Хайде мами от Бургас, да помогнем и през 2010 Година - 21

  • 29 808
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 497
Goguna, ре Fresh нато Gale , купих пликчета , но не знам дали точно такива имате предвид - по 100 бр от 8/12 и 9/13 с лепка и надпис "Честита Баба Марта" . Довечера ще ги донеса. Имам и два вида салфетки и тях ще донеса  Peace
Гогунка , както винаги си много идейна. Страхотни са мартеничките  Heart Eyes

# 736
  • Бургас
  • Мнения: 6 348
Ако нещо остане от 9/13 пиши ми на ЛС . Peace

 

# 737
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
gogun4e - мартеничките са страхотни  Peace Възхищавам се на идеите ти  Hug


Готовите ли сте за купона  Mr. Green, за тези които имат възможност да наминат  Wink
Останалите ще ни липстват  Heart Eyes
И аз ще донеса някоя и друга салфетка  Peace


по-късно ще пусна Новата Тема ..... ей успяхме най-сетне да изпишем 50 стр.  Mr. Green

# 738
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Хайде на Новата ни Темичка:
Хайде мами от Бургас да помогнем /Подготовка базари - 1ви Март и … икден/ -  22
Нова Темичка, Нова Година, Нов Късмет ... още по-успешни Базари и дано успеем да съберем парички и помогнем и направим щастливи повече дечица в нашия район  Heart Eyes

# 739
  • Мнения: 14
Здравейте Искам да помоля за малко повече информация относно първомартенския базар. По- точно  направих повече мартеници от необходимите ми и бих искала да ви ги предоставя; стига разбира се да ги искате. Основно мартениците са тип гривна, техника макраме. В случай, че мога да помогна моля дайте ми някакви координати на кого и кога да ги оставя. Благодаря ви

# 740
  • Мнения: 2 577
Здравейте Искам да помоля за малко повече информация относно първомартенския базар. По- точно  направих повече мартеници от необходимите ми и бих искала да ви ги предоставя; стига разбира се да ги искате. Основно мартениците са тип гривна, техника макраме. В случай, че мога да помогна моля дайте ми някакви координати на кого и кога да ги оставя. Благодаря ви
Здравей ЕМДИ  Hug Добре дошла   bouquet
Много се радвам, че се включваш при нас
Заповядай в новата тема тук   Хайде на Новата ни Темичка:
Хайде мами от Бургас да помогнем /Подготовка базари - 1ви Март и … икден/ -  22

И заповядай и на следващата ни среща

  Hugп.с. Пускам ти на лични телефон  Peace

Общи условия

Активация на акаунт