Щом Дюкан прочета черно бельо след това смело ще облека - 210

  • 30 866
  • 726
  •   1
Отговори
# 15
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
Момичета, купих си филе пангасиус за обяд и го размразявам в момента. Нещо ме притеснява, че ако го плесна на скарата, ще се разпадне. Дайте бърз съвет, как правите пангасиуса по режимите правила?  baby_neutral

Точно на скарата де....Осоляваш и мяташ на скара или оребрен тиган....

 Hug Отивам бързо да включвам скарата. Много благодаря, TheNMaster  Hug  Hug Hug

# 16
  • Мнения: 70
Ей че отдавна не съм била на втора страница.Привет момичета аз си карам поправката във втора но нещо става много бавно.От десетина дни варирам между 59.800 и 60.500кг.Кога ще тръгнат надолу не знам.Ами това е от мен оплаках ви се набързо сега отивам да работя.

# 17
  • Мнения: 158
Здравейте на всички! Hug

Преди дни писах, че искам да се присъединя към Вас, както писах бях на плодове и чай, направих леко захранване (но без зеленчуците)- като качих на 76.200, но понеже  бързах да мина във Вашите редици, започнах 1-ва фаза в понеделник,  като за начало с мляко и извара, сега съм трети ден.
Отчитам -74.600, значи досега -1.600.
Пия по 2 л минимум вода + мляко и някой друг чай.
Чета Ви много редовно и много се радвам на постигнатите Ви резултати!  bouquet
Много съм се амбицирала да махна от себе си всички излишни телеса, защото ми пречат на всичко, на самочувствието, на задъхването, на дрехите, които не ми стават.
Твърдо съм се решила и благодарение на Вас се надъхвам още повече!
...И аз предпочитам черното бельо, но не искам да се главозамайвам и да мечтая, а да видя резултатите и тогава с гордост да го облека bowuu

# 18
  • Мнения: 5 001
КариHug Hug Hug нали знаеш,че не трябва да гладуваш? Пиша това,защото при плодовете с чай си е направо глад...
Тука,ако гладуваш,организма минава в режим на пазене и  не сваля.А се сваля най-много от рибата и месото...т.е. от протеините....

Ти колко килограма искаш да свалиш?

# 19
  • Мнения: 3 091
Мерси много за записа на първа!
Засега съм послушна, папкам както чичо Дюки повелява.  Rolling Eyes

За пангасиуса - във фолио с малко лимон и подправки също става, ако скарата омръзне.

Остават ми още два П и съм си намислила разни зелени чуци с протеини. нямам търпение.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 901
Здравейте!

Този пангасиус дето миналата седмица го готвих, се провали като манджа, не помня дали ви казах - направих го във фолио, заедно с по 1 кисела краставичка, мини морковче и лук. Обаче стане с вкус на рибена чорба, рибата направо се топеше в устата, което ако беше преносен смисъл е ОК, но ако съм имала предвид да хапна нещо което става за дъвчене... не, мерси. Аз също се опасявах за слагането на филето направо на скарата, но другия път, като позабравя усещането, ще пробвам така. Да не говоря, че за мен беше и голям шок, че рибата просто много миришеше на море, има риби дето не миришат толкова, но тази...

Между другото в онзи първи пост на предходната страничка, дето има записани една сурия мадами, има 5-6 повтарящи се имена - до ни ги изброявам, че ще се обидят. Мен също ме има - аз съм там, както и в надписите на всички филми с мое участие под името "и други"  Mr. Green

Гардения, разгледах ви албума от рождения ден - ако съм изказвала друго мнение, вече подкрепям, че Надя прилича много, много на теб - да ти е жива и здрава! Изглежда много кротко дете!

Karry, като пишеш "като начало с мляко и извара" това означава ли че не си яла месо в тези П дни?

# 21
  • Варна
  • Мнения: 276
Добър ден и от мен!
Шушинка, благодаря! Hug честита ви годишнина!да празнувате още много много години заедно!а на теб пожелавам само едно нещо - ти си го знаеш какво е!целувам те!
Весинце, миличко, много ми липсваш! Hug Hug Hug Heart Eyes
при мен промяна няма - асансьор!както казваше Мирка, търся си асансьорен техник! Mr. Green

# 22
  • Мнения: 158
Кари,  Hug Hug Hug нали знаеш,че не трябва да гладуваш? Пиша това,защото при плодовете с чай си е направо глад...
Тука,ако гладуваш,организма минава в режим на пазене и  не сваля.А се сваля най-много от рибата и месото...т.е. от протеините....

Ти колко килограма искаш да свалиш?

Не не гладувам, само ми е трудно да закусвам, никога не ям сутрин и сега се мъча с мляко и трици за закуска.
По калкулатора на Дюкан трябва да съм 63, но и на 65-66 кг ще съм доволна. Но така като гледам поне 8-10 кг ще трябва да сваля.

Ям месо в понеделник - пиле
Вторник-Риба и Телешко на скара
Днес мисля пак риба да хапна на вечеря.


И само да питам, че нещо не съм наясно- Мога ли да ям консерва риба, защото на работа ще ми е по-лесно?

# 23
  • Мнения: 5 001
Кари...Почвай рибата тогава,за да имаш по-плавно преминаване(ако това целиш)....Не си играй с ударния етап,защото той е периода в който можеш да изненадаш организма и да разбуташ метаболизма....Днес вкарай риба ,а от утре и пилешко бяло месо....

# 24
  • Мнения: 980
Вещи, че кво му е на синьото бельо ?  Rolling Eyes
Аз и на такъв вид ще съм доволна.  Joy Joy

# 25
  • Мнения: 158
Забравих да питам, може ли от тези пилешките пържоли на скара, които ги продават вакумираните?

# 26
  • Мнения: 24
Здравейте .новата тема е чудесно оформена  както винаги  bouquet
При мен  нещо странно се получава или може би е нормално ама аз незнам.. от три дена никак ама никак не мога да ям .. ето днес  закуската-половин кис. мляко със триците и две яйца за обед и сега другата половина мляко на айрян едвам изпих  ии ужас лошо ми е от преяждане .. до утре няма да ям пак иначе ще ми стане лошо ..  Tired Иначе ми се яде всичко  нямам непоносимост към нищо , и месо и риба и яйца и мляко мога да си ям , нямам проблем просто се чувствам преяла от нищо а в началото на режима яко се тъпчех  със всичко позволено   сега не мога така намалих храната рязко сякаш и то не аз по свое решение  а организма ми го прави ..  newsm78

# 27
  • Мнения: 5 001
Забравих да питам, може ли от тези пилешките пържоли на скара, които ги продават вакумираните?
Много са солени и са киснати в разни маринати,които може да не са режимни...Резултата е задържане и несваляне....

# 28
  • София
  • Мнения: 570
Привет и в новата темичка! Hug
.....
И само да питам, че нещо не съм наясно- Мога ли да ям консерва риба, защото на работа ще ми е по-лесно?
Можеш, но само риба тон в собствен сос. Всички други рибни консерви съдържат олио, дори и да пише, че са в собствен сос. А  готовите вакумирани пържоли ги избягвай, защото са солени.
С Мастърчето сме писали едновременно. Simple Smile Hug
АннаБелс, до утре има много време, кък тъй няма да ядеш нищо, дори и насила хапни поне привечер нещичко.

# 29
  • Мнения: 7
Здравейте, да се разпиша и аз в новата тема, Вещи, чудна е   bouquet
Аз от днес съм на нова работа, скочих направо в центъра на лудницата, но нищо, току-виж съм стопила някое килце и от това Wink
Менюто ми, 3 ден ПЗ: закуска - прясно мляко с трици; обяд - телешки кюфтета с доматен сос; следобедна закуска - кисело мляко със степче; вечеря - пангасиус на фурна със зеленчуци.
Чак линийката съм забравила да си преместя ... а всъщност стоте грама най-сетне паднаха, повлякоха още няколко и ето ме с нов резултат.

Последна редакция: ср, 09 сеп 2009, 17:28 от miss Marple

Общи условия

Активация на акаунт