Хайде мами от Бургас, да помогнем и през 2010 Година - 21

  • 29 807
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Макаронените ангели бяха хит, дори аз самата успях да се уредя само с няколко, така че колкото можеш повече направи клиенти ще има Hug, а може и няколко модела Whistling
За декупажа оказвам помощ всякаква при нужда Mr. Green, може и аз нещо да понаправя Whistling
А също така се сещам и за онези толеми хартиени топки, направени от малки кръгчета слепени едно за друго, аз имам две от тях и също се търсеха, ще кача снимка ако трябва.

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 5 683
OK! Ще действам и като понаправя нещо, ще снимам и ще споделям  Peace

# 47
  • Мнения: 2 577
тук съм - докладвам  Mr. Green повече утре, че нямам сили
 

# 48
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
 bradata -  Hug
И аз имам спомени, че ангелчетата доста вървяха, както и топките /нали и те бяха твои  Thinking/ .... За салфетки, ако ти трябват - нямаш грижи  Flutter, със сигурност имам няколко пакета от миналата година  Wink
А също и декупажните играчки /мадлен - тук си ти на ход  Mr. Green/
и..... суровачките на bubi4ko  Peace /тук тази година и аз бих могла да се пробвам  Peace/
попи - ако имаш възможност да направиш от онези кухите топки /които правеше за мартеници/, но с по-малък размер ... и различни цветове, може би нещо лъскаво, според мен също биха били вървежни  Peace


Ками* - добре се завърнала  Hug


И по повод на Базара, май крайно време е да се посъберем и да го обсъдим  Sunglasses  ..... желаещи за вечерна сбирка, по възможност без дечурлига, има ли  newsm78 Mr. Green

Последна редакция: нд, 04 окт 2009, 02:32 от lucyl30

# 49
  • Мнения: 738
Момичета, аз съм "ЗА" нощтна срещичка без дечица! Peace(Е аз така или иначе ще бъда с неродената мома)!!! BlushНямам претенции за деня и часа-само да е по-скоро, че не съм излизала никъде напоследък!Ще е хубаво да обсъдим всичко за Коледния базар и по с време да разпределим задълженията по между си, а не да се струпват на един човек в последния момент! Hug


                                       П.П.Свраче, Свраче, все сЪ убаждаш, како да поправиш Ората!!!!Ей страшна си! Hug Hug Hug

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 5 683
lucyl30 , мила, бъркаш се - аз за сефте се включвам тук  Blush Видях ангелчетата в някоя от по-старите теми и реших, че ще се справя с тях, а и щом са вървяли - още по-добре  Wink Ще направя колкото мога  Peace За салфетките - ще съм благодарна на малко за да се пробвам и със свещниците (само дето и  свещи още нямам  Mr. Green, пък и дисковете са засега 5-6, ама важното е, че мерак имам и малко по малко мисля, че ще стане работата). Пък за топките  newsm78 не знам какво представляват, но ако ги видя и преценя, че мога да се справя, ще пиша  Peace

# 51
  • Мнения: 527
То и аз съм навита за вечерна сбирка, чакам мадлена да предложи заведение. Mr. Green
bradata  Hug
Ками, чакаме подробен разказ. Blush
Равия Peace

# 52
  • Мнения: 2 577
bradata , добре дошла при нас Hug

за утре няма да стане организацията, вторник съм на род.среща, сряда съм с детето, в четвъртък и петък съм на линия за вечерна среща без деца  Peace казвайте кога и къде ще се видим

уф, за разказване много има... но не е като да се види ... пожелавам от все сърце на всекиго да има възможността да посети и да усети духа на Рим и Ватикана - невероятно е  Hug

# 53
  • Мнения: 738
Хайде да се видим в четвъртък, че за петък съм под въпрос!Какво ще кажете за "Мърфи" или нещо подобно?! newsm78

# 54
  • Мнения: 917
е хайде събота де ако ще е без деца че само тогава си имам детегледачка. ако не прпускам но не се съобразявайте де

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Уффф аз без поне едно дете не ми е ясно как ще стане освен ако не си оставя циците в къщи или пък не дойда съвсем за малко, ще го мисля, кажете ден, час и място. Аз давам идея за Джърси Mr. Green до новия БСУ

# 56
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
В случай, че все още не сте се отказали от седмичната сбирка ..... направо предлагам ЧЕТВЪРТЪК /8ми/ от 19:00 ч. в ДЖЪРСИ  Mr. Green
Ако денят, часа или мястото не ви устройва  Wink, побързайте да си подредите нещата така, ме да присъствате  Mr. Green
Сериозно .... ако нещо не се получи за тази седмица, уф  не знам дайте някакви предложения  Rolling Eyes .... За съжаление за уикенда съм пас  Confused


Каквото и да решим относно базара, МЕРЕЛИН няма да има възможност да присъства на сбирката /извън града е  Hug, но застава зад нас  Sunglasses, сега само остава да си спретнем организацията за Базара /ако не бъркам решението да го има повечето от нас го одобриха  Hug/ и бързо да се преброят работливите пчелички  Mr. Green




И по никое време да се отчета за днешното дарение на СУПЦ с.Бата /което стана на педали и нямаше да може да се осъществи по този спокоен начин без подкрепата на goguna  Heart Eyes/ ..... по-сложно не можах да го измисля  ooooh! Все пак благополучно /тъй като Бата успяха да си уредят транспорт, но инфото експресно го получих тази сутрин  Peace/ им беше предоставено /от събрани + закупени материали/:
- Тетрадки 40 л., г.ф., редове - 30 бр.
- Тетрадки 40 л., г.ф., карирани - 30 бр.
- Тетрадки 60 л., г.ф., редове - 20 бр.
- Тетрадки 60 л., г.ф., карирани - 20 бр.
- Тетрадки 80 л., г.ф., редове - 10 бр.
- Тетрадки 80 л., г.ф., редове - 20 бр.
- Кадастрон - 8 листа
- Скицници - 25 бр.
- Химикали - 100 бр.
- Моливи /черни/ - 50 бр.
- Линии - 20 бр.
- Комплект кривки - 2 бр.
- Шивашки кривки малки - 2 бр.
- Шивашки ножици - 10 бр.
Утре се надявам да получим свидетелството за дарение от Бата  Peace, надявам се да доуточня и документа с ИскраPeace


Само за информация, Директор на СУПЦ с.Бата не е вече г-жа Овчарова /ако на някой му се наложи да влезе във връзка/, а г-жа Байкова /бивша Пампорова/ - това всъщност е старата Директорка, която беше излезла по майчинство  Peace


Общата сума, която беше заплатена за покупките /тетрадки г.ф. различни видове + ножици + шивашки кривки/ възлиза на 163 лв.  Peace Остатъка от паричките, които бяха събрани около акцията са в попи - някъде около 200 лв.  Sunglasses
 

Остана още да уредим и даренията на учебни пособия към ПУ /Ками* - ако ти остане време може ли да провериш  Praynig/ и каквото остане направление КСУДС  Peace

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
В мен има 50 лева дарение за акцията и си мисля Ками като проверява в ПУ да пита дали не трябват раници, ако да - с тези пари мога да купя Peace
За Базара съм на линия като продавач ако всичко е наред Praynig,

# 58
  • Мнения: 738
Да дам и аз малък отчет!Вчера след обикалянето с Люси, се срещнах с Г-жа Шуши и тя ми предаде 150,60лв от предишния базар!  bouquetЗа четвъртък съм на линия, но нали знаете, че не ми се чака сама, така че давайте да видим дали наистина ще има кворум за срещата, за да разпределяме задачки по с време!!!Иначе за Коледния базар съм на линия и като творец и като продавач, стига да нямам проблеми с нероденото човече и да сме здрави най-вече!


                    П.П.За "Джърси" някой да даде повече инфо и ще има ли запазена маса или на наслука? newsm78

# 59
  • Мнения: 527
Получих нещата от Равия Peace.

Общи условия

Активация на акаунт