Ако дискова херния имаш ти, на купон с нас бъди! - 4

  • 108 102
  • 765
  •   2
Отговори
# 45
  • Мнения: 98
А така поприбрахте се и започнахте да готвите, че и коледно прасенце... newsm78...
Тая тема замириса из целия форум на пържоли и др., вкусотии, току виж взели от кулинарните теми да прииждат smile3532

# 46
  • Мнения: 615
Да прииждат, няма проблеми  Wink, от тях продуктите пък ние ще готвим к'вото можем   chef

Сън в лятна нощ и на мен много ми хареса това хотелче, давай малката при моята жена и да вървим  Laughing, тя и без това гледа нашето бебе baby_neutral и няма друга работа

# 47
  • Мнения: 274
Сън в лятна нощ и на мен много ми хареса това хотелче, давай малката при моята жена и да вървим  Laughing, тя и без това гледа нашето бебе baby_neutral и няма друга работа
Тъй значи ... А жена ти знае ли?  hahaha  smile3534 Може пък и мен да уредиш  newsm18

# 48
  • Мнения: 615
Тъй значи ... А жена ти знае ли?  hahaha  smile3534 Може пък и мен да уредиш  newsm18
абе още не знае, ама давай и твоето, така и така ще ям бой bash поне да уредим и теб  Laughing

# 49
  • Мнения: 98
леле, тотално ме объркахте в кои форум пиша.... rotfImbo готварски, саит за свалки ли... newsm78...
Как сте, така като ви чета се забавлявате newsm51...
Обаче мен много ме боли кръста днес, сложих корсета, пих диклак 150, кракът ми се вдърви, а само кихнах 2-3 пъти и стана "весело"... cheers от мен

# 50
  • Мнения: 615
леле, тотално ме объркахте в кои форум пиша.... rotfImbo готварски, саит за свалки ли... newsm78...
Как сте, така като ви чета се забавлявате newsm51...
Обаче мен много ме боли кръста днес, сложих корсета, пих диклак 150, кракът ми се вдърви, а само кихнах 2-3 пъти и стана "весело"... cheers от мен

какви свалки, ние ще ходим да се лекуваме smile3521
Аз пък днес съм супер, много от давана не ми се беше случвало  Crazy става въпрос за целия ден Party иначе сутрин винаги съм ОК но по-късно нещата загрубяват Crazy

Наздраве и от мен  cheers

# 51
  • София
  • Мнения: 816
Тише,мойто мъж изявява желание да пази жена ти. Rolling Eyes
Зависници такива Mr. Greenкато се излекуваме ще напишем книга Twisted Evil

Светът е оцелял щот се е.........................

# 52
  • Мнения: 615
Тише,мойто мъж изявява желание да пази жена ти. Rolling Eyes
да я пази като иска, то някой трябва  и тая работа да върши  Laughing, тъкмо ще си станем роднини  Joy

Светът е оцелял щот се е.........................

това ли била рецептата  newsm78 Laughing

# 53
  • Мнения: 9 487
Тише,мойто мъж изявява желание да пази жена ти. Rolling Eyes



Тука работата загрубява Mr. Green
То така..хапване, пийване..тия 3-4 работи Thinking

# 54
  • Мнения: 615
Добро утро!  Hug



Как сме днес? Мен леко ме наболява зад коляното  Crazy

# 55
  • Мнения: 114
Добро утро! Hug
И мен ме боли, цяла нощ не можах да си намеря място.И упражнения правих сутринта  rotfImbo, че да видим днес как ще е. newsm78

# 56
  • Мнения: 78
Ей ме на и мен!
 wavey
Здравейте Дисковаци!
По празниците ми се случи страхотна случка. Ходихме семейно на Витоша и слизайки па едно нанадолнище се изтърсих - зверски - по дупенце. Мъжлето и щерката се скъсаха от смях. Като тупнах нещо изпука на няколко места по гръбнака. После си станах все едно нищо не се е случило.  Hands ClapПродължихме похода, а аз все чаках да  newsm27. Равносметката е мускулна треска само на подбедрицата на леви крак (този, който беше с пареза) и вдървеността в кръста изчезна. Мисля си, че май съм се наместила. Thinking Вече четвърти ден и всичко е ОК.  Praynig Хората казват: Клин, клин избива. Аз все се пазех, пък то каква била хватката. doh

Спорен ден и   love001 от мен!

# 57
  • Мнения: 223



Чана, трябва да покажеш точно как става падането, да кажеш маршрута и точната рецепта, да отида и аз да се бухна два пъти.  Grinning  Защо да даваме грешни пари за лекарства и санаториуми.

# 58
  • Мнения: 615
Чана, трябва да покажеш точно как става падането, да кажеш маршрута и точната рецепта, да отида и аз да се бухна два пъти.  Grinning  Защо да даваме грешни пари за лекарства и санаториуми.
smile3532  и аз искам!!!

Внимавайте с тия случки, че в Павел Баня се запознах с едно момиче от Пазарджик на 17г. което от същата случка получила ДХ, миналата зима на леда #Crazy

# 59
  • Мнения: 78



Чана, трябва да покажеш точно как става падането, да кажеш маршрута и точната рецепта, да отида и аз да се бухна два пъти.  Grinning  Защо да даваме грешни пари за лекарства и санаториуми.

Рецептата е следната:
   Избор на маршрут - от мен - разходка до Драгалевският манастир. (Нямам и идея как се стига до там, но твърдя че си спомням маршрута от ходенето  преди пет години)
1. Нужен е почивен ден.
2.Предходният ден трябва да е бил много дъждовит.
3.Оставяш колата на площада в Драгалевци.
4.Пеша до Воденицата (станцията на лифт "Бай Кръстьо")
5.Почивка
6.Тръгваш успоредно на реката нагоре - посока Алеко.
7.По някое време кривваш по едно мостче. (Настояваш, че това е пътя!!!)
8.После решаваш да хванеш една доста обрасла, стръмна и относително широка полуса (Подозираш, че си в грешка, но си траеш и държиш на своето)
 Важно!!! Трябва да има много мокри листа, паднали клони, кал и гадни мучорливи поточета + едно суетно детенце,
 пъргаво като сърненце,
 с бели маратонки и светло сиви панталонки,
 дето непрестанно врънка
 мама маратонките да търка
 + полувинката щастлива -
 цяла от енергия прелива,
 тя за миг не се съмнва
 и на теб се доверява.
 Но започва да подозира
 по средата на баира,
 че нещо не е както трябва
 и маршрута във ръце си грабва,
 тръгва по едно страхотно нанадолно
 и повтаря монотонно
 Гледайте си във краката,
 а аз с поглед впит в земята
 се хлъз - паднах без да искам
 и започнах да се кискам,
 но се сетих за болежките
 и не закъснях със забележките
 да не ми се смеят двамата,
 че оттук ще почне драмата
 със ставането от земята,
 болки в кръста и краката.
 Взех, че скокнах кат козичка
 без помощ - сам самичка ....

 п.п.
 Вечерта с мъжленцето
 раздресахме легленцето!!!
 
 
 
 
 
 
 

Общи условия

Активация на акаунт