Тема: Twilight/"Здрач" : тема 39 (за вампири-вегетарианци и върколаци)

  • 26 849
  • 730
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 44 140
хаххаха, не съм казала нищо за качеството Simple Smile като нищо ще е скриинър но ще го има...сигурна съм.

Не е задължително Crazy На някои филми им излиза дори двд рип преди премиерата, на др... нищо Wink Въпрос на шанс.

ще се радвам да сме от късметлиите Simple Smile

# 31
  • Мнения: 17
Моите любими моменти от трейлъра са:
- как Волтурите наказват
- Едуард на площада
- Едуард в схватка с Волтурите

# 32
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Новолуние на кино не си струва да си развалям удоволствието  Naughty
За униформите съм, лично аз изкарах само една година в гимназията с новичка цветна униформа и 7 години из началните училища с гадна синя престилка. В Москва дори носех вълнена рокля кафяв цвят гарнирана с черна престилчица отгоре, бляяя..Но все пак е удобно и училището не се превръща в демонстрация на финансовите възможности на мама и тати  Sunglasses

# 33
  • Мнения: 229
Моите любими моменти от трейлъра са:
- как Волтурите наказват
- Едуард на площада
- Едуард в схватка с Волтурите

Ти къде се губиш?
Мона, днес много ти дойде изпита  Heart Eyes Mr. Green Почини си и тогава пак чети  Hug

# 34
  • Мнения: 6
На знам защо, но но ми е много забавна тази снимка цък И тримата са застанали все едно се готвят да нападнат някой Mr. Green

Да ви се похваля - мама много е харесала Роб вчера на наградите Heart Eyes
Малко й помрънках да ги гледа заради мен, след трейлъра имаше отзиви - "Ще се гледа!" - точно, кратко и ясно.
Една приятелка пък го пуснала на малкото си братче и то асоциирало боя на Едуард на "кечистки хватки" Joy  Shocked Е, предполагам така би изглеждала сцената на едно 7 годишно дете...ама много смях Laughing

# 35
  • Мнения: 3
       Момичета как ги отхвърляте тези страници! Като ви дадоха 50 стр. и юруш  Mr. Green   Пак ли нищим тийновете? Аз като родител съм "за" униформите, но за смислени решения. Все от някъде трябва да се започне лечението на това състояние на обърканост на представи и ценности, че вече отива към страшно, говорили сме. Макар, че после влизат в пътя, но следващите поколения  дали ще го нацелят?
  Мириел, тежиш ми на съвестта, че ти съботирах  харесвания нов подпис. Върни си го, ще го преживея   Laughing
  Кристабел, благодаря за бюлетина. Радвам се на преведения от Тина   ФФ.
  

# 36
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 847
Лили, споко мила, аз и този си харесвам.

Кой днес е имам изпит, взел ли го е и защо не е почерпил Wink Мона?

Аз още чакам Стар Трек с хубаво качество ooooh!

Гледах филма с кофти качество и беше голяма мъка, още повече, че не е по "канона", а е съвсем друга реалност и малко време ми трябваше да разбера историята, да не говорим - да различа актьорите на екрана. Все още чакам да излезе както трябва, още повече, че тъп филм като "Зона 9" излезе с перфектно качество скоро след премиерата си (може би защото наистина е тъп). Брата на мъжа ми, луд фен на Стар трек и сие, все още не се е прежалил и чака хубав торент. Не знам как се удържа просто.

# 37
  • Мнения: 17

Кристабел повече ви чета и по-малко пиша ( от 3 теми насам само чета), но сега вече ще се включвам повече.  Wink

# 38
  • Мнения: 229

Кристабел повече ви чета и по-малко пиша ( от 3 теми насам само чета), но сега вече ще се включвам повече.  Wink
Ами идвай  Grinning Имаме толкова много попълнения, че като вляза ми липсват вече познатите "стари лица"  Mr. Green
Мога ли тихичко да издам,че Мона си е взела изпита  Peace и то с две петици  Whistling

# 39
  • Мнения: 3
 Забравих да гласувам  Laughing  Ето - Бела във водата
                                                     - Едуард на площада
                                                     - Джейк спасява Бела
Тихичко честитя на Мона ! 
Ау, премиерата леко ще се отложи? Дано не е вярно.

# 40
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 847
Мога ли тихичко да издам,че Мона си е взела изпита  Peace и то с две петици  Whistling

Добре де, взела си изпита е не черпи. Ами как ще си вземе другите, като не е поляла този Whistling

Тим Джейкъб няма ли да се включи с любима сцена Laughing

# 41
  • София, България
  • Мнения: 5 598
Голяма борба удрям тези дни взех 2 много трудни изпита  Flutter

ама имам още един на 18ти - след това се отпускам и черпя  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 17
Кристабел виждам, че има много нови Заздрачени попъления  Hug
Честито на Мона Simple Smile

Хайде едно поздравче в унисон с темата Lita Ford - Out For Blood .... ех защо няма иконка вампир...  Thinking..... newsm36

# 43
  • Мнения: 21

Кристабел повече ви чета и по-малко пиша ( от 3 теми насам само чета), но сега вече ще се включвам повече.  Wink

Trinity, заплюх 14ти октомври за Туай-среща в София- налице ли си? Сложих пост в затворения блог, нека се координираме там, че тук бързо се харчат страниците и ще загубим нишката.

Цвети. едно браво за Placebo и The Cure коментара от предишната тема, ще приказваме пак някой ден  bouquet

Лили, мерси  Hug


Мона, честито- защо трябва чак в темата да научавам за резултата от изпита (за game theories и Prisoner's dilemma ли беше,че ако да, трябва да черпиш.. като се видим в Софоркс  Mr. Green)

# 44
  • София
  • Мнения: 504
Сега ми се иска да имахме униформи за утре, защото не знам какво да обличам ooooh!

Като стана въпрос за обличане, срам не срам, си признавам че адски много харесах роклята на Кристен като модел за бала ми, въпреки че няма нищо общо с модела на "перфектната рокля", който съм измислила много отдавна. А, и обувките, жестоки Heart Eyes
Сега си чакам билетите за да отида до Америка да си ги взема Whistling
Обувки - Rock & Republic- $300
Рокля - Valentino...
Желаещи да ми ги купят? Много добро дете съм, да знаете. И съм много икономична, никакви проблеми няма да имате с мен Mr. Green

Сега се отправям към леглото, защото в училище са измислили репетиция утре сутрин в 8ч /сигурно защото днес така и не отидох и са решили да ме наказват hahaha/, пък и съм спала по-малко от 2 часа тази нощ.

Лека на всички Peace

П.С. Мона, поздравления  bouquet

С малко късмет в сряда ще ви черпя и аз... Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт