Книги за бременност и отглеждане на бебето

  • 45 484
  • 62
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 372
secil_bg, откъде я смъкна? Дай линк моля...

# 31
  • София
  • Мнения: 1 809
За книги - с първото бях изчела Лоранс Перну - както за бременността, така и за бебето.....
Лоранс Перну си е класика  Peace И за другото си права  Joy

# 32
  • Мнения: 89
Докато бременеех изчетох доста книги и матерял.Но навсякъде ралично пишеше.И в крайна сметка стигнах до извода,че книгите за бременност и раждане,както и за отглеждане на детето са приятно четиво,но не за пример.Може да се посъветвам с книгата,но ще взема решението аз.Демек,стигнах до извода,да си довърша мисълта,че Господ е дал на жената така наречения майчин инстинкт.Да усеща когато го боли,кога е гладно,кога е акано,пикано,кога му се спи и тн.,и т.н.  Grinning

# 33
  • Мнения: 832
Мами,

иска ми се да събера повече информация за добри книжки за възпитаване на детето (след годинка и половина), за разбиране на малкото същество, за да расте то спокойно, уверено и щастливо, но и с нужната дисциплина.

Идеи кой какво е чел и харесал?

Благодаря!

# 34
  • Мнения: 126
И аз да се се включа с освен всички изброени до тук и е дна българска " Психология на детското развитие" от Ганка Илиева. Аз лично намерих много отговори на въпроси те си и съвети за отглеждане и възпитание на дечковците до седмата им годинка.

# 35
  • Мнения: 753
кана, аз харесвам "Как се възпитават момчета" /има я и за момичета/ на Стив Бидълф и пак от него Тайната на щастливите деца Полезни са ми били и някои неща от книгите на Ан Бакюс

# 36
  • Мнения: 4 335
На Ан Бакюс сьм чела почити цялата поредица.

# 37
  • Мнения: 832
кана, аз харесвам "Как се възпитават момчета" /има я и за момичета/ на Стив Бидълф и пак от него Тайната на щастливите деца

Страхотно, благодаря!

Аз точно тях двете купих вчера, но имаше още поне 10 заглавия на други автори и се хванах за главата... Hug

# 38
  • Мнения: 146
Аз не съм си купувала книга.В интернет има достатъчно информация,а мисля че не книгата а детето учи.

# 39
  • Мнения: 832
Аз не съм си купувала книга.В интернет има достатъчно информация,а мисля че не книгата а детето учи.

Защо има винаги някой, който се изказва не по темата?... newsm78
Ами като не си купувала книги, т.е. няма какво да кажеш по темата, просто не пиши.

Аман от "филосфски" разсъждения на хора, които са убедени, че знаят всичко и няма какво да научат.  ooooh!

От друга страна, щом само детето те учи, защо четеш неща в нета? Wink

# 40
  • Мнения: 146
Аз не съм си купувала книга.В интернет има достатъчно информация,а мисля че не книгата а детето учи.

Защо има винаги някой, който се изказва не по темата?... newsm78
Ами като не си купувала книги, т.е. няма какво да кажеш по темата, просто не пиши.

Аман от "филосфски" разсъждения на хора, които са убедени, че знаят всичко и няма какво да научат.  ooooh!

От друга страна, щом само детето те учи, защо четеш неща в нета? Wink
Мила мисля,че всеки има право да изкаже мнение.Това,че не съм си взела книга не те прави по-еродирана.Но да не философстваме

# 41
  • Мнения: 832
Аз не съм си купувала книга.В интернет има достатъчно информация,а мисля че не книгата а детето учи.

Защо има винаги някой, който се изказва не по темата?... newsm78
Ами като не си купувала книги, т.е. няма какво да кажеш по темата, просто не пиши.

Аман от "филосфски" разсъждения на хора, които са убедени, че знаят всичко и няма какво да научат.  ooooh!

От друга страна, щом само детето те учи, защо четеш неща в нета? Wink
Мила мисля,че всеки има право да изкаже мнение.Това,че не съм си взела книга не те прави по-еродирана.Но да не философстваме

Мила, темата не се казва "Кой е по-ерудиран" (и се пише с У Wink ), а апел за препоръка на книги за желаещите. Wink

Да спрем до тук. Peace

# 42
  • тук
  • Мнения: 510
избрах тази
защото ще ми се наложи да работя, докато отглеждам малкия

в противен случай бих препоръчала "Близо до бебето", както повечето мами тук

# 43
  • Мнения: 65
Здравейте,бихте ли ми препоръчали каква книга да закупя,за отглеждане на бебето .Да има съвети за след самото раждане и всичко,което предстои. Има много на пазара,не знам коя би ми свършила работа !
Предварително Ви благодаря !  bouquet

# 44
  • Кърджали
  • Мнения: 10 292
Да ти кажа честно, най - добрата книга си е самото бебе.Аз си бях взела някаква, дори не и помня и името. Прочетох я преди да се роди Кати. Като се роди, нищо не помних. Детето някак си само си  показваше какво иска и трябва да правя.
Сега ако ми каже как трябва да я приспивам за да спи и цена няма да има  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт