Twilight/"Здрач" : тема 36 (за вампири-вегетарианци и върколаци)

  • 14 676
  • 426
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 21
Цитат


Викам си наум "Хм, дали да не купя и да донеса за следващата Туай-среща в София през октомври?"

Ама вие срещи ли си правите  Simple Smile

Да...само за доверени хора...имаме си един закрит блог, където си качваме снимки- въобще, ние сме цяла ложа тук....  Laughing
Ще ти пуснем един тест и може и да те приемем... (шегувам се, няма приемен изпит... но като се позадържиш в темата и се ориентираш как е при нас, ще те приемем)  Laughing

# 16
  • Мнения: 3
    Аз съм за класиците Брамс Стокър и Ан Райс, Интервюто.

   Цвети, кога успя да смоташ Свръхестествено до 2 сезон. Аз съм едва на средата на 1. А Уоми казваше, че нямало секс. Но има в една серия,  Simple Smile за разнообразието е добре.

# 17
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 903
Скаачам първо, а сега ще гласувам

# 18
  • Мнения: 6
Няма ме 1 час и вие вече сте на 2ра страница от новата тема - това се казва скорост! Mr. Green

Гласувах за Кинг и Интервю с вампир...първия много любим автор, а филма съм го гледала поне 8 пъти - на сърце ми е!

Лили - така се получава като имам безконтролно безсъние от време на време....
Във Втори сезон става все по-интересно ще видиш. Аз се чудя тази вечер да започна ли трети Thinking
Уоманитка ще чакаме новите писания, дано скоро имаш нет ((((:

# 19
  • София, България
  • Мнения: 5 601
Цвети, следващите сезони са още по-интересни  Sunglasses

# 20
  • Мнения: 1 775
Дръпнала съм драматизация на Salem's Lot, но още не ми е дошла музата да я слушам, за Кинг ми трябва настройка, въпреки, че съм му фен по принцип.
Не се хаби - филмът( Сейлъмс Лот) няма да ти хареса  Rolling Eyes  ( особено ако си чела книгата)
Не, става въпрос за аудио драматизация, а книгата не съм я чела, някак я избягвам от години, не съвсем съзнателно.

Ох, колкото повече говорите за Supernatural, толкова повече ми нарасва нуждата от Дийн Mr. Green - добре, че започва другата седмица, иначе щеше да стане нетърпимо. Grinning

# 21
  • Мнения: 54
Цитат
(шегувам се, няма приемен изпит... но като се позадържиш в темата и се ориентираш как е при нас, ще те приемем)  Laughing

Aми всъщност ми стана интересно дали всички "старейшини" ще ходите заедно да гледате филма, че не вярвам някои от мойте приятели да иска ... мисля, че доста трудно мога да ги навия ...  ooooh!

Иначе аз до сега не съм имала други любими филми или книги.

# 22
  • Мнения: 3 818
Гласувах за Стивън Кинг, останалото е аматьорщина Laughing

Съжалявам, че в предната тема съм объркала кой какво и кога е казал Embarassed Grinning

Изи, Hug уби ми концентрацията, момиче. Мисля, че сега трябва да започна отново от нулата мантрата с робърт hahaha

# 23
  • Мнения: 229
Stitch, мерси ( в тон с анкетата е  Wink )
И на тебе честито попълнение в подписа Peace Ама не може да се сравнява с Олдмън Whistling Хубаво е обаче да нямаме еднакъв вкус. Така няма да се караме  Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 3
     Обаче Цветка е права - и Сам от Свръх-ното не е за пренебрегване. Никак. Аз съм в голямо двоумене между двамата братя.  Sunglasses
     СайлъмсЛот книгата на времето много ми беше харесала, и изобщо си бях фен на Кинг, за всеобща почуда около мен. Но после спрях да чета негови неща. Не знам, просто смених канала. Ще взема да се върна да попрегледам да видя и сега ли ще ме завладее.

# 25
  • Мнения: 0
Team Jacob - because my HOT Wolf can beat up your pretty vampire!

Изида, тук някаква символика ли виждам? Mr. Green

# 26
  • Мнения: 3 818
На мен ми харесват двамата братя в комплект, толкова добре са ги подбрали и толкова много си отиват, че няма никакъв шанс единият да ми хареса повече от другия Laughing

# 27
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 441
Team Jacob - because my HOT Wolf can beat up your pretty vampire!

Изида, тук някаква символика ли виждам? Mr. Green

Може да има най-различни интерпретации Wink Grinning

# 28
  • Мнения: 0
Аз изгледах 6 серии на Свръхестествено и там запецнах. Дъщеря ми твърди, че вторият сезон е по- добър. А иначе, Сам /нали той беше по-малкия брат/ ми хареса повече. Но си признавам, че се изказвам малко неподготвена. Мога ли да мина направо на втори сезон, или ще изгубя завръзката?

# 29
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 903
А иначе, Сам /нали той беше по-малкия брат/ ми хареса повече.

цццц Naughty

Moonlight - за това гласувах. Яд ме е че прекъснаха сериалчето, вампира беше супер готин, а и музиката не беше за изпускане.


Не е ли изпуснат сериала "Кръвни връзки" newsm78

Общи условия

Активация на акаунт