Тема: Twilight/"Здрач" : тема 39 (за вампири-вегетарианци и върколаци)

  • 26 850
  • 730
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 897
Добро утро  bouquet

# 721
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Мириел, можеш да си смениш марката и модел телефон Wink
Аз просто пуснах линк със сайта  Wink

# 722
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 847
Да, видях, но пък из нета има толкова хубави картинки Peace

# 723
  • Мнения: 0
Добър ден!  Hug
Виждам скоро нова тема ще започнем Simple Smile
Колко ли ще се изпише до премиерата на Новолуние  Mr. Green
Леле имам чувството че полудявам  Rolling Eyes немога ако не вляза да ви прочета  Confused ако съм на вън пък се чудя каква ли тема обсъждате тук и се появява една идиотска усмивка  Laughing хората ме питат дали съм добре  newsm78 Ама аз съм супер особено докато гледах снимките Heart Eyes
А и замалко да забравя добре дошли на новите във форума  Hug

Последна редакция: сб, 19 сеп 2009, 12:58 от I.v.a.n.o.v.a

# 724
  • Мнения: 21
ДНЕВЕН БЮЛЕТИН

-Rоб за първи и последен път на Twitter- през ъкаунта на Питър. Повече тук, а тази хубава снимка с двамата е от тук


Тиутър-съобщението в частта му от Роб, гласи в свободен превод „Здравейте, това е Роб..пиша за първи и последен път, баща ми ме накара”



- И като сме все още на тема Роб и Туитър-профили... знаете ли колко „фалшиви” Робовци има там?


Взето от тук



- Из блогосферата започна да обикаля нова снимка от Новолуние, която май е тръгнала от  испаноезичната официална станица на Новолуние (с много интересен дизайн, между другото, заслужава си да се разгледа)




- Нов календар-мърчандайз. По-големи снимки тук.





- Нови-стари материали с каста
                - Роб в Италия (me like…) тук.


                

-   Видео и снимки с Роб в Токио тук

            

-   Harry Potter, anyone??  От тук

            

        -Aшли като фотомодел много, много отдавна (не прилича ли малко на българката, дето играе във „Вампирски дневници”?)

        



- Нови папарашки снимки с Келън, докато тренира във фитнес зала -
тук




-Две интервюта с Рейчъл/Рашел тук и още едно тук




- Неофициален гид на Здрач. Източник чрез източник




- Препоръчвам! Десете реплики за сваляне на д-р Кълън тук  (Най- много ми хареса номер 7. The name is Cullen. Dr. Carlisle Cullen, but I like to be known as Dr. Love.Simple Smile) )




- Още outtakes от фотосесията на Кристен и Тейлър за EW





- Видео интервю с Тейлър от VMA



-Видео-интервю с Били Бърк, от Playboy Mansion (не е шега)   тук
 


- На този фенблог намерих препоръки за ФФ на английски ( аз лично мисля да хвърля око на този  и този, звучат обещаващо..)


- Нещо смешно (за напредналите по английски)


- Готови ли сте за Halloween? Можете да си  облечете като Алис




-Безинтересно (и повърхностно) интервю с Еди Гатеги тук

- Поредната манипулирана снимка на Робстен на поредната жълта корица. Ако ви се чете съдържанието, има го тук

 

# 725
  • Мнения: 12
Здравейте момичета   Hug

Нямам много време вече да пиша , но ви чета когато мога !   Hug

Благодаря за бюлетина      bouquet

О, Келан   Heart Eyes 
Фотосесията на Тайлър и Кристен  е страхотна , много са готини и двамата на всички снимки   Heart Eyes

# 726
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Катрин, много сладък аватар Wink Още един изчервяващ се вампир, ама е чаровник  Laughing

# 727
  • Мнения: 3
  Тина, благодаря за бюлетина. Колко малко му трябва на Роб фена, за да се докара до еуфория! Десетина думи и много точки ... Снимките от Италия ме разнежиха, бяха от един много хубав период. Леле какво беше като започнаха да излизат в нета! Надявам се, че  не сме се радвали напразно и сцените там ще ни разтърсят.

# 728
  • Мнения: 17
И аз да се разпиша  Sunglasses
Тина благодаря за бюлетина.
На тези стари сними Ашли никък не ми прилича на Нина, ама незнам да то си е мое мнение.
А снимката на Едуард и Бела от испаноезичния сайт е много яка, много ми харесва  Heart Eyes

# 729
  • Мнения: 354
Да взема да пусна линк към новата тема, че много се омешиха  Hug Т У К

# 730
  • Мнения: 0
Здравейте момичета, човек да не влиза известно време и какво да ми видят очите сред нас са се появили и мъже. Уау добре дошли, направо да не повярва човек. Благодаря за бюлетина, страхотен е   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт