СТРАСТИ - градините в СОФИЯ - текущи класирания, преместване, записване

  • 68 198
  • 1 619
  •   1
Отговори
# 1 605
  • гр.София
  • Мнения: 4 159
 Ника, ако спазват това http://kg.sofia.bg/?page=news&id=298, би трябвало свободните места да се разиграят чак другата събота.
 Не съм следила стриктно,но останах с впечатление,че го спазват.( последно за новата група в 64 ЦДГ го видях)

 

# 1 606
  • София
  • Мнения: 6 011
Бланк, не мога да го отворя, че нямам инсталирани нужните плеъри, както и да е. Разбрах какво имаш предвид и в този случай аз съм в грешка.

В такъв случай излиза, че цяла седмица ще стоят /не се знае колко/ свободни места  Wink, при положение, че срока за записване е изтекъл, така ли?

# 1 607
  • гр.София
  • Мнения: 4 159
 Ника,да Peace,ще стоят (как ме е страх да кажа "със сигурност" !).
 Тук нали скачахме до небесата,че ги крият местата до петък вечер...
 

# 1 608
  • София
  • Мнения: 6 011
Ами баш на това ми намирисва... Общо взето, след първото класиране, май края не може да се хване...
Ще ми се да се откача от тази тема вече - всичко ми е много замръчкано, но предстои кандидатстване на племенниците ми и понеже разчитат на мен, трябва да съм в час.  Mr. Green

# 1 609
  • Мнения: 262
Astarta, занчи нямаш шанс за 19-то ОДЗ, аз бих останала на опашката за 98-мо.
Ника, за 19-та според мен ще се разиграе жребий за двете места между децата с равни точки и дата 22.05. Естествено, ако пак не се появят такива с повече точки! Аз лично много харесвам "Деница" като ОДЗ.

# 1 610
  • Мнения: 3 993
В момента в сутрешния блок на БНТ тече "Силата на интернет общуването", за форума БГ МАМА!

Поводът е оплакване от активисти на БСП, че от форума ги забраняват.  Simple Smile
Имаше много хубав репортаж за създаването и функционирането на форума, целите и правилата му. Имаше примери за намесата на администратори и модератори, когато потребители се опитват да използват форума за политически цели и един от примерите беше от пролетта, когато ние тук организирахме протеста пред Общината, а от Дискусионния клуб за социална и местна политика на БСП се опитаха да ни се мешат.

В момента Белалов е на живо в студиото и обяснява колко са били чисти намеренията на комунистите.  Laughing
Белалов и още някаква мацка активистка от БСП са подали жалба - оплакване в Комисията за защита от дискриминация, че БГ МАМА ги дискриминира като им забранява достъп до форума.
Майтап голям, горките дискриминирани потребители.  hahaha

Последна редакция: пт, 04 дек 2009, 08:46 от Little wingels

# 1 611
  • Мнения: 262
И аз затова влязох да ви пиша! Говорят за дублирания от БСП протест на майките.

# 1 612
  • Мнения: 3 993
Да, Белалов и компания се правят на умрели лисици, не били нарушили никакви правила.  Joy
А като ни агитираха да "съберем" нашия протест с техния?! Като ни заливаха тука с партийни призиви и лозунги?!
Ех, на някои хора им е къса паметта, а и са нагли!  Mr. Green

Жалбата им в КЗД е смешна и нямат основание, каза го дамата от КЗД, която включиха по телефона.  Peace

# 1 613
  • гр.София
  • Мнения: 4 159
 Литъл,значи си изпуснала вчерашната новина-в Клюкарника си има цяла тема
 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=450971.0

 
 Цветков имаше полезни включвания тук, но сами са си виновни.

# 1 614
  • София
  • Мнения: 1 370
Момичета да има 2 места за Деница.Аз търся мнения за това ОДЗ защото знам , че е доста стара базата там и се налага спешен ремонт, който уж щял да започне май месец, но не е сигурно и не се знае къде ще преместят и децата ако се прави ремонт.
А за обявяването на местата-според мен изобщо не се спазва заповедта от на Г-жа Минчева.Всяка седмица се обявяват определен брой места, а накрая класираните са повече.Това го следя непрекъснато и съм подавала и сигнали, на които никой не ми отговаря.

# 1 615
  • гр.София
  • Мнения: 4 159
 aria_82 ,искаш да кажеш,че е имало несъответствия между обявените места в падащото меню по набори в секция Свободни места  и класираните деца ли ?!
 Защото несъответствие съм видяла само с обявените в Новини, веднага след класиране.
 
 А това,което твърдиш си плаче за поредни жалби!!

# 1 616
  • София
  • Мнения: 1 370
Дайте ми инфо за 19 ОДЗ мацки.Някой да има впечатление за там?

# 1 617
  • София
  • Мнения: 17 592
Добро утро, мамита! Ето какво ми отговориха вчера от ИСОДГ във връзка с неотразените записвания на дечицата в 98-мо ОДЗ:

"Нашият отговор:

Не се притеснявайте, след като документите Ви са приети от директорката, детето Ви ще бъде записано в установения срок.

Поздрави,

Екип на kg.sofia.bg"

И късно вечерта наистина получих потвърждение за записване Слава Богу! Най-накрая мога да се зарадвам!  Simple Smile

Теди 06, на дечицата кандидатствали с по-късна дата не са генерирани случайни числа от томбола - това са час, минута, секунда и стотна, т.е времето, когато са регистрирани. Примерно това детенце 091111-10293914 е записано на 11 ноември в 10 часа сутринта, 29 минути 39 секунди и 14 стотни. Успех с кандидатстването!


 newsm44  Hug
Радваме се за теб, честито, хубаво е някой от нашите да успее! Браво!

# 1 618
  • Мнения: 2 171
Ария, имам приятелка чието детенце е в 19-то ОДЗ, в яслена група. Доволна е от отношението, наистина се очаква ремонт през май. Тя ми беше казала, че най-вероятно ще ги местят в сградата на бившите Социални (разбирай 98-мо ОДЗ), но явно информацията й не е точна. Ако искаш, мога да те свържа с нея, тя също пише в БГ Мама и да я разпиташ за това, което те интересува Peace

# 1 619
  • Мнения: 7 821
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=451453.0 нова тема нов късмет за всички чакащи!

Общи условия

Активация на акаунт