Поли роди малка госпожица Паола! Необходимата сума е събрана!

  • 207 981
  • 2 227
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 323
Пренасочих линка от карето Новини да сочи директно тук, към тази тема.
И в темата в Клюкарник добавих линк насам.
Така е много по-добре - синтезирана и изчерпателна информация.
Дано повече хора се включат!

# 16
  • Мнения: 656
Коте Марта, страхотно си синтезирала информацията, чудесно е! Браво!   bouquet
Честно казано, приятно се изненадах на събраната до момента сума  Grinning Grinning Grinning Ако продължаваме така, до 20-тина дни Поли ще има сумата на депозита  Grinning Grinning Grinning (не, че и вие не можехте да си го сметнете де  Laughing  Blush)

Поли, отново пращам прегръдките и позитивните си мисли!! Силно вярвам, че ще издържите до планово секцио! А ти си почивай и се опитай да се настроиш на положителна вълна!  Hug Hug Hug

# 17
  • Мнения: 1 668
Поли,искрено се моля за Вас с бебето! Вярвам,че ще се приберете в България трима,при четвъртия член на семейството Ви!  Hug Heart Eyes
Браво на всички, поели нелеката задача да се борят срещу вятърни мелници!
 Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 50
Момичета, темата е много добре и пригледно направена   bouquet

Имам едно предложение - т.к. всички ние следим за новини от Поли, а понякога не е възможно да се изчетат 20 страници, докато намерим поста на Поли, има ли възможност на сайта в раздел Новини, да се качват синтезирано какво се случва, най-вече дали Поли е добре? Не съм много наясно дали това ъпдейтване на сайта отнема много време, но би било много удобно за всички нас, които се молим за Поли! Разбира се това трябва да бъде и със съгласието на самата Поли!

 Praynig Поли, ето още един ден мина - така ден по ден, ще минат заветните седмици, докато Точица е достатъчно силна! Възхищавам ти се на силата на духа, и на запазеното чувство за хумор, въпреки тежката ситуация!

# 19
  • Мнения: 723
Кураж Поли!  Hug
До края на седмицата и аз ще преведа малко парички, че тези дни нямах възможност.
Надявам се тази тема да се пълни с по-малко негативни мнения.

# 20
  • София
  • Мнения: 9 850
Поли, кураж! Ти докосна всички вкъщи и всички ще се молим за теб и Точица да сте добре и да издържите и двете! Стискаме ти палци и ти пращаме положителна енергия! Hug Praynig

# 21
  • Мнения: 2 980
Имам едно предложение - т.к. всички ние следим за новини от Поли, а понякога не е възможно да се изчетат 20 страници, докато намерим поста на Поли, има ли възможност на сайта в раздел Новини, да се качват синтезирано какво се случва, най-вече дали Поли е добре?

Ако следите темата във Фейсбук, там информацията се обновява на всеки четири часа (гледайте Recent News). Всичко ново, което научавам за състоянието на Поли или за кампанията, го пиша веднага.

# 22
  • Мнения: 2 312
Чудесна нова тема!Браво   bouquet
И нека тук няма съмнения и ненужни разсъждения къде ,защо, как и колко....,които могат само да притеснят Поли!


Поли,кураж и бъди силна!
Изпращам ти цялата си положителна енергия Hug Hug Hug
Лека и спокойна нощ!

# 23
  • Мнения: 185
Коте Марта, браво за темата   bouquet

Мамунката, невероятен човек си   bouquet

Поли, дръж се мила, мисли все така позитивно и ден по ден, ще минат тези седмици и малкото човече ще бъде достатъчно силно!

# 24
  • Мнения: 1 541
Марта,   bouquet за труда по новата тема!

Поли, молим се за най- добрите новини от вас!!! Всеки ден ще сме с вас в мислите и сърцата си в идните месеци, докато дойде време бебка да се появи на бял свят здрава и ревлива, и да се радва на най- силната и борбена мама на света  Heart Eyes  bouquet

# 25
  • Мнения: 676
Темата е чудесна   bouquet
Относно новините - точно това се опитвам да направя сега. Момичета, тъй като не разполагам с много време ще качвам директно постовете на Поли, които съдържат новина.

# 26
  • варна
  • Мнения: 31
От скоро разбрах за Поли.... миличка молим се за теб и за малката точица Praynig Praynig Praynig силно вярвам в това, че всичко ще е наред. Направих скромно дарение,но тези дни с мъжа ми пак ще помогнем с каквото можем,намерих и други съмишленици,но сега най-важното е ти да си спокойна и и да вярваш истински в добрия финал. Всички който помагат са страхотни... успяхте да ме разчуствате и разплачете сигурна съм че Поли се гордее с вас.   bouquet   bouquet   bouquet поклон   love001

# 27
  • Мнения: 441
Дано тази тема се напълни с положителни новини!

Поли,  Hug

# 28
  • Мнения: 1 147
ПолиHug Hug Hug Hug
Ти си смела и борбена, с теб и с Точица сме. Пращам ти всичката си положителна енергия Hug Hug Hug Hug Hug

# 29
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
С теб сме Поли Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт