LaRedoute.fr - 131 - Всичко за поръчката!

  • 33 232
  • 673
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 2 897
моля някой да даде см на 42-ри номер
Имаме 43 - стелката е 27,5.

42 на други Пуми 27см Wink

# 151
  • Мнения: 685

81 сякаш ще ви е голямо  Shocked Дъщеря ми в момента носи 81 , верно, че е по-мъничка, ама.....
Ето р-рите на 86
горе на раменцата, от рамо до рамо - 227см
отдолу под ръкавите - 37
дължина от средата на рамото надолу - 43см
ръкав от рамото - 32см
Ако не е тайна, колко кг е дъщеря ти, моята е 10и половина. Питам, за да ти помогна да се ориентираш. Имам и едно яке 74 от по-миналата зима. Дарето го носи миналата. Прибрано е, ако го изнамеря, ще ти сваля р-ри. Но все пак си мисля, че 81 ще ви е голямо.

 Embarassed Лелеее ама и аз съм от тези, които все гледат да не вземат мъничко, та се хвърлям на по-голямо, но това 86 определено ще и е огромно, тъкмо премерих на нея как изглеждат размерите, успешно, ако можех да шия 2 щях да изкарам  Joy
Обаче пък си мисля, Altevs, че 81 поне до пролетта ще ни кара, баш зимата със сигурност ще носи още нещо отдолу  newsm78 Иначе на кг е около 8 сигурно, на ръст 69-70, пак доколкото успях да измеря в момента. Вземала съм от тениските и бодитата намалените при албанците от 1-2 Е 81 размер и не са и толкова огромни. 74 си мисля, че няма да я кара цяла зима.  newsm78 (ако ти е на лесно измери му ръкавите само да си направя справка, имам тук едно на което пише, че е за 4-6 м и й е точно, дори леко теснее вече)
А пък и мацките от темата с кодовете ме светнаха как да го намаля и сега с оназ чанта куфар Бъз + бд ми излиза с 10на Е по-ефтино.  Whistling

# 152
  • София
  • Мнения: 1 178
Днес си взех и аз пакетче от пощата (25.08) с две неща-детска пижамка и форумската чанта-дойде екрю,както исках.Хареса ми,но ми идва малко големичка за ръста,не съм свикнала с такива,но тъкмо да разнообразя  Flutter Ето и реални снимки на последните ми две поръчки.
Само аз ли останах да чакам от 11.07? Все се надявах да дойде,че са ми важни неща,проверявах да не ми е отказана заради кода за сивозеления куфар,но не е...С този куфар не ми върви-пускала съм го три пъти,от всеки акаунт по веднъж,включително и с лично пратен код и не получих нито един  Crossing Arms
дамската чанта na  LE COQ SPORTIF  ,хубава ли е  на  живо, че и аз  я  чакам newsm78

Чантата е хубава,като на снимките е,цветът е много светло екрю.Аз се разочаровах само и единствено от големината и,очаквах по-малка.Кожата е изкуствена-сега погледнах външната част е 100% полиуретан и подплата 100% полиестер.
Cvetelinka,велуреният комплект е тъмносив,сигурно кафенее от светкавицата  newsm78
В последния момент привечер намерих още едно известие в кутията,та успях да взема и пакетче от 27.08 със сешоара подарък  Heart Eyes и една дълга калъфка.Към тази поръчка чакам и две олекотени 140/200

Последна редакция: пн, 07 сеп 2009, 22:17 от em4eto

# 153
  • София
  • Мнения: 1 020
След като вчера направих една огромна глупост и пуснах две поръчки еднакви, влизам да споделя с вас, поне вие ще ме разберете, че ми идва да се  #2gunfire #2gunfire #2gunfire. Слава богу поръчката е от две неща + тривки за безплатната доставка.
Та ако някой му трябват тези калцуни в розово и тези кецки № 42 в черно може да ми пише.
Ако НЕ, съм решила да не си взимам колетчето и да го върнат, та да чакам чек, добре че я пуснах на името на мъжа та да не се чудя сега какво да взимам и какво да не взимам.

# 154
  • Мнения: 2 039
Момичета, това е зимно яке, нали  Rolling Eyes ? Поръчах го с код за 28 евро, супер доволна от това, но после се замислих дали е дебело, щото на нас такова ни е нужно. Ако някой знае, да сподели, моля  Praynig  bouquet
Оффф, забравила съм линка  Crazy Става въпрос за Адидаското бебешко-детско яке  Wink

http://www.laredoute.fr/vente-blouson-a-capuche-garcon.aspx?prod … &numberpage=1
 За това става въпрос, никой ли не знае  Confused

# 155
  • София
  • Мнения: 1 020
Момичета, това е зимно яке, нали  Rolling Eyes ? Поръчах го с код за 28 евро, супер доволна от това, но после се замислих дали е дебело, щото на нас такова ни е нужно. Ако някой знае, да сподели, моля  Praynig  bouquet
Оффф, забравила съм линка  Crazy Става въпрос за Адидаското бебешко-детско яке  Wink

http://www.laredoute.fr/vente-blouson-a-capuche-garcon.aspx?prod … &numberpage=1
 За това става въпрос, никой ли не знае  Confused
Аз го поръчах за приятелка - не е от най-дебелите, същото го казаха и момичета тук, доста се коментираше точно това яке. За късна есен е, по-скоро, или пък с дебела жилетка от долу.

# 156
Момичета, това е зимно яке, нали  Rolling Eyes ? Поръчах го с код за 28 евро, супер доволна от това, но после се замислих дали е дебело, щото на нас такова ни е нужно. Ако някой знае, да сподели, моля  Praynig  bouquet
Оффф, забравила съм линка  Crazy Става въпрос за Адидаското бебешко-детско яке  Wink

http://www.laredoute.fr/vente-blouson-a-capuche-garcon.aspx?prod … &numberpage=1
 За това става въпрос, никой ли не знае  Confused

това се пукнаха да го коментират в предишната тема. виж там Peace
\аз лично не 28, а 8 евро не бих дала за нещо, което ще се носи 2-3 месеца, и то броени пъти. но... въпрос на вкус - казало кучето и...  Mr. Green\ \да не ти троша ентусиазма Grinning\

# 157
  • Мнения: X
За мен якето е хубаво, платих го 23 Е...Взимала съм и от 5 Е яке и от 13 Е- зимни. Адидаското става за зимно според мен. Не е супер подплатено, като пухенка, но ще топли според мен. Като се поноси малко ще дам отзив дали си струва парите.
На мъжа 2 тениски- на Конверс и Билабонг им се прецакаха цветовете някак си. Някакви странни петна, като захабени...а са от това лято...Неиздръжливи идват, добре, че съм ги взимала за цена, на която от тук ще му взема най-обикновена, та да не ме е яд...

# 158
  • Мнения: 0
Момичета, искам да си пусна поръчкат, но бих желала и подарък към нея. Не мога да намеря линка към кодовете за подаръците. Някой може ли да ми прати. Предварително бл.

# 159
  • Мнения: 685
edspace, ето: http://www.promokodove.com/1575 мен одеве от другата тема ме сметнаха за този сайт и съм супер благодарна, дори не подозирах, че съществува така синтезирано и ясно.  Grinning

# 160
Момичета, искам да си пусна поръчкат, но бих желала и подарък към нея. Не мога да намеря линка към кодовете за подаръците. Някой може ли да ми прати. Предварително бл.
Shocked newsm78 малко по-надолу, из заглавията пише       САМО ЗА КОДОВЕ ОТ ЛАРЕДУТ-34   Peace
и сега, понеже е късно да поспамя на воля Mr. Green
вървя си аз днес, накипрена изцяло в редутски одежди \за справка съм с размерите на двукрилно гардеробче\ с двете малки гардеробчета \по-малкото тип нощно шкафче, а големшкото като скринче\, и те изтипосани по последна редутска мода и срещам приятелка \тя - колкото трикрилно, т.е. ме води по точки\. Приятелката силно притеснена и разтревожена, започва нервно да ме разпитва откъде купувам дрехи на децата - нейното за първи клас, обикаля магазини, а не може нито размери да намери, ако пък има, то са на бомбастични цени и т.н. и т.н. А аз и отговарям спокойничко - Аааа, аз отдавна не пазарувам нищо оттук. Носят ми ги от чужбина! И размери има, и цените-цени... поизредих кое колко струва, накрая приятелката направо щеше да ревне. Оставих я да се тръшка и да си обикаля магазините. Малко гадничко, но никога не съм била по-доволна, че съм ларедутка  Heart Eyes Hug  bouquet

# 161
  • Мнения: 5 790
Отдавна не ходя по БГ магазини и не си давам парите на спекуланти...
Последният път като се опитах да си купя клинче, един младеж-продавач ме изгледа от горе до долу и мъдро заключи: "Ма вие сте доста дебеличка, г-жа".  Mr. Green В такова приключение се вкара, че гаранция, повече на никой няма да каже така.
P.S: Ханшът ми е 90 см, но и 190 да беше как пък ще ми прави такива коментари!

# 162
на мен ми го съобщават индиректно Mr. Green като "Размерите са стандартни" - разбирай - "ти си извън всякакви стандарти" или "фирмата не шие големи номера" - разбирай - "ходи си купи палатка" Mr. Green
да жувей ларидутъ! Crazy

# 163
  • София
  • Мнения: 1 740
на мен ми го съобщават индиректно Mr. Green като "Размерите са стандартни" - разбирай - "ти си извън всякакви стандарти" или "фирмата не шие големи номера" - разбирай - "ходи си купи палатка" Mr. Green
да жувей ларидутъ! Crazy
Само дето ти не си виждала Алекс и не знаеш, че носи 36 номер панталони, което ще рече че определено не е дебела  Laughing

# 164
  • Мнения: 5
Е, то по нашите магазини... дрешки за петкрилни гардероби /демек за мен - 42/44 размер/ хем що годе модерни, хем що годе евтини, хем разнообразни - няма. Ако има... са некви моди изпонаядени от молците, подходящи за тьотки тип баба Цоцолана и вмирисани на нафталин. Преди години... след раждането... съм седяла насред Витошка... редейки ред цифки, ред сълзи, че всите дрехи, които ми допадат са шити за манекенки /а тогава се вмъквах в 40 размер/. Та Редута ме удовлетворява напълно. За обслужването по бегейските магазини - без коментар.


ps. да добавя само, че покрай Ларедута и приятелите са хепи, щото както пише в шопинг Библията - ако имаш 2 куфара /или пет 'гъбки'/ подари един на ближния си.Simple Smile

Последна редакция: вт, 08 сеп 2009, 00:20 от azia

Общи условия

Активация на акаунт