Ако дискова херния имаш ти, на купон с нас бъди! - 4

  • 108 108
  • 765
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 803


Наздраве и от мен и честит празник!

# 31
  • Мнения: 615
За това хубаво вино, ще трябва и мезе Laughing

[img]прасенце с лимонче[img]  Joy

Последна редакция: вт, 22 сеп 2009, 20:58 от tishoo

# 32
  • Мнения: 274
Тихомире, садист такъв! Ко' ти е направило прасенцето, че с лимони ще го храниш? Вие ябълки у вашия край нямате ли?  Mr. Green
Здравейте дружина от тук и от чужбина  Hug Мен ме водиха на селски туризъм по празниците. В къщата на свеки  Mr. Green  Laughing Ама нея я няма там ... Чистихме двора с мъж ми и честно ви казвам невероятно се раздвижих!  Mr. Green Чувствам се страхотно и го пожелавам на всички ви! (без да ви се налага да чистите двора на свекито/тъщата  Laughing ) И ракийката заредихме и скоро ще се вари ... Абе хубава работа свършихме!

# 33
  • Мнения: 803
Оле, Тишо, пак се оляхме! Ама пък е лековито, нали?   newsm10 newsm53

# 34
  • Мнения: 803
Тихомире, садист такъв! Ко' ти е направило прасенцето, че с лимони ще го храниш? Вие ябълки у вашия край нямате ли?  Mr. Green
Здравейте дружина от тук и от чужбина  Hug Мен ме водиха на селски туризъм по празниците. В къщата на свеки  Mr. Green  Laughing Ама нея я няма там ... Чистихме двора с мъж ми и честно ви казвам невероятно се раздвижих!  Mr. Green Чувствам се страхотно и го пожелавам на всички ви! (без да ви се налага да чистите двора на свекито/тъщата  Laughing ) И ракийката заредихме и скоро ще се вари ... Абе хубава работа свършихме!

Булке, като сварите ракийката да почерпиш. От мен е трушийката .

# 35
  • Мнения: 223


            Наздраве. Човек тука гладен и жаден няма да остане. А така!
            Не на диетите и въздържанието!

# 36
  • Мнения: 803
И тук пиша-моля който знае как ес намаляват снимки да пише, че "прасенцето стана голяма свиня". Да не дразниме модератора.

# 37
  • Мнения: 615
оффф, ще го трием няма начин, вие си го представяйте  Laughing

Тихомире, садист такъв! Ко' ти е направило прасенцето, че с лимони ще го храниш? Вие ябълки у вашия край нямате ли?  Mr. Green
лимоните са по полезни, имат повече витамини  Laughing ще са му нужни с тоя загар на кожата   chef

Последна редакция: вт, 22 сеп 2009, 21:09 от tishoo

# 38
  • Мнения: 9 487
Към бирата на Тишо и винцето на ОК  Wink Hug


Честит празник и от мен, и дано нашата държавица стане едно по-добро място за живеене!

# 39
  • Мнения: 615
като гледам на къде вървят нещата, май не трябваше да трия Гошко  Joy

Последна редакция: вт, 22 сеп 2009, 21:33 от tishoo

# 40
  • Мнения: 615
Добро утро!  Hug



Как сте тая сутрин ?

Честита Есен на всички!  Tired

# 41
  • Мнения: 803
Добре дошли в есента и от мен! И като всяка година малко ми дойде лятото. Пък и добре си ми беше-нищо не ме болеше, мятам две дрешки на гърба и по цял ден на разходки. А сега какво идва - студ, тъмно и мноооого дрехи  smile3518
Тишо, чарът на вчерашния ден беше в Гошко. Не трябваше да го триеш.

Последна редакция: ср, 23 сеп 2009, 12:59 от OK

# 42
# 43
  • Мнения: 114
Страхотно е! Браво

# 44
  • София
  • Мнения: 816
А тка.
Здравейте.Аз не пия,не пуша,по мъже не ходя.Ама пея и играя та ша ви разтушавам,през тежките зимни дни.
Като ви гледа човек как бедствате Mr. Green
Пак ходя на танци и мога да кажа,че беше много зле първите дни/освен, че ме беше пипнала пипката,и се бях зле обездвижила/Сега се оправям,схващането на левия крак отмина,ма като стана по-студено и веднага се усети.И аз си мислех за този балнео в Велинград/Аура/дето писа Тодор ма няма кой да гледа дребната. Cry

Общи условия

Активация на акаунт