Twilight/"Здрач" : тема 35 (за вампири-вегетарианци и върколаци)

  • 17 910
  • 429
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 116
Luibimata mi kniga/film za vampiri, osven Zdrach:

Istorikat - Elizabeth Kostova
Vampirski dvevnici- ???
Pandora - An Rais
Dobre doshli v Transilvania - Marina ???
Intervui s vampire
True blood
 i t.n. kakvoto se setite

# 406
  • Мнения: 21
Хриси е страхотен човек и си запазете не-квалификациите за собствена вътрешна употреба ( или за мемоарите си) .

Тhanks, I appreciate it   Hug  Grinning



Тина, вярно ли на тази снимка Тайлър е сниман юни?! Значи той се променя не с дни, а с часове, браво браво, може и да не ми се наложи да чакам още три години hahaha
Monka го каза, не аз... Тя води раздела "мерки и теглилки" за каста на Туайлайт  Mr. Green (и въобще не почвайте бели дискусии по този ми коментар, че ще редакторствам!!!)  Joy



: "Twilight"/"Здрач"- най тъпият филм
Тази тема брои ли се ???  Joy Заслужава ли да я чета?
Naistina imalo i takava tema... ama mai sa ia zatvorili, zashtoto ne mojah da napisha komentar. Edna macka beshe pisala, che tezi koito zashtitavat filma i knigata sa ili blondinki ili rabotiat za Egmont...

Да, имаше такава тема  в началото, но я заключиха, защото не можело да има две теми за едно и също нещо... та навремето поканихме и хейтърите да пишат при нас, ако искат.... този коментар за това, че ни плащат, го имаше и по-късно от някой... ние питахме къде раздават заплатите, ама не ни ориентираха... hahaha

# 407
  • Мнения: 0
ауууу, дали да не охладя страстите малко, като кажа, че съм изключително благодарна на Монка за галерията й, някак си малко по-забавно е да гледам снимки, вместо да повтарям мантрата. Ефектът е същият де, още съм на кота нула Joy

................. Значи той се променя не с дни, а с часове, ........................

Може пък наистина да са нацелили десятката, като са го взели за ролята на върколака Джейк. Как ли ще изглежда в Зазоряване?  Grinning И защо наистина да чакаме три години? Някой споменавал ли е днес, колко прекрасен е Джейкъб/Тейлър?  Обаче нямам снимки, които да кача. Rolling Eyes

# 408
  • Мнения: 21
Luibimata mi kniga/film za vampiri, osven Zdrach:

Istorikat - Elizabeth Kostova
Vampirski dvevnici- ???
Pandora - An Rais
Dobre doshli v Transilvania - Marina ???
Intervui s vampire
True blood
 i t.n. kakvoto se setite


Да, нека бъде смесено за сериали и книги на вампирска тематика- защото може не всеки да е чел нещо друго (аз доскоро не бях пипвала друга вампирология... а и технически "Мистериите" за Суки Стекхаус не съм ги чела, а ги слушам като аудио книги)
Хайде да се сетим какви вампирски сериали е имало/има...
Moonlight    
Blood Ties
Buffy  
Angel
Vampire Diaries
  True Blood  
други има ли?

А, и Мона- книгите,по които се прави True Blood   се водят Southern Vampire Mysteries... като го включваш в анкетата  Simple Smile

# 409
  • Мнения: 6
Здравейтее
Днес сте повилняли мъничко Mr. Green
А ние днес с колежката изкарахме ден на слънчице в стария град и познайте каква тема обсъждахме Laughing Както и да е стигнахме до извода, че Роб иска да се казва Спънк заради "Пари" на Еймис. Нали и там има един Спънк, който пак е актьор /и има роля на първобитен човек/. Нещо се е вдъхновил от живота в книгата...който е един такъв "здравословен"...

Тина мерси за бюлетина   bouquet
Какъв е смисълът да слагат чуждо тяло ня Тейлър, след като във филма ще видим разликата?! ooooh!
А фен-клипчето е страхотно. Кадрите са миксирани толкова добре, че нямам думи и песента вече ми влезна в главата Heart Eyes

Монка, Офисът не е завършен, но остават 2-3 глави до края доколкото прочетох (:

# 410
  • Мнения: 54
eaven (MonkA) Изтрих всиките си 3 съобщения ... НО пак нищоо!

# 411
  • Мнения: 0
Хей, как така "вампирска" анкета без Стивън Кинг?

# 412
  • Мнения: 21
... стигнахме до извода, че Роб иска да се казва Спънк заради "Пари" на Еймис. Нали и там има един Спънк, който пак е актьор /и има роля на първобитен човек/. Нещо се е вдъхновил от живота в книгата...който е един такъв "здравословен"...

Не, според мен друга му е била идеята, ама не ми се навлиза в тази територия... нека Монка обясни младежкия жаргон, ако й се занимава.... аз само бих ви препоръчала да не употребявате думата пред англоговорящи... Joy

# 413
  • София
  • Мнения: 504
Бела, Естествена блондинка, признавам си. Blush

Само не разбирам чий брилянтен мозък смята, че има зависимост между цвета на косата ми и книгите, които чета? Joy
Ако трябва да съм по-убедителна, да се боядисам черна? Whistling

Fairy, Practiсe makes Perfect Mr. Green /Или Практиката довежда до съвършенството/
Продължавай с опитите, а аз ще се погрижа за новия материал Laughing

Fairy, Хриси, аз говорех за снимката на Роб, че е от юни, нещо не се разбрахме Laughing

thgiliwTwilight, не знам защо ми дава проблем тогава. Както и да е, довечера пак ще пробвам че сега излизам Wink

~~~~~

Моля ви, престанете да се забавлявате на мой гръб. Laughing
Хриси, основно за теб се отнася Whistling

Подкрепям, че идеята е била друга. Лошо момче Joy


# 414
  • София, България
  • Мнения: 5 600
Хей, как така "вампирска" анкета без Стивън Кинг?

Сейлъмс лот е най-великата книга за вампири  Mr. Green
(  Здрач-сагата е феномен, но не е някакъв литературен връх  Laughing  )

# 415
  • Мнения: 1 343
Оххх Mirel добре дошла в клуба на немелодичните  Joy Joy Joy
Гледам разразили са се бури Simple Smile
thgiliwTwilight здравей Simple Smile Джейк си има своя чар и роля Simple Smile най - малкото ни показва колко прекрасен е Едуард и действа като негов антипод Simple Smile Огън и лед Simple Smile Джейк не е върколак а е шейпшифтър Simple Smile
А сериозно за митовете с кола, чесъна , и другите Simple Smile мисля че са митове пуснати точно от безсмъртните за да могат да се сливат по лесно с обикновенните хора Simple Smile отдавна са ми омръзнали кучешките зъби и това че нямат отражение немогат да влезнат в църква и така нататък ... Харесва ми историята и ощеее нещоо
Затъмнение: Едуард казва на Бела относно белязването - По скоро "нейният Сам" така че го има като предадка за белязването сложена от Стефани явно и тя мисли в моята посока относно белязването.  Hug

И аз съм естествена блондинка Simple Smile и още съм си руса Simple Smile

# 416
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Обаче Джейк отива да търси някоя, която да бележи и колкото и да търси не намира Peace -  това май подкрепя моето мнение

# 417
  • Мнения: 21

Fairy, Хриси, аз говорех за снимката на Роб, че е от юни, нещо не се разбрахме Laughing

Моля ви, престанете да се забавлявате на мой гръб. Laughing
Хриси, основно за теб се отнася Whistling


За снимката- Fairy даде линк от твоята галерия с една обща снимка на каста, където Тейлър като малко момченце се беше свил отзад... И ти я цитира и каза, че снимката е от юни... Тя си е мислела, че снимката е по-стара и Тейлър много е пораснал междувременно...
Сега изяснихме ли се? Ти за тази снимка ли си имала предвид (с Джеймс сред основния каст)

Не те взимам за мезе, бе- казвам като по-млада да обясниш жаргоните и как мисли един 22 годишен, като си измисля прякор (макар че всички го знаем, като си бил измислил Clive Handjob докато бил във Франция...само и само да се смее, като персоналът се обръща към него с Monsieur Handjob)  Joy  Joy
A иначе сори, че все теб си набелязвам за събеседник- аз така имам тенденцията от време на време ...докато не ми се развикаш и ти, че съм те взела на мушката и че съм такава и онакава  Joy

# 418
  • Мнения: 54
Ох, не ми се карайте, ако спамя, ама съм стигнала до тема 5 ... и ми пуснахте мухата, че саундтрака към Новолуние е на лице .... Ако е така - нещо линкче има ли ... насоки ... ? Rolling Eyes Praynig

# 419
  • София, България
  • Мнения: 5 600
Малко помощ за анкетата ще ми трябва  Rolling Eyes

За момента нищо не разбрах ... последно книги? сериали ?  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт