тема - указател на екологичните теми

  • 6 296
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 191
Грейс, чудесен указател!
 А съществува ли тема със заглавия на филми , примерно тези на М. Мур?

# 16
  • Мнения: 902
Грейс, чудесен указател!
 А съществува ли тема със заглавия на филми , примерно тези на М. Мур?
Не. Може да пуснем. А може да я съчетаем с книги + филми на зелена тематика или алтернативна. М. Муур е по-скоро към конспиративните теории.  Има ли го вече в нета новия филм за капитализма на М. Муур, който излезе наскоро?

# 17
# 18
  • Мнения: 6 713
И аз благодаря за темата, че иначе не мога да се оправя просто - във всеки подфорум има теми от такова естество. ooooh!
Май е най-добре един ОБЩ подфорум, нали?
Всъщност как стои въпросът за нов подфорум? Кой трябва да се пита? newsm78 Simple Smile

# 19
  • Мнения: 2 759
                               Мебели от картон   

# 20
  • Португалия
  • Мнения: 3 988
Всъщност как стои въпросът за нов подфорум? Кой трябва да се пита? newsm78 Simple Smile

много питаха и писаха,но не знам какви отговори са получили  newsm78
аз лично,не получих!

# 21
  • Мнения: 2 132
И аз тук, че много теми имало, а аз 1/2 не знам  Laughing

# 22
  • Мнения: 5 713
И аз тези дни открих темата. Как така съм я пропуснала... Laughing

# 23
  • Мнения: 2 176
А аз пък все я търся и загубвам.
 Peace

# 24
  • Мнения: 1 048
Grace'    bouquet
Добре,че пусна линка

# 25
  • Добрич/Етрополе
  • Мнения: 252
Grace'    bouquet
Добре,че пусна линка


и аз благодаря!  Hug

# 26
  • Мнения: 11 818
Грейс, поздравления!!  Hug Браво и на всички допълващи! Peace

Дано успеем да си извоюваме Подфорум! Спомням си преди време как отделиха Кино и телевизия от Клюкарника - пусна се тема с анкета. Ако искате и ние да пробваме и да се активизираме в гласуването, че не сме пък чак толкова много.. Но забелязвам все повече желаещи и стремящи се към естественото (напр. в Отчетните теми по години), така че ще има и страничен интерес!

Исках да добавя още доста, като напр. темите за Натривия глутамат.. Е-тата.. ГМО.. но всъщност ги има посочени на първите страници в по-големите вече дадени теми. Та доста богата библиотека се очертава!

Последна редакция: ср, 14 окт 2009, 10:27 от Сиси ♥♥

# 27
  • Мнения: 2 759
...така че ще има и страничен интерес!...
                              Аз така и не мога да си представя 'Зелен' подфорум точно заради този 'страничен' интерес... В момента сме си добре, мисля. И тамата за раждане в къщи си е на мястото, и ЕБХ-то, и за дъждовната вода... Да, малко разхвърляно изглежда, но определено това е по-добрия вариант. Понеже 'нашите' си теми за като за цял един форум  Blush. А не може да окупираме този.

# 28
# 29
  • Мнения: 219
още един зелен Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт