тема - указател на екологичните теми

  • 6 291
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 048
Момичета,аз да ви попитам случайно някъде измежду всички зелени теми,да сте срещали някоя,в която да има някакъв 'лек' срещу мухъл(петна от стар мухъл,смисъл  явно  една част от стената зад дивана не е изсъхнала хубаво още по времето когато сме я измазвали,слагали тапети и т.н. и е  мухлясала  и сега вече е изсъхнало и не се разпространява,но има грозни петна,а и не знам дали не е вредно)

# 31
  • София
  • Мнения: 12 236
  И аз да благодаря за тази темичка, че дълго ги търся ако съм изпуснала да се запиша  Simple Smile

# 32
  • Мнения: 658
Всъщност как стои въпросът за нов подфорум? Кой трябва да се пита? newsm78 Simple Smile
Трябва да се питат модераторите и по-специално Tatti (така ме посъветва друг модератор). Аз му писах преди няколко дни, но коментари не ми е върнал. Изглежда, че трябва да настояваме повече хора, по-сериозно. Тази тема е много на място и съдържа всички убедителни причини, заради които да настояваме за еко подфорум. Момичета, предлагам да известите медераторите за тази тема , нека да им пишем повече хора за да ни вземат насериозно Peace Освен това вече няколко от нас приеха идеята на smurfette да включим в подписите си призива "нека има Еко подфорум в Бг-Мамма!". Включете се и вие Simple Smile И последно - Grace, може да пуснеш анкета в тази тема с въпрос "Има ли смисъл от Еко подфорум?". Така първо ще се преброим и второ ще дадем още едно основание на модераторите.

# 33
  • Мнения: 2 652
Kabiv, нямам идея как да пусна анкета в темата тепърва. Т.е., аз не мога вече да я редактирам.

# 34
  • Мнения: 658
Виждали ли сте тема от типа "Маймунско бременеене" или "9 месеца в хармония с природата" - тема за еко-бременни? В отчетните тече такъв флоу Crossing Arms, като почнеш от сутрешните кафета та стигнеш до 5-те първи страници, в които се коментира колко добре е оформена темата  Sick Искам да си правя дъра-бъра със себеподобниии Tired 

Скъпи модератори,
Тъй като бихме искали да измерим какъв е реалния интерес към Еко подфорум, може ли да включите следната анкета към тази тема:
"Мислите ли, че БГ-Мамма има нужда от обединяващ Еко подфорум?
- да
- не"
Благодаря  bouquet

# 35
  • Мнения: 5 713
Кабив, кефиш ме.  Laughing  Hug

# 36
  • Мнения: 3 988
Аз кликнах на "Информирай модератор" под постинга на Kabiv и добавих следния текст: "Моля, добавете предложената анкета! Благодаря!"  Grinning

# 37
  • Мнения: 6 713
Аз съм далеч от "еко колкото повече писали в темата дотук Laughing, но се интересувам от такива неща и ми се струва, че ще бъде по-лесно за всички потребители на форума, да има такива теми на едно място. Peace

# 38
  • Мнения: 2 652
Aз, обаче, мисля, че  трябва да се пусне отделна тема с анкета, за да може да гласуват повече от четящите тази. М? Само че в кой подфорум ще е най-подходящо според вас?

Лурдес, ни съ прай. Знам те, че си "трии хъгър" под прикритие  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 658
Грейси, давай пак тук да я направим - в "Хомеопатия, билколечение, алтернативна медицина", а отделно ще пуснем по едно изречение в другите еко теми за да информираме народа к'ви ги вършим Whistling
Лурдес, ни съ прай. Знам те, че си "трии хъгър" под прикритие  Mr. Green
Joy

# 40
  • Мнения: 2 652
Аз защо ли си мисля, че трябва да е в "майки"? Знаеш ли колко много хора не влизат тук, точно заради хомеопатията и алтернативната медицина? А ние искаме един практичен подфорум с всякакви зелени съвети за домакинство, деца... (може и мъже  Mr. Green)

# 41
  • Мнения: 189
Аз защо ли си мисля, че трябва да е в "майки"? Знаеш ли колко много хора не влизат тук, точно заради хомеопатията и алтернативната медицина? А ние искаме един практичен подфорум с всякакви зелени съвети за домакинство, деца... (може и мъже  Mr. Green)

и аз така мисля.........

# 42
  • Мнения: 658
ОК Peace Права си

# 43
  • Мнения: 5 713
На мен пък други мисли ми се въртят в главата, момичета.
Кабив, Грейс и другите, разбира се, имате толкова много знания и толкова много информация....

# 44
  • Мнения: 658
Вери, не те разбрах Confused Какво имаш предвид? Мисля, че всички имаме едно и също в предвид, но се изразяваме различно.
Ето това видео на Маги Малеева днес ме вдъхнови да продължа с коментарите по темата за Еко подфорум, защото както за мен, така и (разбирам) за другите "трий хъгъри" тук, целта на настояването ни към модераторите не е просто да диференцираме темите, да се затворим в своята си "общност" и да си шушнем за нашите зелени идеи. Целта на Еко подфорума е много по-отговорна - да научим себе си и децата си на уважение към природата и с тази мисия да убедим още съмишленици за по-пълноценен живот. Разбира се има специализирани еко-форуми, където бихме могли да пишем или ние самите бихме могли да си направим отделен външен, но BGMamma е най-големия форум в България, който обединява хора от различни полове, възраст, лайфстайл, начин мислене и пр. Това е негово предимство, но и отговорност! Очевидно е, че тук има хиляди хора, които се вълнуват или просто са любопитни да разберат как могат да живеят по-здравословно, да мислят по-позитивно, да са по-пълноценни за себе си и обществото. Те търсят опит и информация. Убедена съм в това, защото всеки ден го виждам на живо в магазина си. Отплеснах се, извинявайте! Искам да кажа, че повечето българи са отворени за еко-идеята, искат да знаят повече, но не са така активни като нас.
Разбира се, не е удачно да се създават нови подфоруми по "слаби теми" или такива, които вече се съдържат в останалите подфоруми, защото това би объркало повече потребителите, но с еко-идеята е по-различно. Това е една достойна глобална тема, която вълнува мнозина, но малко са тези, които вече съзнателно я прилагат в живота си. Повтарям се. Еко подфорума би обединил теми, които в момента се "прокрадват" из другите и се получава малко като натрапване, а това дразни останалите. Смятам, че ще бъде по-толерантно и към нас и към остамалите, ако има отделен форум, защото тогава потребителите ще влизат там по свой интерес и желание, а не просто група ентусиасти да се натрапват на останалите.
В духа, на това за което Маги говори във видеото по-горе, аз не бих се отказала да настоявам за Еко подфорум, защото вече съм имала един-два неуспешни опита с такава молба към модераторите. Ще се подготвя и ще пусна нова тема с анкета и списък на еко-темите в „Майки”. Грейс?

Общи условия

Активация на акаунт