Кой избира-тя или той?

  • 10 546
  • 182
  •   1
Отговори
  • Мнения: 608
  Имам един приятел, с който често дискутираме разликата м/у половете. Една от вечните ни дискусии е КОЙ ИЗБИРА? За мен стара истина е, че избира жената. Получава много оферти и просто трябва да се пресегне и да вземе най-доброто или поне това, което за момента намира за такова. Може да послуша сърцето си, разума си или да задоволи каприза си. Ако няма пряка оферта би могла чрез цялото си женско умение, хитрост и чар да завладее мъжа, който е избрала.
   Хайде да ви чуем вас.  Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 16 038
Един път избира тя, един път той,  различно е.
По мои наблюдения жените са склонин да се предлагат, да правят жертви, да правят компромиси  - само да са с мъж. Мъжете са по-мързеливи, разглезени и се надяват  като ги пусне мама да ги поеме някоя кака.
Но това са лични впечатления, може при други да е различно.

# 2
  • Мнения: 419
Жената избира мъжа, който да я избере  Heart Eyes.

# 3
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Жената избира мъжа, който да я избере  Heart Eyes.

 Peace
мноооого е важно мъжът да си мисли, че той ви е "излъгал", а  не вие него.  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 5 710
Мъжът.

Последна редакция: нд, 23 авг 2009, 22:10 от 10cent's

# 5
  • България
  • Мнения: 224
Иии в крайна сметка като теглиш чертата,се оказва че и двамата са се излъгали относно избора.

# 6
  • София
  • Мнения: 23 097
Мен ми изнася да мисля, че аз съм избрала мъжа си  Mr. Green Така си четкам егото  Wink
Той пък респективно може да си мисли същото.
Важното е, че 8 години сме заедно и всеки ден си казваме "обичам те"!

# 7
  • Варна
  • Мнения: 686
По-хубавия избира.

# 8
  • гр.София
  • Мнения: 380
Жената избира мъжа, който да я избере  Heart Eyes.
По-добре не бих могла да го кажа.

# 9
  • София
  • Мнения: 23 097
Оу, в такъв случай моят трябва да ми е адски задължен, че съм го избрала  Joy

# 10
  • Мнения: 2 175
И в двата случая определено мен ме "избраха".. Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 17 546
Ми нали казват, че на сила хубост не става. Ние се избрахме взаимно.

# 12
  • София
  • Мнения: 397
 Разбира се, че жената

По мои наблюдения жените са склонин да се предлагат, да правят жертви, да правят компромиси  - само да са с мъж. Мъжете са по-мързеливи, разглезени и се надяват  като ги пусне мама да ги поеме някоя кака.

Дори и така да е, пак жената избира, на кой да се предложи, а мъжете чакат," да ги поеме"

# 13
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Жената избира мъжа, който да я избере  Heart Eyes.

ще ви се...
избира от тези които са я избрали.

# 14
  • Мнения: 2 448
  Ако няма пряка оферта би могла чрез цялото си женско умение, хитрост и чар да завладее мъжа, който е избрала.

Да се налага да прилагаш хитрост на мъж, който не те е забелязал, ами трябва да му насочваш вниманието към себе си? Не знам в какво отчаяние за мъж трябва да съм, за да прибегна до такова нещо. Слава богу не ми се е случвало.

Общи условия

Активация на акаунт