Къде в Пловдив 6

  • 76 276
  • 765
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 60
Някой знае ли дали се правят представления с фокуси в Пловдив, но да не е организирано за парти, а по принцип. Последно водих дъщеря ми да гледа Астор, но беше отдавна и до колкото помня беше благотворително.

Последна редакция: пн, 24 авг 2009, 20:35 от mese4ko

# 46
  • Мнения: 6 206
Някой знае ли дали се правят представления с фокуси в Пловдив, но да не е организирано за парти, а по принцип. Последно водих дъщеря ми да гледа Астор, но беше отдавна и до колкото помня беше благотворително.

не, представления няма
И моето дете е "Маг" и постоянно се въртят някакви фокуси вкъщи. Чета, разплитам, заплитам - пустите му игри всички са за 8+, а моето е само на пет. Пустото му БТВ и разбунените тайни ми размъти водата. Гледам че го поотпуска малко.
Аз работя с един фокусник и жонгльор - ако ти притрябва за някой повод, можеш да го наемеш от мен.

# 47
  • Мнения: 60
Иска ми се точно шоу, подобно на Астор, затова го споменах преди малко, някак си по-различно е като има разстояние между публиката и фокусника.

# 48
  • Мнения: 6 206
Да, пък и Астор е на съвсем друго ниво все пак.
Разбирам те какво имаш предвид, за съжаление няма такова нещо
Ако чуя ще те имам предвид

# 49
  • Мнения: 1 192
Засега нямам какво да кажа, само следя. Wink

# 50
  • Мнения: 229
Днес пък трябва да отърча да купувам подарък на благоверния, че утре има рожден ден!... Намислила бях да му купя спортни обувки /не точно маратонки/ и разгледах магазина на Найк в началото на пешеходния мост, нещо не съм възхитена ... Знаете ли представителен магазин на Адидас или Пума например? И струва ли си, че аз не нося такива обувки и не мога да преценя, дали да робувам на марката или просто да карам наред по магазините?

# 51
  • Мнения: 2 011
Защо не отидеш в Адидас-а в хотел Санкт Петербург,изборът на мъжки спортни обувки е много голям там.На Главната също има.Срещу Метро в онзи център(не помня името) има SLS - Фила например,имат хубави неща.

# 52
  • Мнения: 229
Благодаря ти! Посочените магазини са ми много удобни, ще обиколя днес след работа.
Магазинът срещу "Метро" май се казва "Аркадия" или нещо подобно ...

# 53
  • Мнения: 6 206
Днес пък трябва да отърча да купувам подарък на благоверния, че утре има рожден ден!... Намислила бях да му купя спортни обувки /не точно маратонки/ и разгледах магазина на Найк в началото на пешеходния мост, нещо не съм възхитена ... Знаете ли представителен магазин на Адидас или Пума например? И струва ли си, че аз не нося такива обувки и не мога да преценя, дали да робувам на марката или просто да карам наред по магазините?
В магазините на Темпо Спорт - в Екселсиор и Мола също има много големи намаления
Също и в Темпо Кежуъл - където са Лий и Вранглер - направо не е истина какви са цените на обувките - ленти сандали Райфъл за 40 лв... Взех си блузи на Вранглер - на половин цена всичко, при това с дълъг ръкав. Имаше и много хубави кожени якета - от 800 на 400 намалени. Ама това женски.
Ти питаш за мъжки - големи намаления има и на Найк и на Пума и на Капа.

# 54
  • Мнения: 229
До Екселсиор мога да отида още сега, благодаря още веднъж, любезно призраче!  bouquet

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Каспър - аз в квартала ни не ходя на фризьор, само мъжете ми ходят , но за тях е друго нещо. Последно приятелката ми беше много доволна от едно малко фриз. салонче точно срещу входа на детската ни градина на Даме Груев. Но трябва да нацелиш младото момиче на смяна /те идвали от някакъв голям салон в квартала и се въртели/. Това ако е за постригване. Ако е за издухване или прическа можеш да отидеш при мацката в кооперацията до автомивката или онази до магазинчето за 1 лев срещу Стефани-то.
Отскоро има и едни мадами на втория етаж в незавършената кооперация с-у нас, но за тях нямам отзвуци.

# 56
  • Мнения: 37
Здравейте, къде в Пловдив има хубави детски раници или чанти за първи клас, снощи ходихме в Метро, нищо не харесах, по Главната ще видя довечера в магазините за чанти, другаде? На Габол примерно или няма значение толкова марката. Благодаря ви.

# 57
  • София
  • Мнения: 2 855
Детски раници гледах на витрината на Касида в началотона самата Главна откъм пощата. Във форума в Тракия също съм виждала на Габол доста раници.

Аз пък търся чаршафи за детско легло с ластици, къде има и да ме ориентирате в цената, ако може. Праверих във Вис Виталис, казаха ми, че никога не са имали. Другаде не съм имала време за търся. Трябва ми размер 70х140см.

И моля, кажете ми фотограф за снимки на сватба, да е изпитан, по възможност.

Последна редакция: вт, 25 авг 2009, 16:14 от mamasvetla

# 58
  • Мнения: 1 053
Детски раници гледах на витрината на Касида в началотона самата Главна откъм пощата. Във форума в Тракия също съм виждала на Габол доста раници.

Аз пък търся чаршафи за детско легло с ластици, къде има и да ме ориентирате в цената, ако може. Праверих във Вис Виталис, казаха ми, че никога не са имали. Другаде не съм имала време за търся. Трябва ми размер 70х140см.

Е как да не са имали във Вис Виталис,аз преди време оттам купих 2 комплекта /бяха само долен чаршаф и калъфка и имаха размери 60/120см и 70/140см -но не помня каква беше цената,че купувах и други работи и не обърнах внимание   Embarassed

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 5 022
И аз търся раница на Габол за училище.
Къде има повече като модели, за да може детенце да си избере...?
Обикалях по Главната - навсякъде по един -два модела само имат.

Общи условия

Активация на акаунт