Кой избира-тя или той?

  • 10 562
  • 182
  •   1
Отговори
# 15
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
е, в този случай понякога ги огрява и след като ги ... и зарежат както се полага се започва едно плюене "те мъжете такива, те онакива ..."

# 16
  • тук-там
  • Мнения: 4 274
Жената избира мъжа, който да я избере  Heart Eyes.

ще ви се...
избира от тези които са я избрали.

виж сега, и аз искам джордж клуни, ама все пак се съобразяваме с това, което е около нас... как пък не съм хванала самолета, че и да се окаже поредното л...о в действителност. а пък тези, за които знам, че вече са ме избрали - въобще пък не са ми интересни, колкото и да са от сой! не само мъжете са ловци...не го забравяй. просто ние не отстрелваме жертвата от упор - в челото...даваме и шанс да пошава малко преди да решим, че я искаме Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 23 128
Съгласна съм с дивото зайче  Peace
П.П. Мани го Клуни, той е избран в момента от една красива италианска водеща  Mr. Green

# 18
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
вярвайте си Simple Smile
няма лошо.

# 19
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 962
И първия и втория път ме избраха ! Party

# 20
  • тук-там
  • Мнения: 4 274
вярвайте си Simple Smile
няма лошо.

не само си вярвам, ами и съм минала през това  м..найсет пъти. Даже и в животинския свят повечето от мъжките представители са по-красиви от женските -а-ха да им върже някоя,  тези за които няма шанс просто- налитат на двубои - да се перчат, белким ги забележат. та, не се обиждай , ама и мъжете не сте много далече от надуващия се пуяк. пък, че пуйката ви вързала - ами къде ще ходи - в един обор сте -няма да обръща резбата я...

а Джордж Клуни, ах Джордж Клуни.. ма и тя италианката ще е ден до пладне, их..що имам фобия от тия самолети, НаЧиии Close..

# 21
  • София
  • Мнения: 1 176
Предпочитам да избирам аз.
Да съм избрана обаче ми е важно.

# 22
  • Мнения: 7 947
Избира по-силния - не физически, а по характер  Wink
В едно семейство винаги единия е по-силната фигура. Макар да е гласно  Wink

Ако говорим обаче за това дали мъжа или жената първи избират с кого да бъдат сексуално - като че ли жената има крайната дума.
Но от друга страна ако се говори за избор "брак" - мъжете повече се дърпат.

# 23
  • Мнения: 1 898
Избира този, който има възможност да избира.

# 24
  • Мнения: 6
Избира този, който има възможност да избира.



Абсолютно съгласна Peace

# 25
  • Мнения: 608
Включвам се отново. Ситуация-средностатистическа хубава жена. Покрай нея нормално се навъртат поне 3-ма,4-ма ухажори. Те се опитват да покажат най-привлекателното в себе си, всеки сваля по различен начин. Но..избора е неин. "Самеца", който ще бъде избран е нейно решение. Един мъж може да построи и Тадж Махал, но ако женската не е склонна нищо няма да се получи. А ако е избрала някого и ако е умна жена, ще направи така че мъжа да остане със щастливата илюзия ,че е избрал той. Все пак ние жените сме доста склонни да пазим самочувствието му, да ласкаем самолюбието му за да се чувства истински мъж.

# 26
  • Мнения: 7 947
Средностатистически - не се получава така  Wink
Средностатистически много приятни и привлекателни жени са сами. Или биват изоставени. Или страдат от несподелена любов.
Средностатистически често жената е влюбена и чака телефона да звънне, ама той не звъни или ако звъни - е не този, когото тя очаква. Или средностатистически /както и форума е пълен/ жената може да е влюбена в най-неподходящия, женен, зает, най-добрия й приятел или този на приятелката й и т.н. тоест никаква средна статистика не може да има, когато говорим за влюбване. Щото само от него зависи избора. Иначе, ако просто искаме някого така финансово за стабилност - е друг случай.

П.П. при мъжете също е подобно средностатистически.

# 27
  • Мнения: 81
......
Даже и в животинския свят повечето от мъжките представители са по-красиви от женските -а-ха да им върже някоя,  тези за които няма шанс просто- налитат на двубои - да се перчат, белким ги забележат.....

Май по-точно е, че в природата мъжките се трепят за женската и накрая най-силният я грабва. Аз тук избор от нейна страна не виждам...  Rolling Eyes
Изключения са богомолките, ама те са извратени...

# 28
  • Мнения: 852
Жената избира,на мъжа му е късмет. Mr. Green

# 29
  • Мнения: 674
Ако е паралия мъжът избира.... hahaha Joy bowuu

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт