Къде в Пловдив 6

  • 76 278
  • 765
  •   1
Отговори
# 15
  • ПРИ ЛЮБИМИТЕ ХОРА
  • Мнения: 179
Запис

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 552
Абе, момичета, с тоя "запис, запис..." се запълва половината тема. Отгоре и отдолу има едно бутонче "извести". Аз ползвам него, когато искам да се запиша в която и да е тема, а нямам в момента нищо смислено за казване.

# 17
  • Мнения: 57
здравейте
в някоя от темите четох,че в Пловдив има магазин,в който продавам маркови детски дрешки-диор,кензо ,д&г и тн.Можете ли да ми кажете къде се намира,че не мога да намеря темата,помня само,че беше между два булеварда.
Благодаря

# 18
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
От къде сте купували най сладките дини и пъпеши? Все на тикви попадаме.  Sick

# 19
  • Мнения: 1 380
Momicheta, mozhe li niakoi da mi kazhe kude moga da nameria chasovnizi Esprit ?

zwetelina, nie si kupuvame ot subota pazara mnogo sladki dini  Peace

# 20
  • ПРИ ЛЮБИМИТЕ ХОРА
  • Мнения: 179
Абе, момичета, с тоя "запис, запис..." се запълва половината тема. Отгоре и отдолу има едно бутонче "извести". Аз ползвам него, когато искам да се запиша в която и да е тема, а нямам в момента нищо смислено за казване.
За следващият път ще знам и ще  използвам бутончето - "извести"!

# 21
  • Мнения: 40
Часовници на Esprit има в едно златарско ателие на " Отец Паисий ", само че сега не мога да се сетя за името- Сиела или Ситела голд, не знам точно. Като тръгнеш от пицариите- Кастело, Верди- по улицата надолу, пада се след Тилия един, два магазина от същата страна.

# 22
  • Мнения: 32
Мамита,
Да знаете координати на някакъв склад за матраци, към кв. Прослав се намирал. Чух, че имало разнообразие и в наличност ги имало повечето матраци, пък и цените били добри.

# 23
  • Мнения: 6 206
Часовници на Esprit има в едно златарско ателие на " Отец Паисий ", само че сега не мога да се сетя за името- Сиела или Ситела голд, не знам точно. Като тръгнеш от пицариите- Кастело, Верди- по улицата надолу, пада се след Тилия един, два магазина от същата страна.
Ситела Голд
точно Тилия, хотела Дали, ресторанта, магазина за пердета, Ситела голд
Телефон: (032) 631019

Мобилен телефон: 0888312654

# 24
  • Мнения: 1 380
Часовници на Esprit има в едно златарско ателие на " Отец Паисий ", само че сега не мога да се сетя за името- Сиела или Ситела голд, не знам точно. Като тръгнеш от пицариите- Кастело, Верди- по улицата надолу, пада се след Тилия един, два магазина от същата страна.
Ситела Голд
точно Тилия, хотела Дали, ресторанта, магазина за пердета, Ситела голд
Телефон: (032) 631019

Мобилен телефон: 0888312654


Да, за там и аз знам ... но се чудех дали и другаде мога да видя.
Някой знае ли дали в Мол-а предлагат часовници?

# 25
  • Мнения: 40
Предлагат, да. Има Галдини- с Фосил, Дизел, Армани..., има и Джулиани- с Тисо, Кандино, Фестина..., има и един, който преди беше до Хепи на х-л България- там има Алфекс, Бос, Кавали и др. Има и много други марки по тези магазини, зависи от какъв ценови клас търсиш.

# 26
# 27
  • Мнения: 6 206
Някой знае ли дали в Мол-а предлагат часовници?
Тамън в 4 магазина
Марката, която търсиш в магазин Джулиани на 2ри етаж
Май само дамски видях

искам да попитам някъде в кичук париж около събота пазара да има добра маникюристка също и фризьор, козметичка?
че не мога да се разкарвам из града

# 28
  • Мнения: 1 380
Предлагат, да. Има Галдини- с Фосил, Дизел, Армани..., има и Джулиани- с Тисо, Кандино, Фестина..., има и един, който преди беше до Хепи на х-л България- там има Алфекс, Бос, Кавали и др. Има и много други марки по тези магазини, зависи от какъв ценови клас търсиш.

Страхотни сте, момичета ... Благодаря, непременно ще ги посетя.

# 29
  • Мнения: 127
Здравейте,момичета,можете ли да ми препоръчате фирма за почистване,която на място в къщи да ми изпере дамаската на холовата гарнитура?

Общи условия

Активация на акаунт