Ние и зоната - има ли желаещи?

  • 89 591
  • 767
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 496
Здравейте, запалих се по вашия режим, но май ще го почна като се запозная по обстойно с него. За сега не мога да кажа по колко блока трябва да ям ...няма метър(това ще свърша утре)
Също не мога да схвана как точно преценявате колко блока ви е закуската примерно...
Днес се опитах да бъда в Зоната макар и неуспешно ...но нека ви пиша какво хапнах.
Закуска - 1 ябълка , обяд - 1домат и около 70гр пилешка пържола, следобяд домат+краставица +пил.пържола 50гр, късен следобяд - 50гр пил.пържола и вечеря около 70гр риба с шепа зелена салата с зехтин. Няма нищо общо с зоната...
За утре мисля за закуска да ям я кисело мляко с 1 ореха
Обяда най-вероятно пържола с домати и краставици и някакви ядки (като следобяд отново зеленчуци с ядки)...направо незнам, може и глупости да пиша ..съжалявам нямах време да се запозная по обстойно с диетата ...

# 766
  • Мнения: 50
Да според мен Зоната е добре, може и нещо с рима от типа на Зоната- в Зоната килцата намали и здравословно се храни  Mr. Green.

Само това ми идва в момента, нещо нямам прилив на рими, ако измисля още нещо ще пиша Simple Smile

Я гледай ти рекламата какво прави Simple Smile. От сутринта до сега колко много нови Зонарки се появиха  Mr. Green.

Добре дошли на всички  Hug.

Дандулина това което си яла днес, наистина няма никаква връзка със Зоната Simple Smile
За утре менюто ти бива, само че трябва да напишеш и какви грамажи ще ядеш, за да е по точно. Само това не е добре
Цитат
(като следобяд отново зеленчуци с ядки)
.........трябват ти и протеини- месо, извара, яйце и т.н. и си готова  Hug.


п.с. аз ще чакам новата темата и тогава ще пиша новините окло мен  Mr. Green.

# 767
  • Мнения: 2
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=499323.new#new

това е новата темичка ,добре дошли !! Hug  Жанче, сега видях заглавието,забавно е,не знам  дали може да се променя,сега ще пробвам да го напиша по твоя начин   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт