Поли роди малка госпожица Паола! Необходимата сума е събрана!

  • 207 978
  • 2 227
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 256
 Hug Чакаме добрите новини!

# 46
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Кураж Поли, моля са непрестанно за теб !  Praynig Praynig Praynig

# 47
  • Мнения: 194
Поли,  Hug

Коте Марта,   bouquet

# 48
  • Плевен
  • Мнения: 854
Поли, обичаме те и вярваме, чевсичко ще е наред с теб и беба.  Heart Eyes

Поклон пред всички помагащи! И аз правя всичко възможно да информирам и привлека възможно най-много хора към каузата. Виждам, че добре се движим, трябва да продължаваме в същия дух.

Имам идея, но не знам доколко е реализируема. Във фейсбук пиша във фенската страница на актьор от нашумелите турски сериали. Мисълта ми е че там влизат и четат много хора от близо и далеч. Опитах се на стената да публикувам линк но нещо не ми се получи. Та не знам дали става всеки, който е почитател на някой известен да пише на стената му за да го видят възможно повече хора.  newsm78

# 49
  • Мнения: 718
Кураж и успех Hug

# 50
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Тази сутрин ми хрумна една идея, как може да достигне историята на Поли до мнозина. Отивайки за работа една жена ми връчи един безплатен вестник - Новините днес - http://www.deltanews.bg/ е електронният адрес. Ако се свържем с тях и бъде публикувана историята на Поли мисля, че мнозина ще се включат. Има 150 000 тираж и се разпространява безплатно. А ако има и набиране на средства чрез СМС -  още повече. Е майчета казвайте какво мислите по въпроса?

Поли още веднъж сили, спокойствие  и кураж мила! Моля се за теб и Точица и те прегръщам Praynig Hug

# 51
  • Мнения: 990
Да, и аз си мислех за ДМС 17777 единният номер, но не знам какви са им условията...  Thinking

# 52
  • Мнения: 7 605
Марта, огромни благодарности за усилията - новата тема е страхотна!  Hug

Искам да благодаря на всички, които помагат, било то с молитви и позитивни мисли, било то с преведени пари, било то с разпространяване на линка към сайта или раздаването на флаери - всичко е много важно и помага на Поли  Hug

# 53
  • Мнения: 1 266
криси, пиши лично съобщение на Либи за този вестник, защото тя е много заета и може и да не види съобщението ти тук.

# 54
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Мила Поли, надявам се на хубави новини!!!
Стискам палци!!!! Praynig

# 55
  • София
  • Мнения: 7 193
Горе-долу следя темата, обаче пак не съм прочела всичките ви идеи относно дъбиране на средства.
Та не знам дали сте обсъждали възможността да се обърнем към някои от големите и печеливши фирми в БГ, като Лукойл например  Thinking
А може и да е глупаво хрумването ми, но все пак да споделя.

# 56
  • София
  • Мнения: 5 742
Горе-долу следя темата, обаче пак не съм прочела всичките ви идеи относно дъбиране на средства.
Та не знам дали сте обсъждали възможността да се обърнем към някои от големите и печеливши фирми в БГ, като Лукойл например  Thinking
А може и да е глупаво хрумването ми, но все пак да споделя.

Някой от фирмите си имат вътрешни благотворителни фондове,трябва само някой служител да ги уведоми.

# 57
  • Мнения: 7 605
Не е глупава идеята, напротив  Hug Доколкото знам, Либи е писала на някои фирми вече но не знам на кои.
Ако искате, съберете адреси на фирми, към които можем да се обърнем (мейл) и ги пишете тук, Либи има готово написано писмо и ще го пусне от мейла на сайта на Поли  Peace

# 58
  • Мнения: 2 960
Следя темата от първият ден.Прочела съм всяко едно мнения,всяка една страничка.И сълзи са напирали в очите ми ,и възхищения от борбеността на Поли и гняв към невярващите,мнителните...НО какво да се прави -светът е пъстър ,шарен с разни идеали.

Идеята ми е -може да се потърси съдействие  и разгласа от бтв ,нова и други телевизии.
Във Варна за малкия Горан ,благодарение на НТВ се събраха парички скорострелно.
Ако се потърсят някои от софийските  журналистите -например в БТВ Ание Салич прави такива репортажи ,Кристина Баксанова се сещам също има доста репортажи на здравна тема .... .Имам редакционен телефон на НТВ  02/ 915 12 32 ..Ако  се разкаже историята на Поли с призив за помощ -сигурна съм че ще има също ефект.

Последна редакция: чт, 27 авг 2009, 10:30 от daninka

# 59
  • София
  • Мнения: 7 193
Наскоро бях чела класация на най-печелившите компании за 2008

Лукойл
E-Mail: office@lukoil.bg
Телефон на клиента:
/+359 2/ 91 74 300
Централа:
 /+359 2/ 91 74 100
Факс:
/+359 2/ 962 22 28
Пресслужба:
/+359 2/ 91 74 101

Национална Електрическа Компания
1040 София, ул. Веслец 5
Тел: (02) 9263 636 /централа/;
(02) 986 56 06 /пресцентър/
Факс: (02) 980 12 43;
(02) 987 25 50
e-mail: nek@nek.bg

ОМВ
Телефон на клиента : 080012800
ул. ”Софийски герой” 1,
София 1612
България
Teл.: +359-9329710
Факс: +359-9329713
info.bulgaria@omv.com

Булгаргаз
hq@bulgargaz.bg
София -1336, п.к. 3
ж.к. ”Люлин”; бул. ”Панчо Владигеров” № 66
централа: (02) 939 64 00
факс: (02) 925 03 94

И още: Мтел, ЧЕЗ, Глобул.

Общи условия

Активация на акаунт