Asi / Гордата Аси - 7-та тема

  • 46 628
  • 746
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 164
Морганче, с тия ББ ми развали и краткия миг щастие  Cry

# 46
  • София
  • Мнения: 375
Морганче, с тия ББ ми развали и краткия миг щастие  Cry

еми ти сама попита  Hug Hug Hug

# 47
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
отивам да гледам Сухейлята как се дави, но ще хвърлям по някое  #Crazy
ББ нарочно се хвърля в реката щото всички я изоставят, ще оживее кучката, така че споко, Демир я спасява....

Жалко!

# 48
  • Мнения: 0
Мата,Иве,Морган страшни сте разбихте ме от смях със сълзи се смея от одеве,дано да ми е за хубаво толко смях,чата ви е страшно забавен hahaha Joy hahaha Joy hahaha JoyДобре че  Мата е душичка,че ако разчутаме на Морган и Ив скоро не ще се доредим hahaha Joy А за дедко съм напълно съгласна само чака удобен момент и почва да настанисва,ама пък бързо се оттърва от"младата невеста" hahaha Joy Прави сте че има и други мъже и не е болка за умиране ,че тоя я е оставил Гонджа,та чак до самоубийство да стигне ама там май това че е правила секс с него е голям проблем,та чак я беше срам от родителите й,ама така е като не взема пример от сестрите си в това отношение hahaha Joy И аз гласувах с Не на анкетата,според мен е горда ,но не прекалено ,тук подкрепям мнението на Тинчето  bouquetТинче мила  успех на изпита по френски  Hug

# 49
  • Мнения: 295
Мата, аз с толкова добри чувства, а ти не ме разбра!
Прости ми и ако може ме тургни пак в списъка, плийййййййзззззззззззззз newsm51


Тинче, успех, стискам ти палци всякакви!

# 50
  • София
  • Мнения: 375
абе Дафи права се за секса и за културата им, ама чак пък да пресича тунела за едното ч...не, не ми се вижда много естествено Mr. Green

но както се казвааа... всяко удоволствие се заплаща скъпо  hahaha hahaha hahaha
а аз мисля че Дефне трябваше да взима уроци от Гонджа - малката неумуваше кой-знае колко, а Дефнето милата и с вино се налива и какво ли не, и не намери сили, трябваше да се стигне до полето та да се разхвърлят дрехи и задръжки  Joy Joy Joy

# 51
  • Мнения: 0
И аз гласувах с ДА.
Бях чела някъде, че гордоста е онова състояние на разума, което блокира любовта, както и прошката. Гордостта е пагубна, когато човек забравя да слуша сърцето си и следва безусловно разума, който го поставя над хората и над Бога.
 Peace

# 52
  • София
  • Мнения: 375
я да ви шокирам малко.... много спокойно нещо тази вечер , да видите кво значи мода и haute couture tooth tooth tooth

- това е Гонджа ако не сте я разпознали из многото цветове  hahaha hahaha hahaha



а ето я и в нормален вид - хубавица е

# 53
  • Мнения: 198
Мелей това е цветови шок! #Crazy Rolling Eyes Shocked
А като стана дума за Гонджа,хубаво,че в нашата мила татковина културата не е такава,че то нямаше да останат млади момичета. Thinking
Тинче,успех утре на изпита!  bouquet

# 54
  • София
  • Мнения: 375
а я вижте Дефнето колко е скромна само

# 55
  • Мнения: 2 908
A може ли такива снимки и на Аси-то? Аз още се колебая как да гласувам-нито Да ми върви,нито Не....Не знам може би.

# 56
  • София
  • Мнения: 375
A може ли такива снимки и на Аси-то?

еми може ама не ги снимам аз  Mr. Green квото има в нета това е  Joy

ето една на Демирчо Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 57
  • София
  • Мнения: 375
а тоз екземпляр познат ли ви е? hahaha hahaha hahaha

# 58
  • Мнения: 164
На Дафнето ми хареса коремчето  Joy
А на Асито ако мога да намеря има едни по бански

# 59
  • Learn to fly. Fly away.
  • Мнения: 284
а тоз екземпляр познат ли ви е? hahaha hahaha hahaha

E, че как? Моят човек Laughing Heart Eyes

Хванах пак края на серията Mr. Green
Дойде момента Джемал ага да натрие носа на Демир и той го направи.
Не си остави магарето в калта. Съвсем му помътня чая на Демир, хич не му стана хубаво.
Морган, мерси за серията.   bouquet Отивам да гледам, докато не съм заспала.
Лека нощ на всички!

Общи условия

Активация на акаунт