Twilight/"Здрач" тема 30 (за вампири-вегетарианци и върколаци)

  • 21 493
  • 436
  •   1
Отговори
# 45
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Мен, мен трябва да черпите за сайта с колажите  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Sourire ама непременно да си спретнеш един колаж - като Виктория !!!
Мисля, че ще е страхотен  Peace


Айде след 5 мин на бюлетина  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 10 012
Мона Лиза, черпя те! cheers
Досега изпипвах плаката на Новолуние... и го загубих! ooooh!
Ще се намери ли някоя от вас  да светне леля си, как, аджеба да си свали творението без да го загуби междувременно?
Мерси предварително. Hug

# 47
  • София, България
  • Мнения: 5 597
ДНЕВЕН БЮЛЕТИН
изготвен от Мона Лиза



НОВИНИ



- Днес, въпреки заявката за оскъден ден от към новини все пак има интересни попадения ( не за за Роб, но ... )


Избрана е Мария – тя ще се играе от Catalina Sandino Moreno




 В Eclipse ( Затъмнение)е разказано, че  тя е вампирът, който превръща Джаспър в новороден вампир. Подробности няма да разказвам, защото предполагам че всички сме чели сагата поне по 5-6 пъти.

източник




- Страхотно клипче за фотосесията на Кристен и Тейлър за списание Entertainment weekly

клипчето




- Отново клипче от фотосесията за Entertainment weekly

Гледайте го, Тейлър прави невероятни актобатични скокове!

клипчето





- А ето и самото списание :





Не може да се отрече , че Тейлър започва да става истински хубавец ( добре де, изразявам моето мнение) Разбираеми са опитите му за налагане като голяма звезда, имайки предвид главната му роля в Новолуние.

Избрани моменти от статията в EW можете да прочетете   тук




- И сега разбира се идва момента с интересните клюки !!!




Според NY Daily News Jennie Garth официално потвърдила, че Робърт Патинсън се среща с една от своите колежки – от каста на Здрач сагата. “ Не мога да кажа дали е Кристен или Ники, защото ще наруша обещанието , което съм дала на съпруга си ( Peter Fecinelli), но той ходи с една от тях!  
Jennie казала това на Save the Children event в NYC.



източник




- Още едно интервю на Catherine Hardwicke , взето на Teen Choice Awards , относно Роб и Кристен и имат ли връзка, нямат ли  ....




статията  тук





- Гифче със целувката от новия трейлър на New Moon

тук



- Много , много гифове с Роб!

тук




- Peter Facinelli бил казал в Twitter , че Роб и Кристен нямали акаунти там – да, написа го преди 2-3 дена. Страхотна изненада ... Не заслужават вниманието да преведа 2-3 изречения от статиите по блоговете. Да не говорим, че това е обсъждано милиони пъти...



Отново давам линк към   FULL NEW MOON TRAILER !
Който не го е видял....


 

Както и линк към първата публикация на Бела в нейната рубрика !


23 причини да харесваме Роб

Последна редакция: чт, 13 авг 2009, 19:07 от мона лиза

# 48
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Много, много измъчен бюлетин беше днес  Rolling Eyes
нищо няма по блоговете...


Обаче Тейлър на клипчетата е стахотен ..... чак да не повярва човек!

Какво ще кажете за г-жа Facinelli ?

# 49
  • Мнения: 1 775
Мона Лиза, благодаря за бюлетина. Харесва ми актрисата, избрана за Мария.

Я и аз като видна Джаспъровица да изплющя един колаж тук Mr. Green:

Последна редакция: чт, 13 авг 2009, 22:39 от Stitch

# 50
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Мерси, Мона Лиза! Хубав си беше бюлетина
И на мен ми харесва Мария, връзва се като визия. А Джени Грант май нещо се вкарва във филми. Хич не ми се вярва точна така да се изкаже.
Пък тия двамата ако имат връзка да се покажат вече, аман..тука има, тука няма. Чудя се възможно ли е до такава степен животът ти да се управлява от филмова компания  ooooh!

# 51
  • Мнения: 0
Какво ще кажете за г-жа Facinelli ?
Хм, много ме издразни,  Crossing Arms ако съм на Питър  ще й спретна семеен скандал- при положение, че той  й е доверил тайна от кухнята на Здрач- тайна, която не е негова и тя така да се изцепи като се издаде - много грубо, според мен. Naughty
Няма право да коментира и разкрива чужди тайни - така злепоставя Питър и освен това той ще работи с тези хора доста дълго време още - много сконфузена ситуация.
И какво като не е казала с коя точно ходи Роб - то пък като че ли не става ясно- абе грозно!!! Sick

едит: Всъщност не знам аз доколко да вярвам , че въобще е казала нещо - май от там трябваше да почна - но то ще си проличи. Мона лиза, благодаря за бюлетина. Мария не си я представях точно така   newsm78, но тази не е зле - може да я изиграе. Stitch , готино колажче!! Grinning

# 52
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Валка, що се ядосваш, товсичко пак е нагласена. Сигурно в противовес на слуховете за гейството на Роб  ooooh! Аз на нищо не вярвам, а едва ли има толкова побъркана жена така да излага мъжа си  Crossing Arms

# 53
  • UK
  • Мнения: 3 959
Всичко е сценарии, не може да е толкова тъпа та да говори такива неща, каквото и да е казала е било предварително уговорено и тн и тн. И случайните снимки на Роб и Кристен и всичко останало е с предварителна уговорка, ако реално искаш да запазиш нещо в тайна не правиш така.

# 54
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Много ми харесва актрисата, която са избрали за ролята на адашката  Mr. Green   Mr. Green

Ама нека експерта по Джаспър да се появи ... чакам мнението на Кристабел  Flutter

# 55
  • Мнения: 12
Мона мерси за бюлетина !  Hug
Фотосесията на Тайлър и Кристен е много готина !  Crazy

И на мен ми харесва артистката , която ще играе Мария  Peace

П.П. Стич много хубав колаж !  Heart Eyes

# 56
  • Мнения: 6
Мона Лиза мерси и за сайта и за бюлетина!  Hug

В клипчето където Тайлър подскача насам-натам из житата, няма да си кривя душата - страхотен беше Mr. Green И там където вдига многото прах Crazy  мале мале

Дали изявлението на Джени Гарт не е някоя инсиноация? Дано да е, иначе ще е малко гадничко от нейна страна...казаното казано.
Гифчето с целувката от кой ли момент на филма ще е? Аз предполагам от сцената в Италия, когато тя го "избутва" в сенките.
Мерси пак за бюлетина. ((((:

# 57
  • Мнения: 3
    Отразих бюлетина и ти благодаря, Мона. Информацията за уж изцепката на г-жа Фачинели сигурно е подвеждаща.
     Изглежда само аз не харесвам актрисата за ролята на Мария. Логично е да е латино, но нещо не си я представям така. Е, ще чакаме и ще гледаме.
      Окрадох всички гифчета и смятам да ги използвам при първи удобен случай Laughing
      Stitch, много си подхождате с Джаспър.

# 58
  • Мнения: 1 343
Stich Разкошно семейство сте да ти кажа Simple Smile Повече му тичаш от Алис Simple Smile

# 59
  • Мнения: 3 576
Напоследък имам ужасно много работа и едвам ви смогвам да ви изчета, а пък да пиша съвсем не ми остава време  Cry

Това вместо запис.
Гласувах с 2 и 6  Grinning

Айде връщам се да чета от първа страница....

PS:
Сега виждам и татуировката на Naia - много хубава, най-накрая и някой от БГ да се престраши да си направи   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт