Asi / Гордата Аси - 7-та тема

  • 46 635
  • 746
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 199
"Като пепеляшка от приказките е,но няма да чака принца."

- много силен момент и думите на Демир"В деня,в който решиш да не я носиш,може би,ще се махна от тук..."

# 61
  • София
  • Мнения: 375
даа, Демир все повече да се отпуска в любовни словоизлияния...

а как я гледа пък, не искам да коментирам, че ми секва дъха newsm76 newsm76 newsm76

думите му "Обещай, че дори нещо да те натъжи, няма да я свалиш, и ще я носиш винаги...."

# 62
  • Мнения: 0
аз да се изходя и аз по темата-половината от гордостта на аси ми се струва че е и страх.тя живее живот в който нищо не става лесно, секса преди брака е табу,майка и със средновековни разбирания,всички се уповават на нея и ако имат проблеми първо поглеждат към нея!може тая гордост да е и страх да не сгреши!на всичко отгоре любимия и баща разчита само и единствено на нея.и всичко което получава лесно и е странно и плашещо-моралната подкрепа на демир,материалната като чифлика.... унесох ли се?????

# 63
  • София
  • Мнения: 375
Дани, не си се унесла, аз понякога се уливам доста повече hahaha hahaha hahaha
за мен си е чиста гордост, защото тяхната първа среща беше изпълнена със злоба, омраза, ненавист...
той тръгна да си отмъщава за минали грехове, те му дължаха пари, той искаше да ги унижи...но се влюби в Аси, почна да смекчава тона, да прави компромиси, да търси вариант в който хем те да не страдат - хем да не се чувстват длъжни...
ако помниш сцената когато Демир нареди на Аси да изчисти обора / когато тя изгони нейната работничка, защото Аслан я задиряше/
тя го направи без да каже гък...Демир беше учуден че тя е взела мисията на сериозно и не се отказва, намира я с наранена ръка - но Аси довършва всичко започнато....
и с такива дребни ситуации, в които вижда Аси тъжна, наранена или убидена, той разбира колко много се е влюбил в нея

ейй това е унасяне  Mr. Green Crazy Hug

# 64
  • Мнения: 199
Тези дни чета,че от бтв щели да докарат Инджи и Мехмед (сори,ама не им знам имената),а тези от нова кво се скрънзят или ги е страх,че ако дойде Мурат не могат го върнат и после трябва да плащат неустойки на новите му продуценти. tooth tooth tooth

# 65
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Тези дни чета,че от бтв щели да докарат Инджи и Мехмед (сори,ама не им знам имената),а тези от нова кво се скрънзят или ги е страх,че ако дойде Мурат не могат го върнат и после трябва да плащат неустойки на новите му продуценти. tooth tooth tooth

Те така направиха и с 1001 нощи, едно смотано интервю направиха и това е.

# 66
  • София
  • Мнения: 375
Тези дни чета,че от бтв щели да докарат Инджи и Мехмед (сори,ама не им знам имената),а тези от нова кво се скрънзят или ги е страх,че ако дойде Мурат не могат го върнат и после трябва да плащат неустойки на новите му продуценти. tooth tooth tooth

сорри за спама, ама по този повод - Мехмет, Сашка Васева си била резервирала стая в същия хотел, била си накупила бельо и дрехи и била решена да покаже на Мехмет, колко страстни и красиви жени са българките  #Shocked #Shocked #Shocked

та аз мисля че тези от Нова като са чули за заплахата на Сашка и са решили, че не е добре да експерементират с поканването на Демир - ще се хвърли и на него  hahaha hahaha hahaha

# 67
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343


сорри за спама, ама по този повод - Мехмет, Сашка Васева си била резервирала стая в същия хотел, била си накупила бельо и дрехи и била решена да покаже на Мехмет, колко страстни и красиви жени са българките  #Shocked #Shocked #Shocked

та аз мисля че тези от Нова като са чули за заплахата на Сашка и са решили, че не е добре да експерементират с поканването на Демир - ще се хвърли и на него  hahaha hahaha hahaha


 ooooh! Whistling     rotfImao Малееее, ще ме побърка тази жена....

# 68
  • Мнения: 0
сигурно е така и в това е гениалното на филма-виж колко разсъждения от различни характери!не като други мижави сериали дето след рекламите ги забравяме!турците наистина ми се издигнаха в очите като ценности и отношение към любов,родители и обичаи!  а пък и една любов наистина трябва да се изстрада за да може да оцелее дълго!         а пък по повод горе написаното от за сашка  -  ако се добере до мехмет спукана ни е работата ще му изкара акъла и ще пусне лош имидж за българките!ами ако демир научи??????2                                     

# 69
  • Мнения: 199
сорри за спама, ама по този повод - Мехмет, Сашка Васева си била резервирала стая в същия хотел, била си накупила бельо и дрехи и била решена да покаже на Мехмет, колко страстни и красиви жени са българките  #Shocked #Shocked #Shocked

та аз мисля че тези от Нова като са чули за заплахата на Сашка и са решили, че не е добре да експерементират с поканването на Демир - ще се хвърли и на него  hahaha hahaha hahaha
Малей,голямо куку е тази жена,ама да знае,че съвсем ще я намразя! Crossing Arms

# 70
  • Мнения: 2
Момичета,някоя знае ли какво е намислила Бръшляна,като дойде на сватбата?Дали не иска да умилостиви Джамала?

# 71
  • Мнения: 295
Преди малко приключих с гледането и много ясно Марийка требе да се изкаже.
Невероятно разстърсваща. Много истини излязоха на яве и много неща бяха казани. Доволна съм. Най- накрая Ихсан да помисли разумно. След 30 серии, това си е направо постижение. Още ми е странен филма относно моралните ценности, при условие, че държавата се опитва да стъпи с единия крак в Европа....
А на Демирчо тея хора не знам как ще се отблагодаряват. Та те и до тоалетна не ходят вече без него. Всички в купом вече ги спасява. Ама щом е за Аси - заслужава си.
Започват да показват, че се обичат и това много ми харесва. hahaha

Галя, не се крий, скивах те!!!

Мишел, хай - май съм те изпуснала, но все пак!!!
Клипчето не се отваря

# 72
  • Мнения: 0
Само на мен ли клипчето на Мишел не ми се отваря Rolling Eyes пише"Грешка! За съжаление, видеото, което се опитвате да отворите, не съществува" Sad Whistling

# 73
  • Мнения: 0
абе шо ми викат на клипчето грешка  дрън дрън вий как го гледахте

# 74
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Само на мен ли клипчето на Мишел не ми се отваря Rolling Eyes пише"Грешка! За съжаление, видеото, което се опитвате да отворите, не съществува" Sad Whistling

Дафи момент само, направих го на цял екран, трябваше да променя настройките ей сега ще го кача

Дамла е права като се бъзика, че сме станали телевизионни студия направо, аз цял компютър развалих.

Общи условия

Активация на акаунт