти задържаха основното награждаващо лейди.

Twilight Ladies Awards 28

И добро утро отново  bouquet

Последна редакция: нд, 25 окт 2009, 13:44 от Dеничка

# 701
  • Мнения: 2 897
Мама Дими, това е безсрамен колаж Crazy

# 702
  • Мнения: 6
Разбира се, че ще ви зареждам със снимки (: само че пиша от телефона и чак довечера...
Пловдив е облачно дъждовен днес Simple Smile

# 703
  • Мнения: 0
Пловдив е облачно дъждовен днес Simple Smile

Така ли  Shocked Аз от сутринта съм седнала да работя в "офиса" - т.е. кафене "Тони 2000" в "Тракия", че дори не съм поглеждала навън   hahaha

Вече писах, че моите Бела и Джейк са Таня и Веско (от срещата в Пловдив). Ама вече и Ренесме открих сред състезателите си Joy  Ако не вярвате - вижте новите снимки в блога - Габи с тези червени очи на снимката и с този поглед .... hahaha

# 704
  • Мнения: 3
Дени,  Hug   Много задобряваш!    Обаче още ли не си лягала  Rolling Eyes  

Неси, ами погледни де   Grinning   Форкс отвсякъде - облаци и мъгли.

Общи условия

Активация на акаунт